Počítačový tábor

Práce na PC - gamesy, internet, software

Termín táboraVýběr z více turnusů

Místo konáníRS Varvažov, Písecko

ProgramZábava a práce na počítači

Vhodné pro dětiKluky a holky 9 - 17 let

Cena tábora 4.490,- Kč

Vezmi svůj comp a pojď se setkat s ostatními pařmeny a pařmenkami na dost příjemné prázdninové akcičce! Zahraješ si s novými kamarády své oblíbené hry, dozvíš se něco zajímavého o hardwaru a softwaru od starších machrů - ale taky si užiješ prázdniny v pěkném táboře u řeky v jižních Čechách. Naši bomba vedoucí Ti připraví zábavný program a nebudou Tě zbytečně prudit. Bude disko, pohoda a dost osobního volna... Volá tě vrčení harddisků a super PC tábor! Zapomeň tedy na vše nedigitální a hurá do Varvažova!

Počítačový tábor

Ubytování a stravování

Ubytování je zajištěno v chatkách po 3 až 6 osobách. V chatičkách jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově.

Stravování plnou penzí + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

Dieta: Tábor je vhodný také pro děti s bezlepkovou dietou (nutno uvést do přihlášky).

Poloha tábora

Tábor probíhá v rekreačním středisku Varvažov, které se nalézá v jižních Čechách na Písecku nedaleko Orlické přehrady, cca 7 km od Zvíkovského podhradí. Středisko leží v malebném údolí řeky Skalice v krásné přírodě uprostřed lesů. V areálu střediska se nachází přírodní koupaliště, hřiště na volejbal a fotbal. Okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě a sportovní vyžití v klidném, čistém prostředí...

Adresa:
Počítačový tábor
RS Spolana Varvažov
397 01 Písek

GPS souřadnice: 49.4327481, 14.1335786

Program

Hlavní náplň je zaměřena na práci s počítačem pro začátečníky i pokročilé uživatele - výuka je přizpůsobena znalostem účastníků. Pobyt dětí na táboře bude rozdělen do několika činností:

Výuka: hardware, software, internetová bezpečnost (prevence cyberšikany), uživatelské aplikace (textové, prezentační a webové editory), tvorba internetových stránek a základy internetových aplikací (dle pokročilosti účastníků PHP, HTML, CSS, Java skript), pro pokročilé individuální přístup ve výuce.

PC hry: množství hráčů využijeme pro sehrání kvalitních turnajů v ultimátních gamer legendách:

►  Warcraft III – Frozen Throne (strategie): Klasická legenda v rush strategiích. Přijď porovnat síly ve starých mapách Azerothu kde je smělost, rychlost a schopnost podstoupit rychlá rozhodnutí rozhodujícím faktorem o vítězství a prohře. Samozřejmě můžeš vyzvat ostatní ve spoustě dalších map jako je klasická DOTA či věžové obrany všeho druhu.

► Age of Empires II (strategie): Koho přestane bavit rush ve Wáru, vyzve spoluhráče k velkolepým bitvám v ultimátní hře AoE II. Přines si i trojku a ukaž, kdo je nejlepší stratég.
► Countre Strike 1.6 (střílečka): Terorists vs. counter-terorists – na tom prostě nenajdeš chybu. Klasická řežba mezi těmito frakcemi je jednou ze standardních táborových turnajů.

Diablo II – Lord of Destruction (rpg): Pro menší skupinky hráčů.

► Na řadu jistě přijde i mnoho „sólovek“ z tvého arzenálu. Předveď se co máš, ukaž jak válíš a pokud máš faktický talent, promítni všem na plátno, jak úspěšným zabijákem jsi v Assassin's Creed či jak se řídí opravdu rychlá auta v Need for Speed.

 

Táborové aktivity: Vedle práce na PC nebudou chybět ani klasické táborové aktivity: zábavné soutěže, sportovní a míčové hry, stolní tenis, koupání, týmové hry, výlety do okolí, diskotéky, táboráky... Táborníkům tak nebudou chybět v přiměřené míře ani pohybové činnosti.

 

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
22.7.-29.7.20179-17 letTomáš Hrdlička4.490,- KčObjednat
12.8.-19.8.20179-17 letTomáš Hrdlička4.490,- KčObjednat

Cena zahrnuje

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování v chatkách, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, výtvarný materiál, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

pojištění

 • Pojištění 100 Kč

  Pojištění

  Pojištění účastníka na celou dobu konání tábora zahrnuje: Pojištění storno poplatku, úrazu s následkem smrti nebo trvalé invalidity (do výše 100.000,- Kč), pojištění léčebných výloh, náhlého onemocnění, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru a pojištění nechtěně způsobené škody.

atrakce

 • Tubing 390 Kč

  Tubing

  Moderní adrenalinová zábava: Určeno pro děti již od pěti let, ale i pro starší děti a dospělé.

  Na speciálních gumových kruzích se povozíte docela raketovou rychlostí po kartáčové dráze ve sportovním areálu Monínec! Zatáčky jsou klopené, a tak si zalítáte jako na kolotoči. Na start Vás vyveze pohyblivý koberec (eskalátor).

  Cena zahrnuje: Jízdné po tubingové dráze, dopravu z rekreačního střediska na Monínec a zpět, dozor vedoucích, DPH.

 • Aquapark 390 Kč

  Aquapark

  Jednodenní výlet do aquparku v Příbrami nebo Horažďovicích nabízí zpestření průběhu pobytu. Aquparky jsou plně vybaveny - tobogány, vířivky, chrliče vody, vnitřní i venkovní bazén, hřiště na plážový volejbal a další atrakce. Zábava a super vyžití! Výlet je spojen s prohlídkou města, nákupy.

  Cena zahrnuje: Dopravu autobusem z rekreačního střediska do aquaparku a zpět, vstupné, doprovod vedoucích, DPH.

 • Lanové centrum 490 Kč

  Lanové centrum

  Adrenalinová akce: Lanové centrum - různě náročné lanové překážky (vertikální dráhy, mosty, provazové žebříky, houpačky, hrazdy). Překonejte strach z výšek, protáhněte své svaly a zjistěte jak jste na tom s rovnováhou a obratností při překonávání lanových překážek. Vše probíhá s profesionálním jištěním a pod vedením odborných instruktorů!

  Cena zahrnuje: Vstupné do lanového parku, dopravu z rekreačního střediska do lanového centra a zpět, odborné instruktory, DPH.

  Podmínky účasti:
  výška postavy minimálně 130 cm
  věk alespoň 10 let
  váha méně než 130 kg

 • Vyjížďka na koních 590 Kč

  Vyjížďka na koních

  Výlet na koňskou farmu, která se nachází pár kilometrů od rekreačního střediska. Po příjezdu děti absolvují nejprve základní bezpečnostní a jezdeckou instruktáž. Začátečníci poté budou jezdit na vedeném koni, zkušenější jezdci vyrazí na samostatnou projížďku do přírody.

  Cena zahrnuje: Základní instruktáž, vyjížďku na koni, odborné lektory, dopravu na farmu, DPH.

  Podmínky účasti:
  sportovní oblečení (nutné dlouhé kalhoty) a pevné boty
  věk alespoň 8 let

doprava

 • Autobusem z Prahy 0 Kč

  Autobusem z Prahy

  Doprava na tábor je zajištěna kvalitními zájezdovými autobusy. Doprava z Prahy je již zahrnuta v ceně. Odjezdové místo je ÚAN Florenc.

 • Vlastní doprava 0 Kč

  Vlastní doprava

  Pokud plánujete, že dítě přivezete sami přímo na místo konání tábora, zvolte, prosím, tento způsob dopravy.

Odjezd, čas srazu, doprava

Doprava na tábor je zajištěna kvalitními zájezdovými autobusy. Doprava z Prahy zahrnuta v ceně.

Odjezdové místo:

 • Ústřední autobusové nádraží Florenc, Praha 8, Křižíkova ulice
 • souřadnice GPS: 50°5'21.715"N, 14°26'27.246"E
 • odjezd na tábor ve 13.00 hod. (sraz na nástupišti ÚAN ve 12.30 hod.)
 • číslo nástupiště na ÚAN Florenc najdete na informační tabuli v odbavovací hale

Co vzít s sebou na tábor

SEZNAM VĚCÍ NUTNÝCH NA TÁBOR:
Trička (krátký i dlouhý rukáv), kraťasy, tepláky, kalhoty, mikiny, svetr, bunda (nepromokavá, větrovka), spodní prádlo, plavky, ponožky, pyžamo, ručníky (osuška, malé ručníky), obuv (domácí, tenisky,holínky), papírové kapesníky, hygienické potřeby (mýdlo, šampon na vlasy, hřeben, zubní kartáček a pasta, jelení lůj, sáček na špinavé prádlo), batoh, baterka, lahev na pití. Podle zálib knihu, karty, ... Zavazadlo dítěte (nejlépe kufr) označte jmenovkou, doporučujeme označit monogramem všechny věci dítěte. U menších dětí doporučujeme přiložit podrobný seznam věcí dítěte.
Vlastní počítač!

KAPESNÉ:
Doporučujeme 200,- až 500,- Kč (podle věku dítěte). U menších dětí je možno uložit peníze u vedoucích.

NEDOPORUČUJEME:
Brát s sebou audiovizuální techniku všeho druhu (pokud to není, vzhledem k typu tábora, výslovně doporučeno), mobilní telefony, šperky a jiné cenné předměty (pouze na vlastní nebezpečí). Dále upozorňujeme na přísný zákaz pyrotechnických hraček, kouření a konzumace alkoholických nápojů.