Škola mágů

Vstup do světa Harryho Pottera!

Termín tábora1.1. až 1.1.1970

Místo konáníRS Ostrovec, jižní Čechy

ProgramTábor s poutavou fantasy hrou

Vhodné pro dětiHolky a kluky 7 - 17 let

Cena tábora 0,- Kč

Další semestr začíná! Počítáme i s místem pro Tebe a Tvé kamarády. Vzpomínáš ještě na kámen mudrců, tajemnou komnatu nebo vězně z Azkabanu? Letos si připomeneme nejzajímavější momenty z uplynulých sedmi let ve škole čar a kouzel v Bradavicích a celý tábor tak bude doslova nabitý elektrizující atmosférou. Společně s profesory a spolužáky budeš čarovat, připravovat kouzelné lektvary, přivolávat ochranu proti černé magii a hrát oblíbený famfrpál. Nezapomeň si kouzelnický plášť, hůlku a klobouk, budeme je potřebovat. Harry Potter a jeho parta čeká jen na Tebe!

Škola mágů

Ubytování a stravování

Ubytování je zajištěno v rekreačním středisku Ostrovec. K dispozici jsou 4-lůžkové chatky a stany s podsadou a postelí (v chatkách i stanech jsou k dispozici pokrývky a čisté ložní prádlo). Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově.

Stravování plnou penzí + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

Poloha tábora

Areál tábora se nalézá v prostředím obklopeném lesy v malebném údolí řeky Skalice. V tábořišti se nachází hřiště na volejbal a fotbal, okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě a sportovní vyžití, přírodní koupaliště je vzdáleno 200 metrů.

Adresa tábora:
Hatty Potter
RS Spolana Varvažov
tábor Ostrovec
397 01 Písek

GPS souřadnice: 49.4290136, 14.1325444

Program

Celotáborová hra s poutavým námětem o čarodějnickém učni Harrym Potterovi.

Všichni žáci budou potřebovat: jednobarevný pracovní hábit a jednobarevnou špičatou čapku. Upozorňujeme rodiče, že žákům prvního ročníku nejsou povolena jejich vlastní košťata !!

Srdečně se na Vás těší čarodějnický profesorský sbor !

Kromě této velké hry také běžné prázdninové aktivity: zábavné soutěže, sportovní hry, stolní tenis, fotbal, volejbal a další míčové hry, koupání, týmové hry, výlety do okolí, diskotéky, táboráky...

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena

Cena zahrnuje

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, celotáborový program, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Nepodařilo se vyzvednout data z databáze. : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ') GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální př' at line 1
SELECT * FROM priplatky p LEFT JOIN mn_termin_priplatek t ON t.id_priplatky=p.id WHERE id_terminy IN () GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální příplatky', 'doprava', 'doprava', 'kroužky 1. týden', 'kroužky 2. týden') ASC, p.cena ASC