Kroužkový tábor - 7 dní

Tábor mnoha koníčků a kroužků

Termín tábora1.1. až 1.1.1970

Místo konáníKroužky nad Moníncem

ProgramVíceaktivitový tábor

Vhodné pro dětive věku 7 až 15 let

Cena tábora 0,- Kč

Chceš si na táboře vybírat z mnoha různých zájmových aktivit, kurzů a kroužků? Pak je tu pro tebe Kroužkový tábor. Skvělá možnost ozkoušet všechno možné - od florbalu, přes tanec, malování až po sebeobranu. Čekají Tě hry, řádění, sportování, učení, kamarádění, dovádění a spousta radosti v hezké přírodě, bezpečném prostředí a pod dohledem kamarádských a zkušených vedoucích! Organizátor tábora je největší obecně prospěšnou organizací v ČR, která se věnuje práci s dětmi. Organizátor byl oceněn medailí MŠMT za vynikající pedagogickou činnost.

Kroužkový tábor - 7 dní

Ubytování a stravování

Ubytování:
Hlavní budova a chatičky. Budovu preferujeme pro mladší děti. Velkou výhodou je, že můžou jít na záchody a do sprchy přímo v budově a nemusí tak chodit ven.
Pro děti starší je určené zejména ubytování v chatkách. Oba typy ubytování jsou vždy pro 4 děti, každý pokoj/chatka je vybaven palandami, skřínkami, věšáky a úložným prostorem.

Stravování:
Moc dobře si uvědomujeme, že pouze dobře najezené dítě je dítě spokojené. Tomu se snažíme v naší vlastní, moderně vybavené kuchyni přizpůsobit. Samozřejmostí je plná penze (5 jídel denně), kde není problém zaměnit dopolední svačinu za druhou večeři. Vaříme klasickou českou stravu, kde dbáme zejména na to, aby strava byla pestrá a děti nekonzumovaly stále to samé. Stravování je zcela v souladu se všemi hygienickými a stravovacími předpisy. Dále dbáme na vyváženou stravu s dostatkem ovoce, zeleniny a mléčných výrobků.

Náš osvědčený kuchařský tým je připraven vyjít vstříc všem vašim požadavkům, včetně různých druhů diet (bezlepková atd.).

Pitný režim je k dispozici celý den

Poloha tábora

Rekreační areál Kroužky na Moníncem ve středních Čechách. V rekreačním středisku bude až do dubna letošního roku probíhat rozsáhlá rekonstrukce, díky které se můžete těšit na krásné, čisté vybavení, obklopené nádhernou přírodou. Nově pro Vás budujeme venkovní učebny, společenské místnosti, toalety, sprchy, VIP pokoje, rekonstruujeme tělocvičnu, sportovní hřiště, chatky, kupujeme nové ložní prádlo, matrace atd. Věříme, že se Vám areál bude líbit a že plně poslouží všem Vašim požadavkům.

GPS souřadnice: 49.541482, 14.502924

Program

Nejméně 15 lekcí vámi vybraného kroužku v každém týdnu pobytu.

Sportovní turnaj, celodenní výlet, zábavné soutěže a hry, bohatý večerní program včetně diskotéky a maškarního reje, ale hlavně atraktivní celotáborová hra.

Denní program:

07:30 – budíček
08:00 – 09:00 snídaně
09:15 – 10:00 1. blok výuky + svačina
10:15 – 11:00 2. blok výuky
11:00 – 12:00 prostor pro úklid chatek, koupání atd.
12:00 – 13:00 oběd
13:00 – 14:00 polední klid + příprava na odpolední program
14:00 – 17:00 celotáborová hra, svačina
17:15 – 18:00 3. blok výuky
18:00 – 19:00 večeře
19:00 – 21: 00 večerní program (vystoupení družstev, společenské hry…)
21:00 – 22:00 hygiena, večerka

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena

Cena zahrnuje

Ubytování, vyváženou kvalitní stravu 5x denně, pedagogický dozor + program, fotografie, pomůcky a materiál k jednotlivým kroužkům a táborovým hrám.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Nepodařilo se vyzvednout data z databáze. : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální př' at line 1
SELECT * FROM priplatky p LEFT JOIN mn_termin_priplatek t ON t.id_priplatky=p.id WHERE id_terminy IN () GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální příplatky', 'doprava', 'doprava', 'kroužky 1. týden', 'kroužky 2. týden') ASC, p.cena ASC