World of Warcraft: Ovládni svět Shadowlands

Mají vaše děti bujnou fantazii? Umožněte jim stát se hrdinou ve světě Warcraftu na letním táboře! Plnění questů a velkolepé bojovky, to vše v krásné přírodě!

Termín táboraVýběr z více turnusů

Místo konáníHorní Sokolovec 8

Program

Vhodné pro děti

Cena tábora 4.990,- Kč

Máte doma malého hrdinu nebo hrdinku, kteří by celý den jen pobíjeli draky nebo prozkoumávali magické říše? Připravte je na fantastické dobrodružství ve světě Warcraftu! Nejoblíbenější hra na hrdiny všech dob vypukne i na našem letním táboře. Jen vaše děti mohou vytvořit vratké příměří mezi Hordou a Aliancí, aby zabránily tajemné pohromě, která se šíří ze světa Shadowlands. Je na nich, aby pod vedením svých oblíbených postav prozkoumaly neznámé kouzelné končiny a získaly je pro svůj klan. Stanou se děti orky, tajuplnými čarodějkami nebo elegantními elfy? Po celou dobu tábora budou neustále ve své hrdinské roli, zlepšovat své dovednosti, učit se nové profese a sbírat rozličné kouzelné předměty, které jim umožní plnit celou řadu propracovaných questů. Zažijí vše, co znají z Warcraftu, ale naživo v krásné přírodě a v moderní táborové základně nedaleko Chotěboře, která poskytuje ideální zázemí pro všechny sportovní hry, velkolepé bojovky, kreativní aktivity i vycházky do chráněné krajinné oblasti Železné hory. Svět Warcraftu děti čeká od 11. do 18. července a rozbouří jejich fantazii naplno!

World of Warcraft: Ovládni svět Shadowlands

Ubytování a stravování

Ubytováni budeme v nadstandardně vybavené základně nedaleko Chotěboře, která se specializuje na pořádání dětských táborů. Děti budou spát v plně vybavených pokojích a chatkách s lůžkovinami. Nalezneme zde pohodlné zázemí s prostornou společenskou místností pro kreativní aktivity a naši oblíbenou diskotéku i několik dalších kluboven. Okolní areál nabízí nejen hřiště vhodné pro volnočasové hry i velkolepé bojovky čarodějů proti orkům a dalším rasám, ale také lesy, ve kterých budou děti plnit rozličné questy. Lokalita naší základny umožňuje také vycházky do chráněné krajinné oblasti Železné hory. Samozřejmostí jsou sprchy, oddělené toalety a plně vybavená kuchyně s jídelnou pro kvalitní stravování.

Poloha tábora

Ubytováni budeme v nadstandardně vybavené základně nedaleko Chotěboře, která se specializuje na pořádání dětských táborů. Okolní areál nabízí nejen hřiště vhodné pro volnočasové hry i velkolepé bojovky čarodějů proti orkům a dalším rasám, ale také lesy, ve kterých budou děti plnit rozličné questy. Lokalita naší základny umožňuje také vycházky do chráněné krajinné oblasti Železné hory. Samozřejmostí jsou sprchy, oddělené toalety a plně vybavená kuchyně s jídelnou pro kvalitní stravování.

GPS souřadnice: 49.7216733, 15.7071767

Program

Týdenní herní program děti vtáhne do oblíbeného fantazijního světa Warcraftu (a jeho momentálně velmi očekávaného rozšíření Shadowlands), kde budou neustále v herním příběhu stejně jako jejich vedoucí, které děti snadno poznají díky profesionálním kostýmům známých postav ze hry. Principem celotáborové hry bude sbírat zkušenostní body, díky kterým si budou děti vylepšovat svůj herní charakter a nakupovat pro něj vybavení (ztvárněné originálními kartičkami, ale i vlastní kuše nebo luky si vytvoříme). Aby však body získaly, stejně jako ve hře, budou plnit u různých vedoucích nápadité questy a také společně i proti sobě v oddílech soupeřit ve sportovních aktivitách i bojovkách. Postupně pak také budou odhalovat tajemný příběh, který je hrou provede až k nezapomenutelné finální bojovce. K našemu standardu patří i hraní celé řady dalších sportovních volnočasových her a celá řada deskových a karetních her, aby každá chvilka dne byla pro děti vyplněna zábavou.

O vaše děti se postará kvalifikovaný početný personál vedoucích a praktikantů z řad lidí, orků, taurenů, trpaslíků a dalších ras, kteří zajistí individuální přístup ke každému dítěti, zábavu od rána do večera, a že vaše děti v pohodlí a bezpečí stráví krásný prázdninový týden. Samozřejmostí jsou služby elfského léčitele po celou dobu trvání akce a vydatná strava, na které si pochutná každý hrdina.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
28.1.-28.1.20205-10 let4.990,- KčVyprodáno
11.7.-18.1.20205-10 let4.990,- KčVyprodáno

Cena zahrnuje

Za kolik: 4990 Kč
Cena zahrnuje stravu 5x denně, celodenní pitný režim, ubytování na 8 dní / 7 nocí, odměny za soutěže, úrazové pojištění, výchovný a pedagogický dozor a samozřejmě služby zdravotníka.

Doprava vlastním autobusem z Brna a zpátky: 300 Kč / dítě

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Odjezd, čas srazu, doprava

Sraz společná doprava: v sobotu 11. července 2020 v 15:00 na adrese Bauerova, 603 00 Brno-Pisárky, Parkoviště brána č. 10

Návrat společná doprava: v sobotu 18. července 2020 v 11:00 na adrese Bauerova, 603 00 Brno-Pisárky, Parkoviště brána č. 10

 

Sraz vlastní doprava: v sobotu 11. července 2020 v 17:00 na chatě Doubravka

Návrat vlastní doprava: v sobotu 18. července 2020 v 9:00 na chatě Doubravka