Kroužkový tábor - 7 dní

Tábor mnoha koníčků a kroužků

Termín táboraVýběr z více turnusů

Místo konáníKroužky nad Moníncem

ProgramVíceaktivitový tábor

Vhodné pro dětive věku 7 až 15 let

Cena tábora 3.690,- Kč

Chceš si na táboře vybírat z mnoha různých zájmových aktivit, kurzů a kroužků? Pak je tu pro tebe Kroužkový tábor. Skvělá možnost ozkoušet všechno možné - od florbalu, přes tanec, malování až po sebeobranu. Čekají Tě hry, řádění, sportování, učení, kamarádění, dovádění a spousta radosti v hezké přírodě, bezpečném prostředí a pod dohledem kamarádských a zkušených vedoucích! Organizátor tábora je největší obecně prospěšnou organizací v ČR, která se věnuje práci s dětmi. Organizátor byl oceněn medailí MŠMT za vynikající pedagogickou činnost.

Kroužkový tábor - 7 dní

Ubytování a stravování

Ubytování:
Hlavní budova a chatičky. Budovu preferujeme pro mladší děti. Velkou výhodou je, že můžou jít na záchody a do sprchy přímo v budově a nemusí tak chodit ven.
Pro děti starší je určené zejména ubytování v chatkách. Oba typy ubytování jsou vždy pro 4 děti, každý pokoj/chatka je vybaven palandami, skřínkami, věšáky a úložným prostorem.

Stravování:
Moc dobře si uvědomujeme, že pouze dobře najezené dítě je dítě spokojené. Tomu se snažíme v naší vlastní, moderně vybavené kuchyni přizpůsobit. Samozřejmostí je plná penze (5 jídel denně), kde není problém zaměnit dopolední svačinu za druhou večeři. Vaříme klasickou českou stravu, kde dbáme zejména na to, aby strava byla pestrá a děti nekonzumovaly stále to samé. Stravování je zcela v souladu se všemi hygienickými a stravovacími předpisy. Dále dbáme na vyváženou stravu s dostatkem ovoce, zeleniny a mléčných výrobků.

Náš osvědčený kuchařský tým je připraven vyjít vstříc všem vašim požadavkům, včetně různých druhů diet (bezlepková atd.).

Pitný režim je k dispozici celý den

Poloha tábora

Rekreační areál Kroužky na Moníncem ve středních Čechách. V rekreačním středisku bude až do dubna letošního roku probíhat rozsáhlá rekonstrukce, díky které se můžete těšit na krásné, čisté vybavení, obklopené nádhernou přírodou. Nově pro Vás budujeme venkovní učebny, společenské místnosti, toalety, sprchy, VIP pokoje, rekonstruujeme tělocvičnu, sportovní hřiště, chatky, kupujeme nové ložní prádlo, matrace atd. Věříme, že se Vám areál bude líbit a že plně poslouží všem Vašim požadavkům.

GPS souřadnice: 49.541482, 14.502924

Program

Nejméně 15 lekcí vámi vybraného kroužku v každém týdnu pobytu.

Sportovní turnaj, celodenní výlet, zábavné soutěže a hry, bohatý večerní program včetně diskotéky a maškarního reje, ale hlavně atraktivní celotáborová hra.

Denní program:

07:30 – budíček
08:00 – 09:00 snídaně
09:15 – 10:00 1. blok výuky + svačina
10:15 – 11:00 2. blok výuky
11:00 – 12:00 prostor pro úklid chatek, koupání atd.
12:00 – 13:00 oběd
13:00 – 14:00 polední klid + příprava na odpolední program
14:00 – 17:00 celotáborová hra, svačina
17:15 – 18:00 3. blok výuky
18:00 – 19:00 večeře
19:00 – 21: 00 večerní program (vystoupení družstev, společenské hry…)
21:00 – 22:00 hygiena, večerka

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
12.8.-19.8.20177-15 letMgr. Václav Úbl3.690,- KčObjednat
19.8.-26.8.20177-15 letMgr. Václav Úbl3.690,- KčObjednat

Cena zahrnuje

Ubytování, vyváženou kvalitní stravu 5x denně, pedagogický dozor + program, fotografie, pomůcky a materiál k jednotlivým kroužkům a táborovým hrám.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

doprava

 • Autobusem z Prahy 0 Kč

  Autobusem z Prahy

  Dopravu dětí zajišťuje organizátor tábora autobusy z Prahy - Jižního Města.

 • Doprava vlastní - zajistí rodiče 0 Kč

  Doprava vlastní - zajistí rodiče

  Dopravu dítěte do tábora si zajistí rodiče vlastními silami.

kroužky 1. týden

 • Angličtina 0 Kč

  Angličtina

  Odstranění jazykové bariéry pomocí minidialogů, scének, modelových situací, konverzace o běžných tématech a to vše hravou a zábavnou formou – cizí jazyk bez ostychu aneb angličtina je základ!

 • Bojové sporty a sebeobrana 0 Kč

  Bojové sporty a sebeobrana

  Sebeobrana, průprava nejznámějšími bojovými sporty, sportovní všestrannost,  rozvoj kondice, koordinace, síly a vytrvalosti – vedeme děti k přátelskému a čestnému jednání!

 • Cyklistický kroužek 0 Kč

  Cyklistický kroužek

  Plánování, příprava výletů, základy silničního provozu, základní opravy běžných závad a hlavně výlety samotné – učíme děti milovat pohyb v sedle, ze kterého je pohled na svět nejkrásnější!

 • Sportovní hry / florbal 0 Kč

  Sportovní hry / florbal

  Nejen oblíbený florbal ale také fotbal, vybíjená, házená, atletika, netradiční sportovní hry  – vše co rozvíjí sportovní všestrannost!

 • Taneční kroužek 0 Kč

  Taneční kroužek

  Hip hop, street dance, disko, aerobik, moderní tanec, zumba, choreografie na populární  a dětmi oblíbené songy – zábava pro tanec milující děti!

 • Vědecké pokusy pro děti 0 Kč

  Vědecké pokusy pro děti

  Fyzika, chemie, přírodověda a technika zábavnou hravou formou, práce s opravdickým laboratorním vybavením, práce s mikroskopem, bádání a rozvoj primární přírodovědné gramotnosti zábavou – poznáváme fungování světa a přírodní zákony.

 • Deskové / stolní hry 0 Kč

  Deskové / stolní hry

  Pravidla a strategie moderních i klasických deskových her. Hry karetní. Rozvoj trpělivosti, radosti z hraní, spolupráce i herního myšlení – aneb… kdo si hraje, nezlobí!

 • Divadelní kroužek 0 Kč

  Divadelní kroužek

  Příprava divadelního vystoupení, recitace, improvizace, rétorika, hra a legrace - vychováváme budoucí držitele divadelních a filmových cen!

 • Hudební kroužek 0 Kč

  Hudební kroužek

  Rozvoj hudebního sluchu, správné výslovnosti, smyslu pro rytmus a intonaci. Ale to není to nejdůležitější. To je totiž zpěv samotný, který je zpravidla doprovázený libovolnými hudebními nástroji – rozezpívejme tábor s hudebním kroužkem!

 • Turisticko-zálesácký kroužek 0 Kč

  Turisticko-zálesácký kroužek

  Plánování, příprava výletů, práce s buzolou, mapou, základy přežití v přírodě, přírodní zákonitosti, dobrodružné hry, zálesácké činnosti (morseovka, práce s ohněm, poznávání souhvězdí, …) a hlavně turistika samotná – vychováváme děti, které mají pozitivní vztah k přírodě a ví si v ní rady!

 • Výtvarný kroužek / keramika 0 Kč

  Výtvarný kroužek / keramika

  Modelování z keramické hlíny, glazování, netradiční výtvarné techniky, výrobky z přírodních  a netradičních materiálů, výroba šperků z korálků, gumiček a dalších komponentů, malování, kreslení… – rozvíjení výtvarného talentu a jemné motoriky každého jedince!

Odjezd, čas srazu, doprava

Dopravu dítěte do tábora zajišťuje pořadatel soukromým autobusem.

Sraz: 15.00 hod. - stanice metra Háje, Praha - Jižní Město

Co vzít s sebou na tábor

Seznam věcí na tábor máte uveden v samostatném dokumentu, který Vám bude zaslán na email po provedení objednávky.