Platoon - Airsoft Camp

Airsoftová bitva ve vietnamské džungli

Termín tábora12.8. až 20.8.2017

Místo konáníRS Drak Křižanov

ProgramAirsoftový tábor

Vhodné pro dětiholky a kluky od 8 let

Cena tábora 3.990,- Kč

Airsoftový vojenský tábor, jehož příběh se odehrává za války ve Veitnamu. Čekají vás bitvy na otevřeném poli i pročesávání džungle. Celodenní i večerní mise. Jedinečná válečná atmosféra a velkolepé zpracování bojových operací. A hlavně pořádný airsofový nářez! Krom toho se vrhneme na nízkolanové aktivity, vysoká lana, rafty, aquasorbing a bumperball.

Platoon - Airsoft Camp

Ubytování a stravování

Ubytování je v RS Křižanov zajištěno ve 4 a 5 lůžkových chatkách, přičemž sociální zařízení, jídelna a společenská místnost jsou umístěny nedaleko chatek ve zděných budovách, a jsou tedy snadno dostupné.

Kvalitní stravování je zajištěno pětkrát denně + pitný režim. Vyhovíme také všem dietám, omezení ve stravě či vegetariánství.

 

 

 

 

Poloha tábora

Rekreační středisko Křižanov se nachází v atraktivním prostředí Českomoravské vrchoviny u městyse Křižanov, cca 10 km od města Velké Meziříčí (je tedy velmi dobře dostupné z dálnice D1, silnice č. 37 a železniční trati Brno – Havlíčkův Brod).

Atmosféra střediska je dána provázaností areálu s okolními jehličnatými lesy a rybníkem Loučka. Samotný areál pak připomíná anglický park.

GPS souřadnice: 49.373066, 16.103086

Program

Během tábora projdete třemi velkými airsoftovými operacemi, které budou napodobovat skutečné bojové akce amerických jednotek ve Vietnamu. Vyzkoušíte si jak roli Američanů, tak roli jednotek NVA. Ale pozor, záleží jen a jen na vás, jak to celé dopadne.

První velkou bojovou operací bude „Údolí la Drangd“ z filmů známé jako „Údolí stínů“. Druhou bude akce známá pod názvem „Operace Crimp“, která měla za úkol lokalizovat a zničit hlavní velitelství Národní fronty osvobození pro oblast Saigonu. Ve zkratce si nasimulujeme prohledávání a zajišťování podzemních bunkrů. Třetí velkou airsofttovou akcí bude operace s názvem“White Wing“, která byla dříve známá pod názvem „najdi a znič“. Pěšáci 1. jezdecké divize (výsadková) byli vysazováni z vrtulníků přímo do zón boje, kde se okamžitě zapojovali do těžkých bojů.

Pro koho je tábor určen? Pro všechny kluky a holky od 8 do 18-ti let, kteří si chtějí zaválčit, zastřílet a řádně si zahrát airsoft. Pro děti a mládežníky, kteří si chtějí zkusit nejen střílení po lese, ale i opravdové bitvy. Pro nadšence do vojenské historie a války ve Vietnamu. A pro ty, kteří mají rádi airsoftové ármy tábory.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
12.8.-20.8.20178-18 letMgr. Vít Vlk3.990,- KčVyprodáno

Cena zahrnuje

Ubytování ve středisku RS Křižanov (ubytování je zajištěno v chatách) dále stravu 5 x denně, pitný režim po celý den a kompletní zajištění programu letního tábora. Strava začíná první den večeří a končí poslední den snídaní.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

doprava

Odjezd, čas srazu, doprava

Dopravu dětí na tábor si pro všechny turnusy zajišťují rodiče sami. Čas příjezdu do střediska směřujte mezi 14.00 a 15.00 hod. Poslední den tábora si můžete dítě vyzvednout do 11.00 hod. ( Děti nemají zajištěný  oběd. Není problém si vyzvednout dítě i před 11.00 hodinou.).

Co vzít s sebou na tábor

Následující seznam je určen jako pomůcka pro rodiče, kteří posílají své dítě na tábor poprvé. Samozřejmě doporučujeme upravit seznam a počty podle délky tábora, předpovědi počasí a podle konkrétní potřeby dětí.

Pyžamo, kraťasy, nátělník, svetr, čepice (příp. šátek), tričko, mikina, tepláková souprava, nepromokavé oblečení (např. šusťáky), spodní prádlo, ponožky, plavky, sluneční brýle, pláštěnka, holínky, sportovní obuv, obuv na přezutí, obuv k vodě, plastová láhev 0,5 l., baterka, menší batůžek, umělohmotný hrnek a malá lžička. Ručník, zubní pasta, kartáček na zuby, kelímek na čištění zubů, mýdlo, šampón, kapesníky (i papírové), hřeben, krém na opalování, repelent, dospívající děvčata hygienické potřeby. Kapesné (v přiměřené výši).

Poznámky a speciální pokyny

Pokud nemáte vlastní zbraň, tak vám zapůjčíme airsoftové brokovnice za půjčovné 300,–Kč na tábor. K brokovnici vám půjčíme i ochranné brýle a krytí úst a nosu. Kdo z vás nemá maskáče, tak nevadí. Je třeba mít oblečení, které si můžete zašpinit. Spacák není potřeba, při nočních akcích stahujeme nejmenší a unavené zpět do tábora. Vytrvalci můžou vydržet až do konce akce. Baterku si sebou vezměte, bude se hodit. Jinak nic speciálního není potřeba.