Zlaté Písky

Luxusní pobyt u moře v Bulharsku

Termín tábora24.8. až 2.9.2017

Místo konáníZlaté písky, 20 km od Varny

ProgramVálečka u moře

Vhodné pro dětive věku 7 až 18 let

Cena tábora 14.980,- Kč

Pokud Tě nelákají velké skupinové zájezdy a raději si užíváš zábavu v menší partě stejně naladěných přátel, pak je pro Tebe a Tvé kamarády Bulharsko tou správnou volbou! Bulharské Zlaté písky jsou navíc absolutní novinkou letošního léta. Každodenní program se ponese v pohodovém duchu a vždy bude přizpůsoben momentální náladě všech zúčastněných.

Zlaté Písky

Ubytování a stravování

Ubytování je zajištěno ve 3 hvězdičkovém hotelu, který je harmonicky zasazen do zdejší krásné okolní zeleně. Pokoje po 2-4 lůžkách, všechny klimatizované. Součástí hotelu je venkovní bazén s lehátky a slunečníky. Místní apartmány s vlastním sociálním zařízením poskytují dostatečný komfort pro chvíle oddychu po horkých dnech strávených na pláži. Hotel je vzdálen cca 10 minut chůze od pláže. 

Stravování je zajištěno formou all inclusive - strava i nápoje jsou v ceně tábora. Bufetové snídaně, obědy i večeře se podávají v hotelu. Strava začíná večeří a končí snídaní!

Poloha tábora

Zlaté Písky patří mezi nejznámější přímořská bulharská letoviska, které je často označováno za Perlu Černého moře. Město se nachází jen 17 km od Varny. Okrově zlaté 4 kilometry dlouhé písečné pláže a nádherně zelené zalesněné okolí dodává místu neopakovatelnou atmosféru. Kousek od města lze navštívit rozsáhlý přírodní park nebo horké minerální prameny. Pozvolný vstup do moře, dlouhé pěší kolonády, množství pizzerií, taveren a diskoték, nepřeberné možnosti sportovního vyžití a čilý kulturní ruch jsou předpokladem pro ideálně strávenou dovolenou. Děti jistě nadchne i možnost zajít si na místní zábavní atrakce jako jsou kolotoče, houpačky, elektrická autíčka či trampolíny. Celé městečko pak lze projet motorovým vláčkem.

GPS souřadnice: 43.282642, 28.044351

Program

Tento tábor je určen dětem a teenagerům, které nebaví dětské hry a rádi si svůj volný čas i zábavu organizují sami. Vedoucí zde působí jako starší dozor a kamarád v jedné osobě, který mladé účastníky nijak neomezuje, ale zároveň dokáže jasně stanovit hranice.

Spolu s vedoucími se tak můžete jen slunit a koupat na místní krásné pláži s jemným zlatavým pískem nebo trávit čas u bazénu Vašeho hotelu, hrát beach volejbal, šachy či scrabble, prohánět se po moři na vodních skútrech, procházet se po městě či místních trzích nebo vyrazit večer na diskotéku. Záleží jen na Vás, co budete chtít podnikat! Jsou to přeci Vaše prázdniny...

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
24.8.-2.9.20177-18 letIng. Vladimír Šašek14.980,- KčObjednat

Cena zahrnuje

V ceně tábora: Ubytování, strava, doprava, vedoucí, zdravotník, program, cestovní pojištění (kromě pojištění storna), pojištění CK proti úpadku.
V ceně tábora není: Výlety, jídlo a pití do autobusu na cestu do Bulharska a zpět. Pojištění stornování zájezdu ze strany klienta.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

pojištění

 • Pojištění storna - Bulharsko 390 Kč

  Pojištění storna - Bulharsko

  V případě vážných důvodů (úraz, nemoc, úmrtí v rodině) může klient zrušit účast na zájezdu a pjišťovna mu uhradí 80% storno poplatku, který účtuje pořádající cestovní kancelář - organizátor tábora.

atrakce

 • Výlety Delfinárium + Aquapolis 1220 Kč

  Výlety Delfinárium + Aquapolis

  Balíček dvou výletů za zvýhodněnou cenu:

  1.výlet-Delfinárium Varna: Roztomilí a hraví delfíni předvedou úchvatné představení a potěší snad každého návštěvníka. Předvedou výskoky do výšky, skoky přes tyč, průskoky kruhy, chytání kroužků na čumák, pinkání míče, tanec, zpěv, vystřelování míče ocasní ploutví do publika a mnoho jiného. Stojí za to vidět. Cena 680 Kč.

  2.výlet-Aquapark Zlaté písky, „Aquapolis“: První vodní park v Bulharsku je postaven v jedinečném maurském stylu, dokonalá harmonie přírodního prostředí parku a uměle vytvořených prvků – nespočet bazénů, skluzavek, vířivek, fontán, vodopádů i starobylé věže a zřícenina. Nechybí ani horolezecká stěna, amfiteátr, vodopád a umělé jezero. Zážitek v Aquapolis zaručen. Cena 690 Kč.

doprava

 • Autobusem z Bratislavy 0 Kč

  Autobusem z Bratislavy

  Doprava dítěte na tábor a zpět bude zajištěna autobusem organizátora zájezdu. Nástupní místo Bratislava.

 • Autobusem z Brna 0 Kč

  Autobusem z Brna

  Doprava dítěte tam i zpět bude zajištěna autobusem pořadatele tábora. Nástupní a výstupní místo Brno.

 • Autobusem z Prahy 0 Kč

  Autobusem z Prahy

  Dopravu dítěte z Prahy zajišťuje organizátor tábora svým autobusem.

Odjezd, čas srazu, doprava

Vzhledem k tomu, že tábor v Bulharsku je koncipován pro menší skupinky cca 15 účastníků, bude autobusová doprava zajištěna komfortním minibusem RENAULT Master pro 18+1 osob. Minibus je pohodlný, klimatizovaný, má přehrávač na CD i DVD včetně dvou LCD obrazovek. Dětem tedy cestu zpříjemníme promítáním filmů. Doprava ze všech odjezdových míst je zahrnuta v ceně tábora. Cesta trvá 22 - 24 hodin. Sraz vždy půl hodiny před odjezdem!

Odjezdové místo:

 • Ústřední autobusové nádraží Florenc, Praha 8, Křižíkova ulice
 • souřadnice GPS: 50°5'21.715"N, 14°26'27.246"E
 • odjezd na tábor z Prahy v 8:30 hod. ráno
 • Návrat ze zájezdu v 12:00 hod. dopoledne
 • číslo nástupiště na ÚAN Florenc najdete na informační tabuli v odbavovací hale

Další odjezdová místa na tábor:

Brno (sraz 11:30 hodin / návrat 9:00 hodin):
Čerpací stanice OMV na dálnici D2 (komunikace E65) směr Bratislava hned u sjezdu z D1 (Avion shopping park – Ikea).
Souřadnice: 49°9’11.819″N, 16°37’45.957″E

Bratislava (sraz 13:00 hodin / návrat 7:30 hodin):
Čerpací stanice OMV (Jarovce) na dálnici D2 (komunikace E65) vždy ve směru jízdy. Poslední čerpací stanice před hranicemi s Maďarskem.

Co vzít s sebou na tábor

Kufr – je nutné dodržet rozměry kufru 65 x 40 x 25 cm (případně jiné rozměry avšak objem maximálně 65 litrů): trika, kraťasy, plavky, spodní prádlo, oblečení do města, sluneční brýle, krém na opalování s OF min 15, krém po opalování, Panthenol, pokrývku hlavy, podložku na pláž, řidičský průkaz na vodní skútry (stačí na malé moto), kapesné cca 40-60 € (+ peníze na výlety, pokud nejsou objednány předem).

Malý batoh či taška – měkké příruční zavazadlo, které se vejde do poličky nad sedačkami: platný pas, jídlo na cestu (2x oběd, 1x večeře, 1x snídaně), pití na cestu, hygienické potřeby, malý ručník, lehkou mikinu či svetr, karty, knížku …

Poznámky a speciální pokyny

Nezapomeňte platný cestovní pas nebo občanský průkaz s dobou platnosti alespoň 3 měsíce po příjezdu.

Stravování v Bulharsku začíná večeří. Je třeba mít s sebou jídlo a pití na cestu do autobusu.

Jídlo na cestu autobusem zpět si hradí každý účastník samostatně z kapesného.