Meč krále Artuše

Fantasy dobrodružný tábor s pestrým programem

Termín tábora1.1. až 1.1.1970

Místo konáníTZ Rabštejn u Chrudimi

ProgramNávrat do rytířských časů

Vhodné pro dětive věku 6 až 16 let

Cena tábora 0,- Kč

Chceč zažít klasický tábor se vším všudy? Tak pojeď do Železných hor na "Meč krále artuše". Zažiješ: Spoustu zajímavých her, celotáborovou hru, soutěže, legrácky, kolektivní sporty (softbal, fotbal, přehazovanou), stezku odvahyahy, koupání, táboráky, výlety do okolí (zámek a hřebčíny Slatiňany, loutkářské muzeum Chrudim, přehrada Seč atd.), celodenní výlet s nocováním mimo tábor, táboření, doprovodné programy... Bude to pro Tebe nejlepší kus prázdnin!

Meč krále Artuše

Ubytování a stravování

Ubytování:
Dřevěné podsadové stany s podlážkou a látkovou střechou, vždy pro dvě děti. Spaní na postelích s matrací. Moderní zděné sprchy s teplou vodou. Jídelna + herna jsou zřízeny ve velkých vojenských stanech.
 
Stravování:
Plná penze a pitný program. Jídlo je připravováno školeným kuchařem - kvalitní domácí strava.
 

Poloha tábora

Obec Rabštejn u Chrudimi - tábor leží 2 km od civilizace, na louce u potoka, obklopený lesem, na okraji chráněné krajinné oblasti Železné hory, u zříceniny hradu Rabštejna.
 
Adresa určená k zasílání pošty na letní dětský tábor:
Potraviny COOP, letní dětský tábor TTO SRUB, Rabštejnská Lhota 85, 537 01 Chrudim
 
 

GPS souřadnice: 49.897633, 15.749003

Program

Klasický stanový tábor pro cca 90 dětí ve věku 6 - 16 let. Pestrý program s celotáborovou hrou na téma anglických rytířů kulatého stolu. Plus množství klasických táborových zábav a her.
Děti jsou rozděleny do smíšených oddílů po cca 12 dětech, tábora se účastní cca 15 dospělých osob, samozřejmá je účast kvalifikované zdravotnice, vaří kvalifikovaný kuchař, děti v rámci služby pomáhají s přípravou stravy i úklidem tábora. Jedná se o opravdovou táborovou klasiku v duchu zálesáckých a foglarovských tradic.
 
 
 
 
 
 
 
.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena

Cena zahrnuje

Ubytování v ekologicky čisté části ČR (tábor splňuje veškeré hygienické normy a není v záplavové zóně), dopravu z Prahy do místa pobytu a zpět, stravování plnou penzí, nepřetržitě zajištěný pitný režim, kvalifikovaný zdravotnický dozor, oblíbené a zkušené vedoucí, zajištění programu, celotáborovou hru a odměny do soutěží.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Nepodařilo se vyzvednout data z databáze. : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální př' at line 1
SELECT * FROM priplatky p LEFT JOIN mn_termin_priplatek t ON t.id_priplatky=p.id WHERE id_terminy IN () GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální příplatky', 'doprava', 'doprava', 'kroužky 1. týden', 'kroužky 2. týden') ASC, p.cena ASC