All Stars

Poznej svět velkých hvězd

Termín tábora1.1. až 1.1.1970

Místo konáníRS Varvažov, Písecko

ProgramKlasická celotáborovka

Vhodné pro dětiholky a kluky 7 - 17 let

Cena tábora 0,- Kč

Pětadvacetiletá tradice tohoto tábora velí připravit další neotřelé dobrodružství tentokrát o tom, co vše skrývají hvězdy. Porozumět jejich svědectví znamená poznat rytíře a princezny, dobro a zlo, skutečnost a fantazii, seznámit se s hvězdami filmovými i sportovními, zapojit chytrost, šikovnost a bojovnost v různých zkouškách, spolupracovat v týmech i vyniknout vlastními schopnostmi. Tak s námi nastup na tuto jízdu a poznej hvězdy. Čeká na Tebe sehraná parta s odpovídající kvalifikací a bohatými táborovými zkušenostmi.

All Stars

Ubytování a stravování

Ubytování je zajištěno v chatkách po 3 až 6 osobách (pro menší děti), stany s podsadou a postelí (pro starší mládež). V chatičkách i stanech jsou k dispozici pokrývky a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově.

Stravování plnou penzí + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

Poloha tábora

Tábor probíhá v rekreačním středisku Varvažov, které se nalézá v jižních Čechách na Písecku nedaleko Orlické přehrady, cca 7 km od Zvíkovského podhradí. Středisko leží v malebném údolí řeky Skalice v krásné přírodě uprostřed lesů. V areálu střediska se nachází přírodní koupaliště, hřiště na volejbal a fotbal. Okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě a sportovní vyžití v klidném, čistém prostředí...

Adresa:
Jméno dítěte, tábor All Stars
RS Spolana Varvažov
397 01 Písek

GPS souřadnice: 49.4327481, 14.1335786

Program

Celotáborová hra s originálním námětem All Stars. Kromě této hry také běžné prázdninové aktivity: zábavné soutěže, sportovní hry, stolní tenis, fotbal, volejbal a další míčové hry, koupání, týmové hry, výlety do okolí, diskotéky. Společně zasedneme také u táborového ohně a vydáme se po stopách těch největších hvězd, co asi skrývají...?

 

 

 

 

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena

Cena zahrnuje

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Nepodařilo se vyzvednout data z databáze. : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ') GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální př' at line 1
SELECT * FROM priplatky p LEFT JOIN mn_termin_priplatek t ON t.id_priplatky=p.id WHERE id_terminy IN () GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální příplatky', 'doprava', 'doprava', 'kroužky 1. týden', 'kroužky 2. týden') ASC, p.cena ASC