Herceg Novi

Tábor u moře pro malé i velké v Černé Hoře

Termín táboraVýběr z více turnusů

Místo konáníHerceg Novi, Černá Hora

ProgramPobyt u moře

Vhodné pro dětive věku 7 až 18 let

Cena tábora 8.880,- Kč

Objev krásu zapomenuté země! Černá Hora se nachází mezi Chorvatskem a Albánií a nebylo jí ubráno nic z půvabu jiných evropských destinací. Užiješ si nádherné písčité pláže, koupání v moři a hornaté panorama místní nedotčené přírody. Zábavu Ti zaručí spousta místních obchůdků, restaurací a diskoték. Naši super vedoucí se budou starat o Tvou celodenní pohodu a vychytaný program plný her a sportovních aktivit.

Herceg Novi

Ubytování a stravování

Apartmánový dům***, 2-3 lůžkové pokoje, 3-5 lůžkové apartmány se sociálním zařízením (klimatizace, televize, lednička, pračka, zařízená kuchyňská linka, WiFi, některé balkon / terasa).

Stravování je zajištěno plnou penzí včetně nápojů. Jídlo se podává přímo na apartmánu, česká kuchyně.

Poloha tábora

Herceg Novi je slunné město, které zaujme svoji čistotou. Je to město pomerančovníků, exotických květin, parků a zábavy, v severní části pobřeží Černé Hory. Nachází se u ústí Kotorského zálivu (jeden z 25 nejkrásnějších zálivů na světě).

Herceg Novi je turisty vyhledáváno zejména kvůli svému historickému centru a okolním plážím. Pláže Herceg Novi byly v roce 2007 oceněny Modrou vlajkou. Ta se uděluje za vysoký standard ochrany přírody, čistotu moře a pláží, kvalitní sanitární a bezpečnostní podmínky na plážích. Známé je i díky své soustavě parků a zahrad se stovkami subtropických rostlin, které sem po staletí přiváželi námořníci ze svých plaveb.

Ve městě a okolí najdeme přes dvacet pláží, velkých i malých, písčitých, skalních i oblázkových a téměř všechny mají dlouhý a pozvolný vstup do moře. Nechybí zde příjemné promenády lemované restauracemi, zábavními atrakcemi, obchůdky, krámky, diskotékami, kavárnami a jinými turistickými atrakcemi. Letní tábory v Herceg Novi jsou ideální volbou pro ty děti i teenagery, kteří chtějí prožít prázdniny v pěkném prostředí s krásným koupáním nedaleko centra rušného letoviska.

Město má také bohatou nabídku hodnotných muzeí. Mezi nejvýznamnější patří Námořní muzeum (Pomorski muzej) s modely starých lodí a různých námořnických potřeb a Vlastivědné muzeum (Zavičajni muzej). U muzea je botanická zahrada s více než 2000 středomořských, subtropických a tropických rostlin.

GPS souřadnice: 42.458627, 18.515414

Program

Letní tábory v Černé Hoře jsou určeny těm dětem, které chtějí strávit část prázdnin společně se svými vrstevníky odpočinkem u moře. Děti jsou rozděleny do táborových skupinek, z nichž každá spolupracuje se svým táborovým vedoucím. Denní program do značné míry závisí na tom, jak se skupinka se svým vedoucím domluví.

Kromě koupání v moři a slunění se jedná například o plážový volejbal, či fotbal, scrabble, šachy, velmi atraktivní projížďky na vodních skútrech, či procházky po městě, nákupy na trzích, diskotéku…

Letní tábory  u moře mají za úkol spojit nároky účastníků, kteří se již necítí býti dětmi a nechtějí hrát hry či být neustále organizováni v táborových oddílech a kteří chtějí alespoň částečně rozhodovat o svém programu, s požadavky jejich rodičů na zajištění dozoru nad svými potomky a kontroly a regulace jejich ne vždy „dospělých“ nápadů.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
17.7.-26.7.20177-18 letIng. Zdeněk Ston8.880,- KčVyprodáno
29.7.-7.8.20177-18 letIng. Zdeněk Ston8.880,- KčObjednat

Cena zahrnuje

V ceně tábora: Ubytování, strava, doprava, vedoucí, zdravotník, program, připojení k WiFi, cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku.
V ceně tábora není: Místní poplatky, táborové výlety, jídlo a pití do autobusu na cestu do Černé Hory a zpět.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

pojištění

 • Pojištění storna - Černá Hora 260 Kč

  Pojištění storna - Černá Hora

  Zruší-li klient z vážných důvodů (úraz, nemoc, úmrtí v rodině) svou účast na zájezdu, vyplatí mu pojišťovna 80% storno poplatku účtovaného pořádající cestovní kanceláří.

atrakce

 • Výlety - Modrá jeskyně + Kotor 980 Kč

  Výlety - Modrá jeskyně + Kotor

  1. Modrá jeskyně (výlet lodí): Leží na protějším poloostrově Luštica. Modrá jeskyně zde vznikala po tisíce let. Bijící vlny vytesaly do skály 30 metrů vysoký chrám a byla pojmenována po neuvěřitelně krásně modrém moři v okolí. Po cestě zastávka v Pirátské zátoce. Cena 720 Kč.

  2. Kotor (výlet autobusem): Město a přístav v jihozápadní části Černé Hory, rozkládá se v malebné poloze na samém konci Boky Kotorské. Kotor je zapsán jako cenný středověký urbanistický celek s mimořádně hodnotnými památkami do seznamu UNESCO. K dopravě využijeme kromě našeho minibusu i přepravu trajektem mezi městy Kamenari-Lepetane. Starobylé město na nás dýchne krásou kostelů, katedrál, hradeb i starou námořní tradicí.  Cena 470 Kč.

speciální příplatky

doprava

 • Autobusem z Prahy 0 Kč

  Autobusem z Prahy

  Dopravu dítěte z Prahy zajišťuje organizátor tábora svým autobusem.

 • Autobusem z Brna 0 Kč

  Autobusem z Brna

  Doprava dítěte tam i zpět bude zajištěna autobusem pořadatele tábora. Nástupní a výstupní místo Brno.

 • Autobusem z Bratislavy 0 Kč

  Autobusem z Bratislavy

  Doprava dítěte na tábor a zpět bude zajištěna autobusem organizátora zájezdu. Nástupní místo Bratislava.

Odjezd, čas srazu, doprava

Doprava na tábor je zajištěna kvalitními zájezdovými autobusy. Doprava je již zahrnuta v základní ceně.

Odjezdové místo:

 • Ústřední autobusové nádraží Florenc, Praha 8, Křižíkova ulice
  souřadnice GPS: 50°5'21.715"N, 14°26'27.246"E
  odjezd na tábor z Prahy v 17.30 hod. odpoledne
  Návrat ze zájezdu v 10.00 hod. dopoledne
  číslo nástupiště na ÚAN Florenc najdete na informační tabuli v odbavovací hale

Další odjezdová místa na tábor:

Brno (sraz 20:30 hodin / návrat 7:00 hodin):
Čerpací stanice OMV na dálnici D2 (komunikace E65) směr Bratislava hned u sjezdu z D1 (Avion shopping park – Ikea).

Bratislava (sraz 22:00 hodin / návrat 5:00 hodin):
Čerpací stanice OMV (Jarovce) na dálnici D2 (komunikace E65) vždy ve směru jízdy. Poslední čerpací stanice před hranicemi s Maďarskem.

Co vzít s sebou na tábor

Kufr – je nutné dodržet rozměry kufru 65 x 40 x 25 cm (případně jiné rozměry avšak objem maximálně 65 litrů): trika, kraťasy, plavky, spodní prádlo, oblečení do města, sluneční brýle, krém na opalování s OF min 15, krém po opalování, Panthenol, pokrývku hlavy, podložku na pláž, kapesné cca 40-60 € (+ peníze na výlety, pokud nejsou objednány předem).
Malý batoh či taška – měkké příruční zavazadlo, které se vejde do poličky nad sedačkami: platný cestovní pas, jídlo na cestu (1x oběd, 1x večeře, 1x snídaně), pití na cestu, hygienické potřeby, malý ručník, lehkou mikinu či svetr, karty, knížku …

Poznámky a speciální pokyny

Nezapomeňte platný cestovní pas nebo občanský průkaz s dobou platnosti alespoň 3 měsíce po příjezdu.

Stravování v Černé Hoře začíná večeří. Je třeba mít s sebou jídlo a pití na cestu do autobusu.

Jídlo na cestu autobusem zpět si hradí každý účastník samostatně z kapesného.