Rodiče s dětmi

Tábor pro celé rodiny

Termín tábora19.8. až 26.8.2017

Místo konáníRS Varvažov, Písecko

ProgramZábava pro celou rodinu

Vhodné pro děti5 až 10 let

Cena tábora 4.490,- Kč

Tábor dětem přináší zábavu, dobrodružství a nová přátelství. Připravit dětem takový program, aby se pořád bavily a byly spokojené, je i pro rodiče s pořádnou dávkou fantazie občas oříšek. Ale tuto starost lze v létě přenechat vedoucím na naší táborové novince – tábor rodičů a dětí. Pobyt v táboře si nejmladší mohou poprvé vyzkoušet a jejich rodiče se mohou směle přidat a své děti podporovat. Cílem je užít si rodinnou dovolenou, která dětem pomůže v samostatnosti a rodičům dopřeje pohodu bez starosti o své děti.

Rodiče s dětmi

Ubytování a stravování

Chatky po 4 osobách s vlastním sociálním zařízením (wc, sprcha). V chatičkách jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo..

Stravování plnou penzí + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

 

Poloha tábora

Tábor probíhá v rekreačním středisku Varvažov, které se nalézá v jižních Čechách na Písecku nedaleko Orlické přehrady, cca 7 km od Zvíkovského podhradí. Středisko leží v malebném údolí řeky Skalice v krásné přírodě uprostřed lesů. V areálu střediska se nachází přírodní koupaliště, hřiště na volejbal a fotbal. Okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě a sportovní vyžití v klidném, čistém prostředí...

Adresa:
Výtvarný tábor
RS Spolana Varvažov
397 01 Písek

GPS souřadnice: 49.4327481, 14.1335786

Program

Celotáborová hra Cesta kolem světa. Cestování po celém světě těmi nejrůznějšími dopravními prostředky může být pořádné letní dobrodružství. Poznejte orientální Asii, tančete haku s australskými ragbisty, nezalekněte se zimy na Antarktidě a s odvahou pašujte tučňáky do Ameriky. Celý svět vám může během týdne ležet u nohou. Sbalte kufry a jeďte s námi!

V rámci tohoto tábora je realizován i exkluzivní program:

 • návštěva aquaparku  – program pro děti a rodiče
 • návštěva wellness - pro rodiče
 • degustace vín a sýrů - pro rodiče

Cílem akce je spokojenost dětí i rodičů díky aktivnímu i zajímavému programu. Program na táboře je sestaven pro všechny, kteří se tábora účastní. Děti pracují samostatně nebo ve skupině se svými vrstevníky, popř. i s dospělými. Dospělí se aktivně zapojují do připraveného programu, který je pro ně někdy společný a někdy samostatný. Tábor by neměl fungovat jako odkládací místo pro děti, když chtějí mít rodiče volno.


Program tvoří tři typy aktivit:

Společné:
- celotáborová hra
- klasické táborové aktivity venku i uvnitř – táborák aj.
- sport, kreativní činnosti aj.
- doplňkový program – aquapark /horolezecká stěna

Pro děti:
- celotáborová hra
- rozvoj různorodých spojený s poznáváním přírody
- sportovní, kreativní, běhací, vědomostní, sociální aj. hry

Pro rodiče:
- kreativní činnosti (dílny aj.)
- zážitkové hry a činnosti - Chytrý kvíz, kasino aj.
- sportovní a turistické aktivity
- doplňkový program  - degustace, wellness

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
19.8.-26.8.20175-10 letMgr. Alžběta Václavíková4.490,- KčObjednat

Cena zahrnuje

Stravu 5x denně, pitný režim, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

pojištění

 • Pojištění 100 Kč

  Pojištění

  Pojištění účastníka na celou dobu konání tábora zahrnuje: Pojištění storno poplatku, úrazu s následkem smrti nebo trvalé invalidity (do výše 100.000,- Kč), pojištění léčebných výloh, náhlého onemocnění, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru a pojištění nechtěně způsobené škody.

doprava

 • Autobusem z Prahy 0 Kč

  Autobusem z Prahy

  Doprava na tábor je zajištěna kvalitními zájezdovými autobusy. Doprava z Prahy je již zahrnuta v ceně. Odjezdové místo je ÚAN Florenc.

 • Vlastní doprava 0 Kč

  Vlastní doprava

  Pokud plánujete, že dítě přivezete sami přímo na místo konání tábora, zvolte, prosím, tento způsob dopravy.

Odjezd, čas srazu, doprava

Doprava na tábor je zajištěna kvalitními zájezdovými autobusy. Doprava z Prahy zahrnuta v ceně. Sraz vždy půl hodiny před odjezdem!

Odjezdové místo:

 • Ústřední autobusové nádraží Florenc, Praha 8, Křižíkova ulice
  Souřadnice GPS: 50°5'21.715"N, 14°26'27.246"E
  Odjezd na tábor ve 13.00 hod. (sraz na nástupišti ÚAN ve 12.30 hod.)
  Číslo nástupiště na ÚAN Florenc najdete na informační tabuli v odbavovací hale
  Návrat z pobytu na stejné místo v 17.00 hod.

Vlatní doprava:

 • Zahájení pobytu: Příjezd do tábora mezi 15.00-16.00 hod.
  Ukončení pobytu: Odjezd z tábora mezi 12.00 - 13.00 hod.

Co vzít s sebou na tábor

Trička (krátký i dlouhý rukáv), kraťasy, tepláky, kalhoty, mikiny, svetr, bunda (nepromokavá, větrovka), spodní prádlo, plavky, ponožky, pyžamo, ručníky (osuška, malé ručníky), obuv (domácí, tenisky,holínky), papírové kapesníky, hygienické potřeby (mýdlo, šampon na vlasy, hřeben, zubní kartáček a pasta, jelení lůj, sáček na špinavé prádlo), batoh, baterka, lahev na pití. Podle zálib knihu, karty, ... Zavazadlo dítěte (nejlépe kufr) označte jmenovkou, doporučujeme označit monogramem všechny věci dítěte. U menších dětí doporučujeme přiložit podrobný seznam věcí dítěte.

KAPESNÉ:
Doporučujeme 200,- až 500,- Kč (podle věku dítěte). U menších dětí je možno uložit peníze u vedoucích.

NEDOPORUČUJEME:
Brát s sebou audiovizuální techniku všeho druhu (pokud to není, vzhledem k typu tábora, výslovně doporučeno), mobilní telefony, šperky a jiné cenné předměty (pouze na vlastní nebezpečí).