14 dní v Itálii

Skvěle dlouhý pobyt na plážích slunné Itálie

Termín tábora14.7. až 30.7.2017

Místo konáníSilvi Marina, Itálie

ProgramPohodový pobyt u moře

Vhodné pro dětiHolky a kluky 7 - 18 let

Cena tábora 16.980,- Kč

V Itálii si budeš občas připadat jako v potrhlé komedii a místní kulturu si zamiluješ. Čekají Tě kilometry dlouhé písečné pláže a celodenní dovádění u moře. Klidnější městečko Silvi Marina ve střední Itálii, s možností návštěvy Říma, se zlatavými plážemi a křišťálově čistým mořem je právem nazýváno „perlou adriatického pobřeží“. O parádní program se postarají naši akční vedoucí a oddíly budou samozřejmě rozděleny dle věku účastníků.

14 dní v Itálii

Ubytování a stravování

Ubytování: V rezidenci Kara nedaleko centra v klidné části Silvi Marina a v blízkosti veřejné pláže (do 200 m). Ubytování v apartmánech pro 4 - 6 osob se sprchou a WC. Všechny apartmány mají buď balkon, terasu.

Stravování: Plná penze včetně nápojů. Stravování probíhá v rezidenci (v místě ubytování). Česká kuchyně. Stravování v Itálii začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu obědem. Jídlo na cestu autobusem tam i zpět si zajišťuje každý účastník samostatně.

 

 

 

Poloha tábora

Letovisko Silvi Marina leží na jadranském pobřeží ve střední části Itálie, 50 km jižně od městečka San Benedetto, 20 km severně od přístavního města Pescara a cca 220 km severovýchodně od Říma. Městečko tvoří řady rezidenčních domů a vilek podél písčité pláže, promenády a spousta obchodů, obchůdků, barů, kaváren a restaurací. Nad Silvi Marina se zvedá pohoří Gran Sasso, které brání průniku studeného větru z vnitrozemí a vytváří jedinečné panorama.

Adresa:
Rezidence Kara
Via Bindi 3
Silvi Marina

GPS souřadnice: 42.548170, 14.122921

Program

Účastníci budou rozděleni do skupin podle věku a veškeré aktivity se konají pod dohledem zkušených vedoucích, kteří mají pro své týmy připravený program. Čeká vás koupání v moři, plážový volejbal, fotbal, sportovní a zábavné soutěže, procházky po městě, nákupy na trzích, diskotéky... Předem lze objednat výlety v místě pobytu (více info níže).

Vzhledem k ideální poloze domu, jeho okolí, plážím a sportovnímu vyžití, je tento tábor vhodný pro nejširší věkové rozpětí - tedy pro děti i teenagery. Účastníci tábora jsou rozděleni na děti (do 12 let) a teenagery (od 13 let) a to nejen v ubytování, ale i v oddílech.

Věková kategorie 7 - 12 let
Ideální pro všechny děti, které mají rády slunění, koupání v moři a zábavu ve vodě i na pláži. Tábor má předem připravený program a veškeré aktivity se konají po oddílech společně s vedoucím.

Věková kategorie 13 - 18 let
Akce je určena všem teenagerům, které už nebaví tábory pro malé děti a chtějí zažít pořádné prázdniny společně se svými vrstevníky u moře. Účastníci jsou rozděleni do skupinek, z nichž každá spolupracuje se svým vedoucím. Akci pro teenagery doporučujeme všem mladým lidem, kteří se již necítí být dětmi a nechtějí být neustále organizováni v oddílech a kteří chtějí alespoň částečně rozhodovat o svém programu, s požadavky rodičů na zajištění dozoru a kontroly jejich ne vždy "dospělých" nápadů.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
14.7.-30.7.20177-18 letMgr. Jan Metelka16.980,- KčVyprodáno

Cena zahrnuje

Ubytování v rezidenci, stravování (plná penze + pitný režim), doprava zájezdovým autobusem, výchovný personál, program, zdravotník, cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku, DPH.

Cena nezahrnuje:
• Povinné místní poplatky ve výši 920,- Kč za osobu a pobyt.
• Povinnou vratnou kauci: 1.000,- Kč na úhradu případně vzniklých škod (kauce je splatná nejpozději 14 dní před nástupem na tábor).

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

atrakce

 • Výlet do Říma 1290 Kč

  Výlet do Říma

  Celodenní výlet do hlavního města Itálie, jedné z nejkrásnějších metropolí světa. Společně uvidíme památky jako: Koloseum, Forum Romanum, Benátské náměstí, Fontánu di Trevi, Španělské schody, Pantheon, Vatikán a další dech beroucí pamětihodnosti. Cena 1.290,- Kč/osoba.

speciální příplatky

doprava

 • Autobusem z Prahy 0 Kč

  Autobusem z Prahy

  Doprava na tábor je zajištěna kvalitními zájezdovými autobusy. Doprava z Prahy je již zahrnuta v ceně. Odjezdové místo je ÚAN Florenc.

Odjezd, čas srazu, doprava

Klimatizovaným zahraničním autobusem určeným pro dálkovou přepravu. Doprava z Prahy zahrnuta v ceně. Cesta trvá 17 - 18 hodin.

PRAHA

 • Letňany, konečná metra C, autobusové nádraží, ulice Beladova, první stání od ulice pod stříškou,
  souřadnice GPS: 50°7'35.249"N, 14°30'56.995"E
 • odjezd na tábor ve 13.30 hod. (sraz půl hodiny před odjezdem ve 13.00 hod.)
  (příjezd do Itálie v sobotu v dopoledních hodinách)
 • návrat z tábora v neděli kolem 12. hodiny
  (odjezd z Itálie předchozí den v sobotu v odpoledních/večerních hodinách)

Co vzít s sebou na tábor

Trička (krátký i dlouhý rukáv), kraťasy, tepláky, kalhoty, mikina, svetr, bunda (větrovka), ručníky (osuška, malé ručníky), spodní prádlo, plavky, ponožky, pyžamo, papírové kapesníky, obuv (domácí, plážová, tenisky), láhev na pití, hygienické potřeby (mýdlo, zubní kartáček a pasta, šampon na vlasy, hřeben, jelení lůj, sáček na špinavé prádlo), krém na opalování (faktor min. 15), pokrývka hlavy, plážová podložka, osuška, sluneční brýle. U neplavců plavecký kruh, rukávky, nebo plovací vesta.. Podle zálib knihu, karty, ... Zavazadlo dítěte (nejlépe kufr) označte jmenovkou, doporučujeme označit monogramem všechny věci dítěte. U menších dětí doporučujeme přiložit podrobný seznam věcí dítěte.
 
KAPESNÉ:
Doporučené kapesné cca 80 - 150 EUR (na běžnou útratu) + cca 30 - 80 EUR na výlet (není-li objednán předem). Nebo ekvivalent v Kč, příp. jiné volně směnitelné měně – podle věku dítěte. U menších dětí možno uložit peníze u vedoucích.

NEDOPORUČUJEME:
Brát s sebou audiovizuální techniku všeho druhu, mobilní telefony, šperky a jiné cenné předměty (pouze na vlastní nebezpečí). Dále upozorňujeme na přísný zákaz pyrotechnických hraček, kouření a konzumace alkoholických nápojů.

Poznámky a speciální pokyny

NEZAPOMEŇTE PLATNÝ OP NEBO CESTOVNÍ PAS s dobou platnosti alespoň 3 měsíce po příjezdu.