Airsoftový tábor

Skvělá střílečka pro kluky i holky

Termín táboraVýběr z více turnusů

Místo konáníHejnice, Jizerské hory

ProgramAirsoftová military střílečka

Vhodné pro dětiod 9 let

Cena tábora 4.470,- Kč

Skutečná taktická bitva v otevřeném terénu. Střelecký výcvik a vojenská disciplína. Odvaha, chytrost a schopnost spolupráce v týmu. To vše zažiješ na skvěleém airsoftovém kempu. Z počátku budou hry probíhat na táborové střelnici. Zde každý získá správné návyky střelby na pevné i pohyblivé cíle. Druhou přípravou na hry v terénu budou střelby v těsné blízkosti tábora na pohyblivé cíle měnící vzdálenost vzhledem ke střelci - narozdíl od střelnice, kde je cíl stále stejně vzdálený, i když je pohyblivý. Další fází budou jednoduché hry v pevně daném nevelkém prostoru, kde se týmy naučí pohybu v přírodě, krytí, maskování a samozřejmě první jednoduché taktice - jak se pohybovat v týmu, jak krýt spoluhráče, jak vyprovokovat soupeře k akci...

Airsoftový tábor

Ubytování a stravování

Děti budou ubytovány v karavanech, které předčí nejen podsadové stany, ale i táborové chatky.

Karavany dlouhé 5 až 7 metrů jsou vybaveny lůžky, skříňkami, policemi a dalšími odkládacími prostory. Podle velikosti a vybavení konkrétního karavanu je v něm ubytováno 4 až 5 dětí.

Stravování je zajištěno 4x denně včetně pitného režimu.

Poloha tábora

Karavanový tábor s kapacitou 30 dětí je postaven v krásné přírodě Jizerských hor na louce umístěné nedaleko obce Hejnice. Louka slouží k táborovým hrám, nástupům, odpočinku, opalování tak dalším táborovým činnostem. Téměř celá louka je obklopena březovým hájkem nebo smrkovým porostem jehož stínu a příjemného chládku děti využívají především v horkých letních dnech po dobu poledního klidu.

Na louce samozřejmě nechybí ohniště s posezením, tee-pee, bazén, trampolína, stožár, vstupní brána, karavan jakožto společenská místnost...

V blízkosti tábora je rybník a přímo v táboře bazén, který využijeme v teplých dnech ke koupání, ke konání různých vodních her, ale také k relaxaci a odpočinku u vody.

 

GPS souřadnice: 50.883015, 15.176720

Program

Airsoftovou hrou stráví účastníci tábora 80% svého času. Program jednotlivých dní je sestaven z postupně složitějších her přecházejících až do misí, při kterých budou jednotlivé týmy plnit stále obtížnější úkoly. Samozřejmě vždy se zbraní v ruce.

Na začátku tábora každý účastník projde jedním školením týkajícím se údržby zbraní (čištění, rozebírání, skládání, manipulace) a druhým školením týkajícím se vlastních her (správné a bezpečné chování při hrách, všeobecná bezpečnostní pravidla při airsoftu). Z těchto školení se budou první den večer skládat formou hry písemné i praktické testy. Po jejich úspěšném složení - tedy již druhý den tábora - se začnou odvíjet naplánované airsoftové hry.

Denní program se tedy skládá z dopoledního a odpoledního bloku airsoftových her, večer pak z posezení a společného hraní na kytaru u táborového ohně.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
8.7.-15.7.20179-17 letJaroslav Pampel4.470,- KčObjednat
15.7.-22.7.20179-17 letJaroslav Pampel4.470,- KčObjednat
22.7.-29.7.20179-17 letJaroslav Pampel4.470,- KčObjednat

Cena zahrnuje

Ubytování, strava, doprava, program, cestovní pojištění, oddíloví vedoucí, zdravotník, zákonné pojištění CK

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

pojištění

 • Pojištění storna zájezdu 130 Kč

  Pojištění storna zájezdu

  Pojištění stornopoplatku není zahrnuto v ceně poukazu. Pokud zákazník uzavře toto pojištění a v době do odjezdu na rekreaci je nucen z vážných důvodů vrátit CK poukaz, uhradí mu pojišťovna 80% z částky, kterou CK zákazníkovi stornovala. Pojištění platí pro tuzemsko i zahraničí. Za vážné důvody se považuje úraz, smrt, úmrtí v rodině či nemoc zákazníka, kterou nemohl předpokládat.

speciální příplatky

 • Vypůjčení airsoftové zbraně 970 Kč

  Vypůjčení airsoftové zbraně

  Kdo nemá vlastní zbraň, může si jí včetně příslušenství zapůjčit přímo na táboře. Airsoftový set obsahuje: Zbraň, 2x akumulátor, 2x nabíječku, ochranné brýle - cena za tento set je 970 Kč na celou dobu konání tábora.

doprava

 • Autobusem z Prahy 0 Kč

  Autobusem z Prahy

  Dopravu dítěte z Prahy zajišťuje organizátor tábora svým autobusem.

 • Autobusem z Liberce 0 Kč

  Autobusem z Liberce

  Dopravu dítěte z Liberce zajišťuje organizátor tábora svým autobusem.

 • Vlastní doprava - rodiče 0 Kč

  Vlastní doprava - rodiče

  Dopravu dítěte na tábor a zpět z tábora zajistí sami rodiče.

 • Autobusem z Vysokého Mýta 550 Kč

  Autobusem z Vysokého Mýta

  Dopravu dětí z Vysokého Mýta zajišťuje organizátor tábora svým autobusem. Příplatek 550,- Kč.

 • Autobusem z Hradce Králové 550 Kč

  Autobusem z Hradce Králové

  Dopravu dětí z Hradce Králové zajišťuje organizátor tábora svým autobusem. Příplatek 550,- Kč.

Odjezd, čas srazu, doprava

Doprava na tábor je zajištěna kvalitními zájezdovými autobusy. Doprava z Prahy zahrnuta v ceně.
Je možná také vlastní doprava přímo do tábora u Hejnic.

Odjezdové místo:

 • Ústřední autobusové nádraží Florenc, Praha 8, Křižíkova ulice
 • souřadnice GPS: 50°5'21.715"N, 14°26'27.246"E
 • odjezd na tábor z Prahy v 8.00 hod.
 • číslo nástupiště na ÚAN Florenc najdete na informační tabuli v odbavovací hale
 • návrat z tábora na stejné místo v 16:15 hod.

Další odjezdová místa na tábor:

Vysoké Mýto (sraz 14:15 hodin / návrat 14:15 hodin): Čerpací stanice SHELL umístěná na rychlostní komunikaci E442 na okraji Vysokého Mýta.
Hradec Králové (sraz 15:00 hodin / návrat 13:45 hodin): Sraz – čerpací stanice MOL ve směru z centra města, návrat – čerpací stanice MOL ve směru do centra města, umístěné v ulici Koutníkova na rychlostní komunikaci E442 .
Liberec (sraz 10:00 hodin / návrat 14:30 hodin): Horní parkoviště autobusového nádraží Liberec v ulici Žitavská v blízkosti Vojenské zdravotní pojišťovny a vlakového nádraží.
Hejnice (sraz 11:30 hodin / návrat 11:30 hodin): Hejnice (okres Liberec), parkoviště před základní školou v ulici Lázeňská.Toto místo je určeno jako místo srazu pro děti s vlastní dopravou.

Příplatek za dopravu z Vysokého Mýta (obousměrnou): 550 Kč/os.

Co vzít s sebou na tábor

Sportovní oblečení, airsoftové oblečení, plavky, trička, kraťasy, mikina nebo svetr, spodní prádlo, ručník, pláštěnka, holínky (kdo má kanady nemusí), toaletní potřeby a papír, brýle proti sluníčku, jar, utěrka, ešus, lžíce, hrneček, propiska, blok A5, baterka, zavírací nůž, sekyrka (nad 13 let), kapesné (cca 200 Kč),  peníze na munici/kuličky (600-1200 Kč), eventuálně peníze na CD (100 Kč), spacák + deku. Vše sbalit do jednoho batohu/krosny/kletru/kufru. Spacák, deka a zbraň může být sbalena zvlášť. Zbraň musí být sbalena tak, aby nebyla vidět.

Co s sebou zejména nebrat: Mobilní telefon, šperky.

Poznámky a speciální pokyny

O airsoftových zbraních a oblečení: Je zapotřebí, aby si každý účastník dovezl na tábor airsoftovou zbraň a brýle či obličejovou masku. Kdo nemá vlastní zbraň, může si jí včetně příslušenství zapůjčit prostřednictvím naší kanceláře, která vše také na tábor dopraví (zbraň, 2x akumulátor, 2x nabíječku, ochranné brýle) - cena za tento set je 970 Kč. Munice (plastové kuličky) i plyn na doplňování plynových zbraní jsou k zakoupení přímo na táboře v podstatě v neomezeném množství. Munici a plyn tedy není nutno vozit s sebou z domova.

Pro dobíjení elektrických zbraní je v Hejnicích domluvena přípojka elektrického proudu, kam se baterie převáží zásobovacím vozidlem jednou denně - vždy přes noc do druhého dne. Proto je nezbytně nutné, aby každý účastník měl dvě baterie (jednu na dopoledne, druhou na odpoledne) a dvě nabíječky. Dále je třeba, aby baterie i nabíječky byly podepsané (např. samolepicí štítek nebo nesmazatelný fix), čímž se předejte nechtěným záměnám mezi jednotlivými účastníky.

Zbraně tedy mohou být všech typů: manuální, plynové i elektrické. Na hry doporučujeme vyčlenit starší oblečení. Barevně jsou pak nejvhodnější vojenské maskáče či jiné zelené, hnědé či černé oblečení. Oblečení na airsoft se tedy skládá z dlouhých kalhot, trička s dlouhým rukávem, mikiny-bundy či jiného svrchního oděvu, šátku na krk, lehkých rukavic, kšiltovky (otočená dozadu kryje krk) a vhodné obuvi (nejlépe kanad, pohorek či jiné kožené obuvi).