Paintballový tábor

Skvělá střílečka pro kluky i holky

Termín táboraVýběr z více turnusů

Místo konáníHejnice, Jizerské hory

ProgramPaintballová military střílečka

Vhodné pro dětiod 9 let

Cena tábora 4.470,- Kč

Pojeď zažít pořádnou paintballovou bitvu! Hry budou zpočátku probíhat na táborové střelnici. Zde každý získá správné návyky střelby na pevné i pohyblivé cíle. Další fází budou jednoduché hry v pevně daném nevelkém prostoru, kde se týmy naučí pohybu v přírodě, krytí, maskování a samozřejmě první jednoduché taktice – jak se pohybovat v týmu, jak krýt spoluhráče, jak vyprovokovat soupeře k akci…

Paintballový tábor

Ubytování a stravování

Děti budou ubytovány v karavanech, které předčí nejen podsadové stany, ale i táborové chatky.

Karavany dlouhé 5 až 7 metrů jsou vybaveny lůžky, skříňkami, policemi a dalšími odkládacími prostory. Podle velikosti a vybavení konkrétního karavanu je v něm ubytováno 4 až 5 dětí.

Stravování je zajištěno 4x denně včetně pitného režimu.

 

 

 

 

Poloha tábora

Karavanový tábor s kapacitou 30 dětí je postaven v krásné přírodě Jizerských hor na louce umístěné nedaleko obce Hejnice. Louka slouží k táborovým hrám, nástupům, odpočinku, opalování tak dalším táborovým činnostem. Téměř celá louka je obklopena březovým hájkem nebo smrkovým porostem jehož stínu a příjemného chládku děti využívají především v horkých letních dnech po dobu poledního klidu.

Na louce samozřejmě nechybí ohniště s posezením, tee-pee, bazén, trampolína, stožár, vstupní brána, karavan jakožto společenská místnost...

V blízkosti tábora je rybník a přímo v táboře bazén, který využijeme v teplých dnech ke koupání, ke konání různých vodních her, ale také k relaxaci a odpočinku u vody.

 

GPS souřadnice: 50.883015, 15.176720

Program

Paintballovou hrou stráví účastníci tábora převážnou část svého času. Program jednotlivých dní je sestaven z postupně složitějších her přecházejících až do misí, při kterých budou jednotlivé týmy plnit stále obtížnější úkoly. Samozřejmě vždy se zbraní v ruce.

Na začátku tábora každý účastník projde jedním školením týkajícím se údržby zbraní (čištění, rozebírání, skládání, manipulace) a druhým školením týkajícím se vlastních her (správné a bezpečné chování při hrách, všeobecná bezpečnostní pravidla při paintballu). Z těchto školení se budou první den večer skládat formou hry písemné i praktické testy. Po jejich úspěšném složení – tedy již druhý den tábora – se začnou odvíjet naplánované paintballové hry.

Denní program se tedy skládá z dopoledního a odpoledního bloku paintballových klání, večer pak z posezení a společného hraní na kytaru u táborového ohně.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
8.7.-15.7.20179-18 letJaroslav Pampel4.470,- KčVyprodáno
22.7.-29.7.20179-18 letJaroslav Pampel4.470,- KčVyprodáno

Cena zahrnuje

Ubytování, strava, doprava, program, cestovní pojištění, oddíloví vedoucí, zdravotník, zákonné pojištění CK

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

pojištění

 • Pojištění storna zájezdu 130 Kč

  Pojištění storna zájezdu

  Pojištění stornopoplatku není zahrnuto v ceně poukazu. Pokud zákazník uzavře toto pojištění a v době do odjezdu na rekreaci je nucen z vážných důvodů vrátit CK poukaz, uhradí mu pojišťovna 80% z částky, kterou CK zákazníkovi stornovala. Pojištění platí pro tuzemsko i zahraničí. Za vážné důvody se považuje úraz, smrt, úmrtí v rodině či nemoc zákazníka, kterou nemohl předpokládat.

speciální příplatky

 • Vypůjčení paintballové zbraně 970 Kč

  Vypůjčení paintballové zbraně

  Kdo nemá vlastní zbraň, může si ji včetně příslušenství zapůjčit. Vybavení k zapůjčení obsahuje: Zbraň, bombu, masku, rukavice a krční chránič – cena za tento set je 970 Kč na celou dobu trvání tábora. Munice (paintballové kuličky) a plynová náplň do paintballových bombiček (CO2) je k zakoupení přímo na táboře v podstatě v neomezeném množství. Munici a plyn tedy není nutno vozit s sebou z domova.

doprava

 • Vlastní doprava - rodiče 0 Kč

  Vlastní doprava - rodiče

  Dopravu dítěte na tábor a zpět z tábora zajistí sami rodiče.

 • Autobusem z Prahy 0 Kč

  Autobusem z Prahy

  Dopravu dítěte z Prahy zajišťuje organizátor tábora svým autobusem.

 • Autobusem z Liberce 0 Kč

  Autobusem z Liberce

  Dopravu dítěte z Liberce zajišťuje organizátor tábora svým autobusem.

 • Autobusem z Vysokého Mýta 550 Kč

  Autobusem z Vysokého Mýta

  Dopravu dětí z Vysokého Mýta zajišťuje organizátor tábora svým autobusem. Příplatek 550,- Kč.

 • Autobusem z Hradce Králové 550 Kč

  Autobusem z Hradce Králové

  Dopravu dětí z Hradce Králové zajišťuje organizátor tábora svým autobusem. Příplatek 550,- Kč.

Odjezd, čas srazu, doprava

Doprava na tábor je zajištěna kvalitními zájezdovými autobusy. Doprava z Prahy zahrnuta v ceně.
Je možná také vlastní doprava přímo do tábora u Hejnic.

Odjezdové místo:

 • Ústřední autobusové nádraží Florenc, Praha 8, Křižíkova ulice
 • souřadnice GPS: 50°5'21.715"N, 14°26'27.246"E
 • odjezd na tábor z Prahy v 8.00 hod.
 • číslo nástupiště na ÚAN Florenc najdete na informační tabuli v odbavovací hale
 • návrat z tábora na stejné místo v 16:15 hod.

Další odjezdová místa na tábor:

Vysoké Mýto (sraz 14:15 hodin / návrat 14:15 hodin): Čerpací stanice SHELL umístěná na rychlostní komunikaci E442 na okraji Vysokého Mýta.
Hradec Králové (sraz 15:00 hodin / návrat 13:45 hodin): Sraz – čerpací stanice MOL ve směru z centra města, návrat – čerpací stanice MOL ve směru do centra města, umístěné v ulici Koutníkova na rychlostní komunikaci E442 .
Liberec (sraz 10:00 hodin / návrat 14:30 hodin): Horní parkoviště autobusového nádraží Liberec v ulici Žitavská v blízkosti Vojenské zdravotní pojišťovny a vlakového nádraží.
Hejnice (sraz 11:30 hodin / návrat 11:30 hodin): Hejnice (okres Liberec), parkoviště před základní školou v ulici Lázeňská.Toto místo je určeno jako místo srazu pro děti s vlastní dopravou.

Příplatek za dopravu z Vysokého Mýta (obousměrnou): 550 Kč/os.

Co vzít s sebou na tábor

Sportovní oblečení, paintballové oblečení, plavky, trička, kraťasy, mikina nebo svetr, spodní prádlo, ručník, pláštěnka, holínky (kdo má kanady nemusí), toaletní potřeby a papír, brýle proti sluníčku, jar, utěrka, ešus, lžíce, hrneček, propiska, blok A5, baterka, kapesné (cca 200 Kč), peníze na munici/kuličky a plyn CO2 (600-1200 Kč), eventuálně peníze na CD (100 Kč), spacák + deku. Vše sbalit do jednoho batohu/krosny/kletru/kufru. Spacák, deka a zbraň může být sbalena zvlášť. Zbraň musí být sbalena tak, aby nebyla vidět.

Co s sebou zejména nebrat: Mobilní telefon, šperky.

Poznámky a speciální pokyny

Je zapotřebí, aby si každý účastník dovezl na paintballový dětský tábor paintballovou zbraň, tlakovou bombu a obličejovou masku. Kdo nemá vlastní zbraň, může si ji včetně příslušenství zapůjčit prostřednictvím naší kanceláře, která vše také na tábor dopraví (zbraň, bombu, masku, rukavice, krční chránič) – cena za vypůjčení tohoto setu na celý tábor je 970 Kč. Zbraně mohou být různých typů (hráči se do týmů vždy rozdělují i na základě typu zbraně) s jedinou omezující podmínkou: musí být schopny jednotlivé střelby – tedy na jedno stisknutí kohoutku vystřelit jen a právě jednu střelu. Tuto podmínku samozřejmě splňují všechny zbraně natahované po každém výstřelu a všechny poloautomaty. Automatické zbraně musejí mít přepínání z dávky na jednotlivé rány. Munice (paintballové kuličky) a plynová náplň do paintballových bombiček (CO2) je k zakoupení přímo na táboře v podstatě v neomezeném množství. Munici a plyn tedy není nutno vozit s sebou z domova.