Meč krále Artuše

Fantasy dobrodružný tábor s pestrým programem

Termín tábora5.8. až 22.8.2017

Místo konáníTZ Rabštejn u Chrudimi

ProgramNávrat do rytířských časů

Vhodné pro dětive věku 6 až 16 let

Cena tábora 4.690,- Kč

Chceč zažít klasický tábor se vším všudy? Tak pojeď do Železných hor na "Meč krále artuše". Zažiješ: Spoustu zajímavých her, celotáborovou hru, soutěže, legrácky, kolektivní sporty (softbal, fotbal, přehazovanou), stezku odvahyahy, koupání, táboráky, výlety do okolí (zámek a hřebčíny Slatiňany, loutkářské muzeum Chrudim, přehrada Seč atd.), celodenní výlet s nocováním mimo tábor, táboření, doprovodné programy... Bude to pro Tebe nejlepší kus prázdnin!

Meč krále Artuše

Ubytování a stravování

Ubytování:
Dřevěné podsadové stany s podlážkou a látkovou střechou, vždy pro dvě děti. Spaní na postelích s matrací. Moderní zděné sprchy s teplou vodou. Jídelna + herna jsou zřízeny ve velkých vojenských stanech.
 
Stravování:
Plná penze a pitný program. Jídlo je připravováno školeným kuchařem - kvalitní domácí strava.
 

Poloha tábora

Obec Rabštejn u Chrudimi - tábor leží 2 km od civilizace, na louce u potoka, obklopený lesem, na okraji chráněné krajinné oblasti Železné hory, u zříceniny hradu Rabštejna.
 
Adresa určená k zasílání pošty na letní dětský tábor:
Potraviny COOP, letní dětský tábor TTO SRUB, Rabštejnská Lhota 85, 537 01 Chrudim
 
 

GPS souřadnice: 49.897633, 15.749003

Program

Klasický stanový tábor pro cca 90 dětí ve věku 6 - 16 let. Pestrý program s celotáborovou hrou na téma anglických rytířů kulatého stolu. Plus množství klasických táborových zábav a her.
Děti jsou rozděleny do smíšených oddílů po cca 12 dětech, tábora se účastní cca 15 dospělých osob, samozřejmá je účast kvalifikované zdravotnice, vaří kvalifikovaný kuchař, děti v rámci služby pomáhají s přípravou stravy i úklidem tábora. Jedná se o opravdovou táborovou klasiku v duchu zálesáckých a foglarovských tradic.
 
 
 
 
 
 
 
.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
5.8.-22.8.20176-16 letPavel Alexandrovič4.690,- KčObjednat

Cena zahrnuje

Ubytování v ekologicky čisté části ČR (tábor splňuje veškeré hygienické normy a není v záplavové zóně), dopravu z Prahy do místa pobytu a zpět, stravování plnou penzí, nepřetržitě zajištěný pitný režim, kvalifikovaný zdravotnický dozor, oblíbené a zkušené vedoucí, zajištění programu, celotáborovou hru a odměny do soutěží.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

atrakce

 • Paintball 350 Kč

  Paintball

  Hraj naplno - bav se naplno!
  Čeká nás nejen zábavná, ale hlavně zajímavá přednáška o historii paintballu, o sportovním paintballu, woodsballu a mnohem více, to vše pod taktovkou profesionálního hráče a
  organizátora. Nebude chybět ani videoprojekce, fotografie a samozřejmě ukázka výstroje a výzbroje, kterou si můžeme osahat a vyzkoušet. A po přednášce už hurá na paintball, a vychutnat si tento jedinečný adrenalinový zážitek, kterému světově propadli nejen muži, ale iženy všech věkových kategorií.
 • Lanové centrum + Hasiči 350 Kč

  Lanové centrum + Hasiči

  Lanové centrum Podhůra + hasiči Chrudim
  Zde děti čeká sport, zábava a adrenalinový zážitek v lanovém parku „Rekreační lesy Podhůra“. V rámci akce „Pojďte na hasiče“ je prohlídka stanice profesionálního Hasičského záchranného sboru Chrudim s ukázkou techniky i hasičského zásahu.
  .

doprava

 • Doprava vlastní - zajistí rodiče 0 Kč

  Doprava vlastní - zajistí rodiče

  Dopravu dítěte do tábora a zpět zajistí rodiče vlastními silami.

 • Autobusem z Prahy 0 Kč

  Autobusem z Prahy

  Dopravu dětí do tábora a zpět zajistí organizátor soukromým autobusem.

Odjezd, čas srazu, doprava

Místo srazu - odjezd na tábor:
Parkoviště Nádraží Smíchov, Praha 5, stanice metra Anděl (roh ulic Radlická a Za Ženskými domovy,parkoviště firmy Vinci Park).

Čas odjezdu na tábor a návratu z tábora:
Odjezd - sraz: 12.45 hod. odpoledne
Návrat: kolem 13.00 hod. odpoledne
 
Sraz a administrativní odbavení v táboře v případě individuálního srazu je v den srazu v čase mezi 17:30 – 18:30 hod.
 

Co vzít s sebou na tábor

Doporučený seznam věcí obdržíte v dokumentu, který Vám přijde jako příloha potvrzovacího emailu na Vaši emailovou adresu.