Letní CAMP – Jurský Svět, 26.8.-2.9.2023

Společně se vypravíme do Jurského světa a prožijeme úžasné dva týdny nabité dobrodružstvím s dinosaury.

Termín tábora26.8. až 2.9.2023

Místo konáníJeseníky - Nové Heřminovy

ProgramCelotáborová hra: Jurský svět

Vhodné pro dětiDěti 6-15 let

Cena tábora 4.980,- Kč

Znáte Jurský Svět, fascinující zábavní park plný dinosaurů, který se rozkládá na ostrově Isla Nublar? Vydejte se s námi tábořit do křídového campu, společně budeme poznávat a prozkoumávat krásy ostrova a hlavně si užijeme spoustu výzev ze světa prehistorických tvorů.

Letní CAMP – Jurský Svět, 26.8.-2.9.2023

Ubytování a stravování

O tábořišti

Tábořiště se nachází v obci Nové Heřminovy cca 7 km od města Bruntál. Tábořiště je zasazeno do malébné přírody Jeseníků. V bezprostřední blízkosti tábora je les, který často využíváme v táborovém programu. Táborem protéká řeka, kde se v horkých letních dnech rádi koupeme. Děti jsou ubytovány ve dvoulůžkových stanech s podsadou. Dále máme k dispozici vyhřívaný srub s kuchyní a jídelnou, kde máme teplé zázemí pro deštivé dny a projektor na promítání i vybavení na diskotéky. Dále využíváme chatu se zázemím na ošetřovnu. Pro děti je v blízkosti stanů k dispozici  v noci osvětlené splachovací WC a umývárny s pitnou vodou. Samozřejmostí je velké hřiště a ohniště. Na tuto táborovou základnu jezdíme již řadu let, jelikož nám umožňuje zachovat tradiční ráz a kouzlo stanových táborů a maximální kontakt s přírodou a zároveň poskytuje komfortní zázemí, odpovídající našim hygienickým i organizačním požadavkům. Tábořiště je připojeno k elektrické síti, z kapacitních důvodů však nelze dětem dobíjet mobily ani jinou elektroniku.

Strava

Všelijaké čerstvé dobroty nám v kuchyni 5x denně připravují šikovní kuchaři. Naše táborová strava je poctivá, chutná a samozřejmě vyvážená a zdravá, s dostatkem ovoce a zeleniny. Pokud mají děti hlad třeba ještě před spaním, je možnost i druhé lehčí večeře – např. pečivo s pomazánkou. Stejně tak, pokud dítě některou položku z jídelníčku nejí, snažíme se nabídnout alternativu, aby měly děti vždy plná bříška a úsměv na tváři. Děti mají nepřetržite k dispozici nápoje – čaj nebo vodu s ovocným sirupem.

Ukázkový jídelníček:

snídaně: variace pečiva s pomázánkou, šunkou, sýrem a zeleninou
svačina: vodní meloun
oběd: drůbeží vývar s nudlemi, kuře na paprice s těstovinami, kompot
svačina: celozrnný perníček s medem
večeře: domácí pizza

Poloha tábora

LDT Nové Heřminovy, 79201 Bruntál

GPS souřadnice:

Program

Znáte Jurský Svět, fascinující zábavní park plný dinosaurů, který se rozkládá na ostrově Isla Nublar? Vydejte se s námi tábořit do křídového campu, společně budeme poznávat a prozkoumávat krásy ostrova a hlavně si užijeme spoustu výzev ze světa prehistorických tvorů. Dokážeme zahnat stádo splašených býložravců nebo vrátit ztracené vejce vzácného dinosauřího druhu zpět do hnízda, dříve, než se vylíhne? Čeká nás putování za vodními ještěry, luštění šifováných zpráv od doktora Wu i utíkání před hladovým T-rexem.
Celým programem nás bude provázet oblíbený ochočený Raptor Bětka a Owen Grady. Úžasné dobrodružství s dinosaury se blíží, nenechte si to ujít….

Děti se mohou těšit na pestrý program s tématikou Jurský svět. Na programu si dáváme velmi záležet, chceme, aby si děti z tábora odnesly maximum zážitků, všestranně se rozvíjely a radovaly se od rána do večera. Program pečlivě vymýšlíme celý rok a vyrábíme si vlastní rekvizity i autorské hry. Program je uzpůsoben malým i větším a potěší srdce každého táborníka. Celým táborem nás provádí poutavý příběh a děj ze světa dinosaurů. Děti čekají nejrůznější výzvy a putování po ostrově Isla Nublar. Ráno začínáme originálními rozcvičkami, kdy se protáhneme, cvičíme jógu, nebo třeba tančíme s raptorem Bětkou a táborovými kamarády. V dopoledním a odpoledním programu si táborníci užijou spoustu zábavy s dinosaury, čekají je tematické scénky, spousta her a pohybových aktivit, tvoření, luštění nejrůznějších tajných zpráv a šifer. Po večeři zpíváme s kytarou u táborového ohně, promítáme si filmy nebo třeba tancujeme na diskotéce. Tajemná atmosféra po setmění je ideální pro dobrodružné noční hry a také stezku odvahy. Pro děti chystáme také každoročně speciální program jako překvapení (loni například 3 skákací hrady) a celodenní výlet.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
26.8.-2.9.20236-16 let4.980,- KčVyprodáno

Cena zahrnuje

Cena 4 980 Kč zahrnuje:

  • ubytování v dvoulůžkových stanech s podsadou
  • kvalitní strava 5 x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře)
  • pitný režim (24 hod dostupné nápoje)
  • celodenní pestrý program pro děti
  • atrakce a nadstandardní program (např.skákací hrady)
  • výlety
  • odměny, dárky a rekvizity ke hrám
  • dozor zkušených vedoucích
  • přítomnost lékaře/zdravotníka
  • noční ostraha

  Někteří zaměstnavatelé či zdravotní pojišťovny přispívají na dětské tábory, rádi vám vystavíme potřebné potvrzení k vyřízení příspěvku.

  Pokud má vaše dítě speciální dietní opatření např. intoleranci na lepek, laktózu apod., neváhejte nás kontaktovat, jsme schopni pro vaše dítě jídelníček za příplatek po předchozí domluvě adekvátně přizpůsobit. O závažných alergiích (např. na bodnutí hmyzem nebo u potravinových alergií) jsou rodiče povinni nás předem informovat, možnosti pobytu vašeho dítěte na letním táboře s vámi rádi prodiskutujeme.

   

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Odjezd, čas srazu, doprava

Vlastní doprava dítěte přímo do tábořiště na adresu LDT Nové Heřminovy, 79201 Bruntál. Bližší informace budou zaslány rodičům přihlášených dětí e-mailem a zveřejněny na našem webu s dostatečným předstihem.