Jak objednat tábor

Výběr tábora

Vybírat můžete dvěma způsoby: Filtrováním nebo brouzdáním v katalogu. Při filtrování zadáte požadovaná kriteria do vyhledávacího okna na homepage a systém Vám najde takové pobyty, které nejvíce odpovídají Vašim přáním. Anebo vstupte do katalogu táborů a volným brouzdáním najděte tábor, který se Vám zalíbí. V případě, že budete potřebovat pomoci či poradit, volejte či napište email - odpovíme Vám obratem.

Objednání

Když najdete ten správný pobyt, můžete jej okamžitě on-line objednat a zajistit si tak rychlou rezervaci místa pro Vaše dítě. Při objednávce prosím pečlivě vyplňujte veškeré požadované údaje o dítěti i o Vás v on-line formulářích. Tyto údaje jsou vyžadovány vyhláškami ministerstva školství pro dětské zotavovací akce a není možné je vynechat. Bez pečlivě vyplněných průvodních dokumentů není možné přijmout Vaše dítě na žádný tábor solidního českého pořadatele. Všechny požadované dokumenty Vám pošleme předvyplněné na email či poštou na adresu Vašeho bydliště - Vy je podepíšete a zašlete stejným způsobem (tedy na náš email či poštou) nám nazpátek. Celý proces jsme se snažili zjednodušit a udělat pro Vás co nejsnazší a nejpohodlnější.

Objednávka přes internet

Nejčastější způsob objednání tábora je přes internetové stránky Taborion.cz: Vyplníte on-line přihlášku a systém se postará o vše potřebné. I při objednávce přes internet ale můžete zvolit doručení potvrzené přihlášky a potřebných dokumentů pomocí České pošty na Vaši adresu - to pro případ, že nemáte vlastní email.

Telefonická objednávka

Zavolejte na telefon 732 561 653 a my Vám poradíme s výběrem pobytu pro vaše dítě a případně také za Vás uděláme objednávku. Potvrzenou přihlášku Vám pak zašleme na email či k Vám domů poštou. Na výše uvedené číslo samozřejmě můžete také volat v případě jakýchkoli nejasností a dotazů.

Objednávka emailem

Napište nám na email taborion@taborion.cz svůj požadavek a kontakty na Vás. Opět za Vás provedeme objednávku a pošleme Vám všechny potřebné dokumenty. Nezapomeňte nám prosím napsat číslo Vašeho telefonu.

Váš uživatelský účet na Taborionu.cz

Provedete-li objednávku on-line, Taborion.cz pro Vás automaticky vytvoří uživatelský účet a zašle Vám na email přístupové údaje do něj. Budete tak moci kdykoli v budoucnu zkontrolovat svou objednávku, doobjednat příplatkové táborové aktivity či tábor dodatečně on-line zaplatit.

Jaké dokumenty je třeba vyřídit

  • Přihláška na tábor (vyplníte a odešlete do Taborionu)
  • Potvrzení lékaře o zdravotní způsobilosti dítěte (necháte potvrdit lékařem a pošlete do Taborionu - stačí poslat kopii)
  • Prohlášení rodičů o bezinfekčnosti (to musíte podepsat až v den odjezdu dítěte na tábor a odevzdat u autobusu vedoucím)
  • Kopie kartičky pojištěnce zdravotní pojišťovny dítěte (pošlete do Taborionu)
  • Potvrzení o zaplacení a účasti dítěte na táboře (pošleme Vám na email či na adresu - potvrzení ukážete vedoucím tábora)