Mini-military camp

Vojenská přípravka pro nejmenší

Termín tábora1.1. až 1.1.1970

Místo konáníRS Varvažov, Písecko

ProgramArmádní výcvik pro začátečníky

Vhodné pro dětiKluky 6 - 10 let

Cena tábora 0,- Kč

Unikátní mini military camp pro kluky do 10 let je určen všem malým vojínům, kteří potřebují upevnit disciplínu a zocelit se. Ačkoliv je tento tábor přípravou na náročnější klasický military výcvik, není to tu pro žádná ořezávátka! Budeme se učit střílet z airsoftových zbraní, zapracujeme na fyzičce a projdeme základní taktiky boje, které poté uplatníme v napínavých bojových akcích v terénu. Na vojíny čeká i noční pochod, stopování nepřítele, zneškodňování min, slaňování nebo orientace v okolí.

Mini-military camp

Ubytování a stravování

Ubytování je zajištěno v rekreačním středisku Varvažov v chatkách po 3 až 6 osobách. V chatičkách jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově.

Stravování plnou penzí probíhá v jídelně - pevná budova, jídlo z talířů. Zajištěna je také dopolední a odpolední svačina a pitný režim po celý den.

 

Poloha tábora

Tábor probíhá v rekreačním středisku Varvažov, které se nalézá v jižních Čechách na Písecku nedaleko Orlické přehrady, cca 7 km od Zvíkovského podhradí. Středisko leží v malebném údolí řeky Skalice v krásné přírodě uprostřed lesů. V areálu střediska se nachází přírodní koupaliště, hřiště na volejbal a fotbal. Okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě a sportovní vyžití v klidném, čistém prostředí...

Adresa:
Mini-military tábor
RS Spolana Varvažov
397 01 Písek

GPS souřadnice: 49.4327481, 14.1335786

Program

Armádní výcvik pro začátečníky
Týdenní vojenská přípravka pro menší kluky a začátečníky. Během výcviku jsou účastníci rozděleni do jednotlivých oddílů - rot. Cílem každého jednotlivce je absolvovat co nejlépe připravené disciplíny. Na závěr výcviku proběhne slavnostní vyhodnocení pořadí nejlepších "vojáků" před nastoupenou jednotkou a budou udíleny vojenské hodnosti získané v průběhu pobytu.

Armádní výcvik:

  • pochodová a pořadová příprava: základní povelové techniky, pořadový krok, pochodové tvary...
  • fyzická příprava - ranní rozcvičky, opičí dráha, běh s plnou polní a další
  • bojová příprava - hod granátem, základy boje "muž proti muži", základy sebeobrany
  • střelecká příprava - střelba ze vzduchovek na terče, střelba z airsofotových zbraní na pevný či pohyblivý cíl
  • taktická příprava - využití terénu, maskování před nepřítelem, budování zákopů, průzkum bojem...

 Závěrečné vyhodnocení:

  • určení pořadí rot + ocenění
  • vyhodnocení jednotlivců: ocenění + udělení hodností, které účastníkům zůstávají do dalšího ročníku tábora
    Hodnosti mají platnost i pro případ, kdy účastník bude starší 10 let a postoupí pak do adrenalin campu pro starší.

Důležitá upozornění:
V případě manipulace s jakoukoli zbraní dbáme na maximální bezpečnost.
Veškerá střelba proběhne POUZE NA PEVNÝ TERČ nebo POHYBLIVÝ CÍL.

Obsluhu airsoftových zbraní zajišťuje koncesovaná firma s odborným personálem. Bezpečnost zajištěna, ochranné pomůcky v ceně. V ceně pobytu je započítáno střelivo v rozsahu základního výcviku. Další střelivo nad uvedený rámec je možno dokoupit na místě. Doporučené kapesné určené na munici je cca 250,- Kč až 500,- Kč.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena

Cena zahrnuje

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování v chatkách, lůžkoviny, odborný a zdravotnický personál, vojenské vybavení včetně základní munice, ochranné pomůcky, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Nepodařilo se vyzvednout data z databáze. : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální př' at line 1
SELECT * FROM priplatky p LEFT JOIN mn_termin_priplatek t ON t.id_priplatky=p.id WHERE id_terminy IN () GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální příplatky', 'doprava', 'doprava', 'kroužky 1. týden', 'kroužky 2. týden') ASC, p.cena ASC