In Holky

Vzrušující pobyt pro starší slečny

Termín tábora1.1. až 1.1.1970

Místo konáníAreál Doubrava, Vysočina

ProgramModeling a krása

Vhodné pro dětive věku 12 až 17 let

Cena tábora 0,- Kč

Tuhle akci si nesmíš nechat ujít! Chceš se cítit jako hvězda? Miluješ nové módní výstřelky a chceš vědět co bude in? Tenhle camp je přesně pro Tebe a Tvé kamarádky!!! Sdílej s námi své zkušenosti, přiuč se něčemu novému a navaž nová přátelství. Naučíme Tě jak pózovat při focení a jak udělat nejlepší selfie, absolvuješ průpravu správné chůze a zdokonalíš se ve svém vystupování před lidmi. Objevíme nové taneční kroky, které se Ti budou hodit při tančení na ty největší pecky léta 2017. Naučíme se nové cool účesy, bezchybné líčení a podělíme se i o nové trendy.

In Holky

Ubytování a stravování

Čtyřlůžkové pokoje ve třech samostatných budovách. K dispozici jsou pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. V hlavní budově  se pak nachází kuchyň, jídelna, společné sprchy, sociální zařízení a ošetřovna. Ubytování vždy po 4 osobách (rodiče stejného pohlaví + děti).

Stravování plnou penzí + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

 

Poloha tábora

Areál Doubrava u Staré Říše skýtá dětem nepřeberné možnosti sportovního vyžití. V horkém létě všichni táborníci nejvíce oceňují možnost koupání ve dvou bazénech. Součástí areálu je fotbalové, volejbalové a basketbalové hřiště, dále také plocha na oblíbené ruské kuželky. K dispozici jsou dva stoly na ping-pong.

Adresa na tábor:

LDT Doubrava
Stará Říše 36
588 67 Stará Říše

GPS souřadnice: 49.196378, 15.578294

Program

Hlavní náplní tohoto tábora je naučit Tě, jak být sebevědomá a IN v každém ohledu. Ve zbývajícím čase proběhnou: Seznamovací aktivity, týmové hry (hry na rozvoj důvěry, hry na rozvoj komunikace a spolupráce), sportovní soutěže, fyzické motivační kontaktní aktivity tzv. Icebreakers (a to indoorového, ale i outdoorového teambuildingového typu).

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena

Cena zahrnuje

Stravu 5x denně, pitný režim, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Nepodařilo se vyzvednout data z databáze. : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální př' at line 1
SELECT * FROM priplatky p LEFT JOIN mn_termin_priplatek t ON t.id_priplatky=p.id WHERE id_terminy IN () GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální příplatky', 'doprava', 'doprava', 'kroužky 1. týden', 'kroužky 2. týden') ASC, p.cena ASC