Herecká a filmová škola

Výuka divadelního a filmového herectví

Termín tábora1.7. až 8.7.2017

Místo konáníRS Růžená

ProgramVýuka herectví, práce u filmu

Vhodné pro děti9 až 18 let

Cena tábora 5.190,- Kč

Další ročník herecké a filmové školy je konečně tady! Týden nabitý úžasnými zážitky a rozmanitými workshopy, které budou zaměřené na divadelní herectví, improvizaci či pantomimu. Z práce u filmu se naučíš hraní na kameru, vyzkoušíš si role za kamerou - režii, scénář, masky a kostýmy a pro nadšence je připraven program technická práce u filmu, kde budeš pracovat na střihu, speciálních efektech, zeleném plátně a grafice. Ukážeme ti, jak pracovat s trémou a nervozitou před samotným vystoupením, zvýšíš si sebevědomí a vyjadřovací schopnosti. V průběhu tábora vzniknou dvě divadelní představení a bude natočeno několik autorských filmů. Zavítej s námi na prkna, která znamenají svět!

Herecká a filmová škola

Ubytování a stravování

Ubytování je zajištěno v rekreačním středisku Růžená. K dispozici jsou chatky po 4 až 6 osobách. V chatičkách jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově.

Stravování plnou penzí + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

Poloha tábora

Tábor probíhá v rekreačním středisku Růžená, které se nachází v zapomenuté oblasti jižních Čech mezi městy Sedlec - Prčice a Milevsko na břehu rybníka Pařezitý, kde je zajištěno pohodové koupání. Rybník je dobře přístupný z pláže, která leží v bezprostřední blízkosti tábora. V areálu se nachází hřiště na volejbal a fotbal, okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě, koupání a sportovní vyžití.

Adresa:
Herecká a filmová škola
RS Růžená
399 01 Milevsko

GPS souřadnice: 49.530728, 14.465922

Program

Hlavní programovou náplň tvoří výuka herectví. Pobyt je určen nejen pro začátečníky, ale také pro děti, které se již herectví věnují a sami navštěvují nějaký dramatický kroužek. Program je složen ze tří specializovaných dílen. Již při přihlašování na tábor si zvolíš, kterou z dílen chceš navštěvovat přednostně, co tě nejvíce zajímá. Mimo svůj zvolený program si budeš moci vybrat z široké nabídky dalších workshopů. Tři hlavní specializované dílny jsou:

 1. divadelní herectví a improvizace
  základní herecké dovednosti a základní herecká průprava, budování sebevědomí a kreativního myšlení, spolupráce na jevišti, práce s textem, řeč těla a další
 2. tvůrčí práce u filmu
  jak se tvoří námět a scénář, správná hra na kameru, filmový zvuk a hudba, práce s kamerou
  Závěrem společně natočíme krátkometrážní film!
 3. technická práce u filmu
  střih, správná délka záběru, jak docílit plynulosti filmu, práce na zeleném plátně, filmové efekty a reportérská práce, marketing...

Upozornění: Doporučujeme vzít s sebou vlastní kameru nebo fotoaparát s možností natáčení videosekvencí (pro dílnu č.2). A pro dílnu č. 3 ještě notebook pro zpracování natočeného materiálu. (Pokud nebudou přístroje používány, zůstanou v úschově u vedoucích tábora.)

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
1.7.-8.7.20179-18 letMgr. Tomáš Andrášik5.190,- KčVyprodáno

Cena zahrnuje

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování v chatkách, lůžkoviny, odborný a zdravotnický personál, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

pojištění

 • Pojištění 100 Kč

  Pojištění

  Pojištění účastníka na celou dobu konání tábora zahrnuje: Pojištění storno poplatku, úrazu s následkem smrti nebo trvalé invalidity (do výše 100.000,- Kč), pojištění léčebných výloh, náhlého onemocnění, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru a pojištění nechtěně způsobené škody.

doprava

 • Vlastní doprava 0 Kč

  Vlastní doprava

  Pokud plánujete, že dítě přivezete sami přímo na místo konání tábora, zvolte, prosím, tento způsob dopravy.

 • Autobusem z Prahy 0 Kč

  Autobusem z Prahy

  Doprava na tábor je zajištěna kvalitními zájezdovými autobusy. Doprava z Prahy je již zahrnuta v ceně. Odjezdové místo je ÚAN Florenc.

Odjezd, čas srazu, doprava

Doprava na tábor je zajištěna kvalitními zájezdovými autobusy. Doprava z Prahy zahrnuta v ceně.

Odjezdové místo:

 • Ústřední autobusové nádraží Florenc, Praha 8, Křižíkova ulice
 • souřadnice GPS: 50°5'21.715"N, 14°26'27.246"E
 • odjezd na tábor ve 13.00 hod. (sraz na nástupišti ÚAN ve 12.30 hod.)
 • číslo nástupiště na ÚAN Florenc najdete na informační tabuli v odbavovací hale

Co vzít s sebou na tábor

Trička (krátký i dlouhý rukáv), kraťasy, tepláky, kalhoty, mikiny, svetr, bunda (nepromokavá, větrovka), spodní prádlo, plavky, ponožky, pyžamo, ručníky (osuška, malé ručníky), obuv (domácí, tenisky,holínky), papírové kapesníky, hygienické potřeby (mýdlo, šampon na vlasy, hřeben, zubní kartáček a pasta, jelení lůj, sáček na špinavé prádlo), batoh, baterka, lahev na pití. Podle zálib knihu, karty, ... Zavazadlo dítěte (nejlépe kufr) označte jmenovkou, doporučujeme označit monogramem všechny věci dítěte. U menších dětí doporučujeme přiložit podrobný seznam věcí dítěte.

KAPESNÉ:
Doporučujeme 200,- až 500,- Kč (podle věku dítěte). U menších dětí je možno uložit peníze u vedoucích.

NEDOPORUČUJEME:
Brát s sebou audiovizuální techniku všeho druhu (pokud to není, vzhledem k typu tábora, výslovně doporučeno), mobilní telefony, šperky a jiné cenné předměty (pouze na vlastní nebezpečí). Dále upozorňujeme na přísný zákaz pyrotechnických hraček, kouření a konzumace alkoholických nápojů.