O Taborionu.cz

Jsme sdružením učitelů a manažerů, kteří chtějí podpořit rekreaci dětí v přírodě v duchu českých tábornických tradic. Víme, že foglarovské a skautské ideály dnes samy o sobě nestačí - snažíme se proto pomoci rodičům se snadným sehnáním a objednáním pobytu pro dítě. Taborion.cz nabízí vybrané kvalitní tábory od českých pořadatelů s dlouhou tradicí a ověřenými pozitivními referencemi rodičů.

Naše hlavní cíle jsou tyto:

  • Usnadnit rodičům výběr dětského tábora
  • Zvýšit počet českých dětí každoročně jezdících o prázdninách do přírody
  • Zjednodušit práci pořadatelům táborů a pomoci jim s naplněním jejich rekreačních středisek
  • Zvýšit celkovou úroveň obchodního servisu v oboru dětské rekreace
  • Využít reklamy ve velkých médiích k podpoře tábornických ideálů

Jak chceme dosáhnout stanovených cílů:

Protože máme pracovní zkušenosti s reklamou a prodejem, víme, že bez kvalitní propagace budou dětské tábory nadále upadat. Každoročně klesá počet dětí, kteří z měst odjíždějí alespoň na pár dní do přírody. Velká část mládeže odmítá pohyb i sport a volný čas nejraději tráví před obrazovkou počítače. Myslíme si, že je tomu tak částečně z toho důvodu, že v dětské rekreaci není dostatek prostředků pro vytvoření potřebné "cool image" dětských táborů, sportování a pobytu v přírodě...

Řešení vidíme toto: V Taborionu.cz sdružíme síly a prostředky všech významných organizátorů dětské rekreace. Budeme pak schopni propagovat tábory a pobyt v přírodě i ve velkých médiích, která mají zásadní vliv na povědomí veřejnosti. Věříme, že tak pozitivně ovlivníme mínění dnešních rodičů a zajistíme větší zájem o kdysi tolik populární pobyt dětí v přírodě.

Taborion.cz pak rodičům nabídne velice komfortní a snadnou cestu k zajištění prázdninového pobytu pro jejich potomky.

Hlavní manažerka Ing. Hana Heligrová v televizi Metropol: