Jak zaplatit tábor

Běžný převod z Vašeho bankovního účtu

Objednáte si tábor, na email či na Vaši adresu přijde přihláška a dokumenty s pokyny k táboru a Vy potom zaplatíte běžným převodem ze svého účtu na účet Taborionu.cz 2800833747 / 2010. Jakmile nám peníze dorazí, pošleme Vám "Potvrzení o zaplacení a účasti dítěte na táboře". Běžný a spolehlivý způsob úhrady - volí jej nejvíce zákazníků.

On-line platba kartou či platební bránou do Vaší banky

Objednáte tábor na webu a hned pohodlně zaplatíte pomocí Vaší platební karty či převodem přes platební bránu Vaší banky. Použijete-li platební bránu = neboli rychlé platební tlačítko, přesměrujeme Vás do Vašeho bankovnictví, kde budete mít předvyplněný platební příkaz. Je to velmi rychlé a pohodlné řešení, jehož výhodou je okamžitá rezervace místa pro Vaše dítě. Zaplatit on-line můžete také dodatečně, a to takto: Přihlásíte se na Taborionu do svého uživatelského účtu. Zde uvidíte svou objednávku a kliknete na tlačítko "Zaplatit teď". Zvolíte způsob platby a platbu provedete.

Poštovní poukázkou typu A

Na poště si vyzvednete složenku typu A. Jako odesílatele peněz napíšete svoje jméno a adresu.
Jako příjemce peněz napíšete provozovatele Taborionu.cz:

  • číslo účtu: 2800833747 / 2010
  • adresa majitele účtu bude:
    GREEN MOUNTAIN s.r.o., Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1
  • jako variabilní symbol napíšete číslo "Přihlášky na tábor" (najdete jej nahoře na Přihlášce)

Nezapomeňte prosím vyplnit variabilní symbol jakožto číslo Vaší Přihlášky na tábor, abychom dokázali platbu správně identifikovat!

Fakturou na zaměstnavatele

Jestliže bude tábor platit zaměstnavatel rodičů nebo jakákoli instituce, která vyžaduje před provedením platby zaslání faktury, vyplňte pečlivě fakturační údaje firmy či instituce v přihlášce. Během objednávání pak zvolte platbu "Fakturou na zaměstnavatele". My vystavíme fakturu a zašleme ji Vašemu zaměstnavateli či příslušné instituci. V případě jakýchkoli nejasností prosím zatelefonujte a vyřídíme platbu na fakturu po telefonu.