Legend

Originální sportovní zábava pro starší děti

Termín tábora1.1. až 1.1.1970

Místo konáníRS Mamutov u Chrastic

ProgramSportovní tábor pro teenagery

Vhodné pro dětiholky a kluky od 14 let

Cena tábora 0,- Kč

Teenagerský sportovní tábor. Více odpovědnosti sám za sebe. Každopádně nekonečná zábava a bezstarostné radovánky s odpočinutím od školy zůstávají. Tábor má také omezenou kapacitu na polovinu oproti všem ostatním táborům - chceme prostě komornější a ještě více kamarádskou atmosféru na závěr léta.

Legend

Ubytování a stravování

Strava

 • strava 6x denně (snídaně, svačinka, oběd, svačina, večeře, možnost druhé studené večeře pro jedlíky)
 • možnost přídavků
 • během tábora několikrát výběr ze dvou hlavních jídel
 • celodenní pitný režim
 • během tábora několikrát ke snídani švédské stoly
 • v jídelníčku nechybí ovoce, zelenina a mléčné výrobky
 • možnost speciálních diet (bezlepková, mléčná, aj.) po telefonické domluvě

Areál

 • krásná příroda s čistým horským vzduchem
 • 2 velké klubovny pro případ špatného počasí
 • klubovna pro pořádání diskoték s vybavením (laser, dým, světla, kvalitní audio technika)
 • kamenné ohniště s posezením
 • fotbalové hřiště
 • disc golf park volně k zábavě ve volném čase
 • dostatek travnatých ploch pro hry
 • venkovní kryté posezení po areálu pro povídání s kamarády
 • moderní stany s podsadou (nové 2016)
 • pro menší děti ubytování na hlavní budově, kde spí i vedoucí (v chladném deštivém počasí je možné zapnout přímotopy)
 • bufet pro děti s venkovním posezením pod deštníky a wi-fi zdarma
 • celý areál je v noci osvětlen

Poloha tábora

Rekreační středisko Mamutov je táborová základna specializovaná především pro dětské kolektivy (tábory, školní výlety, seznamovací a adaptační kurzy, školy v přírodě). Polohou se nachází mezi horskými městečky Staré Město a Hanušovice (5 km). Areál rekreačního střediska se nachází v horském údolí Prudkého potoka, kde celý den svítí slunce a ohřívá jej (je zde krásné pozorování východu a západu slunce). Krásná příroda jen pár kilometrů od CHKO Jeseníky a NPR Králický Sněžník. Lokalita a její okolí nabízí spoustu možností na výlety. Samotný areál stojí 0,5 km od obce Chrastice a je obklopen lesy a loukami. Rekreační středisko se skládá z hlavní budovy s velkou jídelnou a klubovnou, taneční klubovny, herny se stolním tenisem, hřišti, kamenným ohništěm a dostatkem travnatých prostorů pro hry. Díky krásné přírodě, kvalitnímu zázemí a dobrému technickému stavu jsme si jisti, že se zde dětem bude líbit.

Ti z vás, kteří zažili klasické stanové tábory si určitě pamatují tu úžasnou a neopakovatelnou atmosféru, kterou můžete zažít jenom ve stanu. Jsme přesvedčeni o tom, že pod stanem je to pravé léto v přírodě a proto se k tomu vracíme. Moderní podsadové stany toho dnes umí nabídnout ještě mnohem více. Současné plachty nepropustí vodu dovnitř ani za silné bouřky, neprofouknou, mají pevnou podlahu, organizér na osobní věci a pohodlné matrace. Nespornou výhodou oproti chatičkám je možnost ubytovat děti jen po dvou - a ve dvou se to lépe táhne! Při vedrech se také mnohem lépe větrají a je zde příjemněji. Samozřejmostí je možnost úschovy cenností u vedoucích.

GPS souřadnice: 50.119861, 16.938368

Program

Tento tábor by mohl mít podtitul sportovní tábor, protože budeme hrát méně her, ale budeme mnohem více sportovat a zkoušet i netradiční sporty. Prostě něco "důstojnějšího" k věku účastníků. Zavedeme také kromě nočních hlídek i dobrovolné pomocné vedoucí, kteří, když budou chtít, mohou pomoci s provozem tábora a především spolupracovat na přípravě programů. Večerky budou později a rozcvičky budou nepovinné :-). Na tomto táboře se očekává od účastníků mnohem více samostatnosti, vnitřního zájmu o to účastnit se programů, aktivit, sportu a ochoty společně program tvořit a být jeho součástí. Rozhodně nebudeme nikoho do ničeho nutit, přemlouvat ho nebo mu dělat chůvu. Naopak chceme, aby si teenageři kromě zážitků na táboře také dovezli domů i nové vědomosti a zkušenosti.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena

Cena zahrnuje

Ubytování, stravu, program od budíčku až po večerku i vzpomíkové DVD video z fotek tábora.

Cena nezahrnuje: dopravu (možné přiobjednat) a náklady spojené s ošetřením u lékaře v případě úrazu/nemoci včetně cestovného. Proti tomuto riziku je možné se příplatkově pojistit. Zvolte příplatek "Pojištění" při rezervaci.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Nepodařilo se vyzvednout data z databáze. : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální př' at line 1
SELECT * FROM priplatky p LEFT JOIN mn_termin_priplatek t ON t.id_priplatky=p.id WHERE id_terminy IN () GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální příplatky', 'doprava', 'doprava', 'kroužky 1. týden', 'kroužky 2. týden') ASC, p.cena ASC