Biograd na Moru

Nekonečná pohodička v Chorvatsku

Termín táboraVýběr z více turnusů

Místo konáníBiograd na Moru, Chorvatsko

ProgramOddychovka na pláži

Vhodné pro dětive věku 7 až 18 let

Cena tábora 8.990,- Kč

Skvělý relaxační pobyt za dobrou cenu. Vzhledem k naprosto ideální poloze apartmánového domu, jeho okolí, plážím a sportovnímu vyžití, je tento tábor vhodný pro nejširší věkové rozpětí – tedy pro děti i teenagery. Účastníci pobytu jsou interně rozděleni na děti (do 12 let) a teenagery (od 13 let) a to nejen v ubytování, ale i v oddílech. Díky tomu mohou vedoucí lépe přizpůsobit táborový program a oddílové činnosti se tak stávají mnohem atraktivnější pro danou věkovou skupinu.

Biograd na Moru

Ubytování a stravování

Ubytování:
Apartaments Aldomar***, 2-4 lůžkové klimatizované apartmány (koupelna, toaleta, kuchyňka, lednička, televize-satelitní programy, balkon, připojení k WiFi, radio, vnitřní atrium).


Strava:
Plná penze včetně nápojů. Jídlo se podává přímo na penzionu, česká kuchyně.

Poloha tábora

Biograd na Moru – turistická metropole plná zábavy, čistého moře, nekonečných pláží, s pulzujícím turistickým ruchem. Městečko malebné krásy a přátelské atmosféry nabízí nejen pro naše dětské tábory početné restaurace, kavárny, taverny, disco cluby, obchody, trhy a jiné turistické zajímavosti. Pláže jsou většinou štěrkovité s betonovými platy nebo písčité s oblázky a pozvolným vstupem do moře.

GPS souřadnice: 43.925733, 15.459098

Program

Hlavní náplní tábora je samozřejmě koupání a slunění na Chorvatských plážích. Pro děti jsou také připraveny hry na zahradě vilky, u moře, na plážích a v nejbližším okolí tak, jak je zvykem na tuzemských táborech. To vše zábavnou formou a na zdravém mořském vzduchu.

Možnosti pro táborové výlety skýtá například přímořské město Zadar, městečko Pakoštane, Vranské jezero (přírodní rezervace), národní park Krka (vodopády, lanové mosty, projížďka parníkem, koupání ve sladké vodě), projížďka motorovou lodí kolem pobřeží. Táborové výlety nejsou v ceně poukazu. Čeká vás koupání v moři, plážový volejbal, fotbal, sportovní a zábavné soutěže, procházky po městě, nákupy na trzích, diskotéky… Na pláži se nachází volejbalové hřiště, tenisové kurty, vodní tobogan a skluzavka, půjčovny šlapadel, vodních skútrů a dalších atrakcí.

Pro teenagery, kteří si v dnešní době již většinu svého času chtějí organizovat sami, je zde právě v tomto ohledu program přizpůsoben. Účastníci jsou rozděleni do táborových skupinek, každá skupinka má svého vedoucího a s ním si domlouvá táborový program, činnost na jeden každý den. Přes den ve vysokých teplotách dávají děti přednost pobytu na pláži s možností zchlazení v moři. Večer pak přicházejí v úvahu procházky po pobřeží, výlet za západem slunce nad mořem, vycházky do centra městečka či návštěva diskotéky. Tábory u moře v Chorvatsku mají za úkol spojit nároky účastníků, kteří se již necítí býti dětmi a nechtějí hrát hry či být neustále organizováni v oddílech, s požadavky jejich rodičů na zajištění dozoru nad svými potomky a kontroly a regulace jejich ne vždy „dospělých“ nápadů.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
30.6.-9.7.20177-18 letMgr. Šárka Holečková8.990,- KčVyprodáno
7.7.-16.7.20177-18 letMgr. Šárka Holečková8.990,- KčVyprodáno
11.8.-20.8.20177-18 letIng. Zdeněk Ston8.990,- KčVyprodáno
18.8.-27.8.20177-18 letBc. Zuzana Bergmanová8.990,- KčObjednat
25.8.-3.9.20177-18 letMgr. Vlado Balaban8.990,- KčObjednat

Cena zahrnuje

V ceně tábora:
Ubytování, strava včetně nápojů, doprava, vedoucí, program, cestovní pojištění, pojištění CK.
V ceně tábora není:
Místní poplatky, velké výlety, jídlo do autobusu na cestu do Chorvatska, jídlo do autobusu na cestu z Chorvatska. Pojištění storna zájezdu.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

pojištění

 • Pojištění storna - Chorvatsko 260 Kč

  Pojištění storna - Chorvatsko

  Pojištění storna zájezdu není součastní ceny zájezdu a je možno si jej připlatit. Musí-li klient v době konání zájezdu z vážných důvodů odřeknout účast, vrátí mu pojišťovna 80% storno poplatku účtovaného dle smluvních podmínek cestovní kanceláře. Za vážné důvody se považuje onemocnění, smrt v rodině, živelná pohroma apod.

atrakce

 • Balíček výletů - Šibenik, Krka, Tkon 2690 Kč

  Balíček výletů - Šibenik, Krka, Tkon

  1.výlet – Aquapark Solaris + Šibenik:
  Aquapark Solaris je prvním zábavním vodním parkem v Chorvatsku, který se nachází nedaleko města Šibenik. Park nabízí mnoho skluzavek, trysky, postřikovače a vodopády, jenž jsou součástí zábavy a dobrodružství. Mezi nejoblíbenější atrakce patří „klikatá řeka“ (lazy river), velký sud, pohádková jeskyně, masážní bazény. Nad aquaparkem bdí celý den profesionální záchranáři. 
  Přístavní město Šibenik je významné středisko cestovního ruchu s mnoha lákajícími památkami. Asi nejznámější z nich je Šibenická katedrála sv. Jakuba (Sveti Jakov), která byla v r. 2000 zapsána na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Možnost koupání na nově zbudované městské pláži, rozchod po skupinkách. Cena výletu: 1.280 Kč/os.

  2.výlet – Národní park řeky Krka:
  Prohlídka vodopádů (např. Rošský vodopád 25,5 metru, Skradinski buk 45,7 metrů), projížďka lodí po hlavním vodním toku, procházka po dřevěných chodnících přes řeku – hluboké kaňony, které jsou v ostrém kontrastu s okolní vyprahlou krasovou rovinou. Četné vodopády, krápníkové prahy a přírodní přehrady. Možnost koupání přímo pod vodopády! Národní park Krka je zcela ojedinělý a jeho prohlídku doporučujeme všem účastníkům. Cena výletu: 1.380 Kč/os.

  3.výlet – Trajektem na ostrov Tkon:
  Tkon je rybářská vesnice a přístav, také někdy nazývaná „Brána Kornati“, která patří k ostrovu Pašman. Pláže v Tkonu jsou oblíbeným výletním cílem návštěvníků z letoviska Biograd, kteří denně přijíždějí trajektem na koupání a potápění. Cena výletu: 350 Kč/os.

speciální příplatky

doprava

 • Autobusem z Prahy 0 Kč

  Autobusem z Prahy

  Dopravu dítěte z Prahy zajišťuje organizátor tábora svým autobusem.

 • Autobusem z Brna 0 Kč

  Autobusem z Brna

  Doprava dítěte tam i zpět bude zajištěna autobusem pořadatele tábora. Nástupní a výstupní místo Brno.

 • Autobusem z Bratislavy 0 Kč

  Autobusem z Bratislavy

  Doprava dítěte na tábor a zpět bude zajištěna autobusem organizátora zájezdu. Nástupní místo Bratislava.

Odjezd, čas srazu, doprava

Doprava na tábor je zajištěna kvalitními zájezdovými autobusy. Doprava z Prahy a Brna je zahrnuta v ceně.

Odjezdové místo:

 • Ústřední autobusové nádraží Florenc, Praha 8, Křižíkova ulice
 • souřadnice GPS: 50°5'21.715"N, 14°26'27.246"E
 • odjezd na tábor z Prahy v 17.30 hod. odpoledne
 • Návrat ze zájezdu v 10.00 hod. dopoledne
 • číslo nástupiště na ÚAN Florenc najdete na informační tabuli v odbavovací hale

Další odjezdová místa na tábor:

Brno (sraz 20:45 hodin / návrat 7:00 hodin):
Čerpací stanice OMV na dálnici D2 (komunikace E65) směr Bratislava hned u sjezdu z D1 (Avion shopping park – Ikea).

Bratislava (sraz 22:45 hodin / návrat 5:00 hodin):
Čerpací stanice OMV (Jarovce) na dálnici D2 (komunikace E65) vždy ve směru jízdy. Poslední čerpací stanice před hranicemi s Maďarskem.

Co vzít s sebou na tábor

• Hlavní zavazadlo:
kufr o max hmotnosti 15 kg (z důvodu skladnosti nebrat batoh): trika, kraťasy, ručníky, plavky, spodní prádlo, oblečení do města (diskotéka), boty do vody (mořští ježci),  domácí obuv, hygienické potřeby, kapesní nůž (jen děti starší 10-ti let), sluneční brýle, opalovací krém s OF min 15, krém či mléko po opalování, pokrývka hlavy, kostičkovaný blok FA5, psací potřeby, baterka, kapesné cca 40-60 € (+ peníze na výlety, pokud nejsou objednány předem), event. potápěčské brýle (z bezpečnostních důvodů nebrat dýchací trubici), ploutve, nafukovací „nesmysly“ …

• Příruční zavazadlo (malý batoh či taška, která se vejde do držáku nad sedačkami):
občanský průkaz nebo cestovní pas, jídlo na cestu (1x večeře, 1x snídaně, 1x oběd), pití na cestu, lehkou mikinu, karty, knížku, dětské stolní hry …