Mluvíme anglicky!

Veselý týden s jazykovkou se srdcem

Termín táboraVýběr z více turnusů

Místo konáníČížice u Plzně

ProgramAnglická konverzace zábavně

Vhodné pro dětive věku 6 až 15 let

Cena tábora 5.590,- Kč

Hledáte letní tábor pro své dítě, který ho skutečně nadchne a navíc se něco naučí? Tak to jste na správném místě! Na táborech se známou plzeňskou jazykovkou se srdcem zažijete krásné chvíle plné zábavy, radosti ze sebe sama, začnete si věřit a především se naučíte mluvit anglicky. Ať už jste úplní začátečníci, anebo pokročilí machři, s táborem Perfect World ztratíte jakýkoli ostych z mluvení, který jste snad doposud měli... Rozsáhlé zkušenosti lektorů soukromé školy jsou zárukou rychlých pokroků v konverzaci a také příjemného průběhu výuky.

Mluvíme anglicky!

Ubytování a stravování

Maximální počet dětí na tomto táboře je 10 účastníků. Tábor je tedy koncipován jako nadstandardní jak z hlediska programového, tak i z hlediska ubytování.

Děti budou bydlet v krásné chatě uprostřed lesů mezi Čižicemi a Nebílovy nedaleko Plzně, a to ve dvou pokojích po šesti dětech (dívky a chlapci spí odděleně).

Děti se budou stravovat výhradně z domácích, čerstvě připravovaných pokrmů a to 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře).

K dispozici jim budou toalety, samozřejmě teplá sprcha a venkovní bazén.

 

Poloha tábora

Tábor s angličtinou Perfect World se koná v lesích nedaleko obce Čížice, která leží ve vyhledávané rekreační oblasti na soutoku řeky Úhlavy a Lipského potoka. Krásná lesnatá příroda nabízí spoustu možností pro rozmanité hry. Najdeme zde zatopené granodioritové lomy a buližníkovou skálu Kozí kámen. Oblast leží mezi Tlustou horou, Štáhlavem a Malincem.

GPS souřadnice: 49.648334, 13.398032

Program

Tábor pro děti je tábor pro všechny děti ve věku od 6 do 15 let, které mají rádi přírodu a kamarády. Je zastřešený celotáborovu hrou, díky které se Vaše dítě naučí pracovat s ostatními, respektovat je, a mít rádo samo sebe. Každý den je plný pohybu, kreativity, smysluplného učení a dobrého jídla, na jehož přípravě se podílí i samy děti. Naše dětské tábory pro nás představují jedno z nejkrásnějších období celého roku, protože děti díky nim udělají opravdový pokrok ve své angličtině, začnou si věřit a odjíždí s úsměvem na rtech. A to hřeje u srdce nejen rodiče, ale i nás!

Pravidelný program se bude skládat z rozcvičky, sportovních a vědomostních her, kreativních aktivit, zpívání u táborového ohně, celotáborové hry a výuky angličtiny. Lekce angličtiny probíhají každý den. Mimo lekce, kde se děti budou učit angličtinu hravým a zábavným způsobem, bude angličtina součástí v podstatě všech táborových aktivit. Vaše dítě může být na jakékoli jazykové úrovni.  Účastníci budou rozděleni do 3 družstev právě podle své úrovně, a bude odborně postaráno jak o jejich pocit spokojenosti, tak o další rozvoj jejich (nejen jazykových) schopností.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
9.7.-15.7.20176-15 letDominika Pašková5.590,- KčObjednat
16.7.-22.7.20176-15 letDominika Pašková5.590,- KčObjednat
30.7.-5.8.20176-15 letDominika Pašková5.590,- KčObjednat
20.8.-26.8.20176-15 letDominika Pašková5.590,- KčObjednat

Cena zahrnuje

Cena jazykového zahrnuje: Ubytování, stravování, veškerý program a výuku angličtiny, péči lektorů i hlavního vedoucího, případnou péči táborového zdravotníka, ceny za celotáborovou soutěž, certifikát za absolvování lekcí angličtiny, DPH.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

 • Žádný příplatek není k dispozici .............. 0 Kč
 • Odjezd, čas srazu, doprava

  Doprava pouze vlastní: Rodiče dopraví děti do Čižic u Plzně.

  Sraz všech dětských účastníků se koná vždy v neděli v 16 hodin v Čižicích.

  Návrat je plánován vždy na sobotu ve 12 hodin na stejné místo.

  Co vzít s sebou na tábor

  Co s sebou: Batoh či kufr - tepláky, holínky, sportovní oblečení a obutí, spodní prádlo, ponožky, trička, svetr, lehkou bundu, spolehlivou pláštěnku, kraťasy, plavky, ručník, šátek, kšiltovku, přezůvky do budovy, hygienické potřeby, kapesní nůž (nad 10 let), funkční baterku, papír, tužku. Dále sešit na Aj, ešuš, hrneček a flašku na pití s uzávěrem

  Co s sebou zejména nebrat: Šperky a drahou elektroniku.

  Poznámky a speciální pokyny

  Vzhledem k velmi malému počtu míst na každém běhu tábora (pouze 10 dětí), doporučujeme zaplatit pobyt okamžitě po jeho objednání. Aby Vás někdo nepředeběhnul - místa na táboře nelze navyšovat.