Avengers Team

Adrenalinový sportovní tábor - zážitek pro dobrodruhy!

Termín tábora1.7. až 8.7.2017

Místo konáníRS Drak Křižanov

ProgramAdrenalinový zážitek

Vhodné pro dětiholky a kluky od 12 let

Cena tábora 3.590,- Kč

Máš rád adrenalin, znáš Avengers? Tak to tu máme tábor přímo pro tebe – AVENGERS TEAM. S hlavními hrdiny z Avengers zažiješ týden plný adrenalinových aktivit, které prověří tvoji fyzickou i psychickou odolnost, ukáží ti tvé limity a pomohou ti překonat strach. Bojíš se, že nebudeš stačit akčním hrdinům? Neměj strach! Postupně i ty získáš nadpřirozené schopnosti a zvládneš čelit i těm nejsilnějším nepřátelům… Kdo nebojuje s námi, bojuje proti nám! Tak neváhej a vyraz s námi do boje!

Avengers Team

Ubytování a stravování

Ubytování je v RS Křižanov zajištěno ve 4 a 5 lůžkových chatkách, přičemž sociální zařízení, jídelna a společenská místnost jsou umístěny nedaleko chatek ve zděných budovách, a jsou tedy snadno dostupné.

Kvalitní stravování je zajištěno pětkrát denně + pitný režim. Vyhovíme také všem dietám, omezení ve stravě či vegetariánství.

 

 

 

 

Poloha tábora

Rekreační středisko Křižanov se nachází v atraktivním prostředí Českomoravské vrchoviny u městyse Křižanov, cca 10 km od města Velké Meziříčí (je tedy velmi dobře dostupné z dálnice D1, silnice č. 37 a železniční trati Brno – Havlíčkův Brod).

Atmosféra střediska je dána provázaností areálu s okolními jehličnatými lesy a rybníkem Loučka. Samotný areál pak připomíná anglický park.

GPS souřadnice: 49.373066, 16.103086

Program

S Ironmanem se vzneseš do výšek a zdoláš všechny vysoké i nízké překážky, které ti nepřátelé nachystají. Jako superhrdina si budeš moci vyzkoušet i skok do prázdna, při kterém se ti zatají dech. Tímto zábava rozhodně nekončí – a akce teprve začíná! Víš, jaké to je, když se Avengers dostanou do úzkých a musí přežít za každou cenu?… I schopnost přežití je pro akční hrdiny velice důležité a nezbývá ti nic jiného, než si najít vhodné místo pro svůj nocleh a přežít tam až do rána!

Jsi schopen vyšplhat do výšky? Slézt a slanit všelijaké stěny? Buď si jistý, že horolezectví je základní dovedností všech superhrdinů a i ty se této dovednosti naučíš! Nakonec se budeš pohybovat a mít trefu jako Hawkeye.

Chceš porazit všechny nepřátele? Tak to budeš potřebovat pořádnou zbraň a dobrou mušku! Paintbalka nebo airsoftka by mohla stačit! A po vyhrané paintbalové bitvě je čas i na pořádnou koupačku – raftování na místním rybníku je ideální příležitostí pro schlazení. Těšit se můžeš i na noční hru, při které nestačí jen „být hrdinou“.

Zahrajeme si i spoustu akčních a logických her, které tě navnadí na další boj s nepřáteli! Po boku Thora, Hulka, Kapitána Ameriky a dalších se staneš novým členem Avengers a budeš schopen ochránit Zemi před nebezpečím.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
1.7.-8.7.201712-18 letTomáš Marek3.590,- KčObjednat

Cena zahrnuje

Ubytování ve středisku RS Křižanov (ubytování je zajištěno v chatách), dále stravu 5 x denně, pitný režim po celý den a kompletní zajištění programu letního tábora. Strava začíná první den večeří a končí poslední den snídaní.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

doprava

Odjezd, čas srazu, doprava

Dopravu dětí na tábor si pro všechny turnusy zajišťují rodiče sami. Čas příjezdu do střediska směřujte mezi 14.00 a 15.00 hod. Poslední den tábora si můžete dítě vyzvednout do 11.00 hod. ( Děti nemají zajištěný  oběd. Není problém si vyzvednout dítě i před 11.00 hodinou.).

Co vzít s sebou na tábor

Následující seznam je určen jako pomůcka pro rodiče, kteří posílají své dítě na tábor poprvé. Samozřejmě doporučujeme upravit seznam a počty podle délky tábora, předpovědi počasí a podle konkrétní potřeby dětí.

Pyžamo, kraťasy, nátělník, svetr, čepice (příp. šátek), tričko, mikina, tepláková souprava, nepromokavé oblečení (např. šusťáky), spodní prádlo, ponožky, plavky, sluneční brýle, pláštěnka, holínky, sportovní obuv, obuv na přezutí, obuv k vodě, plastová láhev 0,5 l., baterka, menší batůžek, umělohmotný hrnek a malá lžička. Ručník, zubní pasta, kartáček na zuby, kelímek na čištění zubů, mýdlo, šampón, kapesníky (i papírové), hřeben, krém na opalování, repelent, dospívající děvčata hygienické potřeby. Kapesné (v přiměřené výši).

Poznámky a speciální pokyny

Pokud nemáte vlastní zbraň, tak vám zapůjčíme airsoftové brokovnice za půjčovné 300,–Kč na tábor. K brokovnici vám půjčíme i ochranné brýle a krytí úst a nosu. Kdo z vás nemá maskáče, tak nevadí. Je třeba mít oblečení, které si můžete zašpinit. Spacák není potřeba, při nočních akcích stahujeme nejmenší a unavené zpět do tábora. Vytrvalci můžou vydržet až do konce akce. Dále je potřeba spacák, karimatka, celta (popř. velký igelitový pytel min. 120 l) a baterka.