Holčičí tábor

Kreativní tábor pro jemné dívčí duše

Termín tábora1.1. až 1.1.1970

Místo konáníRS Varvažov, Písecko

ProgramVýtvarné a umělecké aktivity

Vhodné pro dětiHolky 6 až 12 let

Cena tábora 0,- Kč

Máte doma malou slečnu, kterou nebaví závody, soupeření a souboje? Raději něco tvoří, hraje si, tančí, zpívá nebo se schází s kamarádkami? Pak je náš Holčičí tábor to pravé pro Vaši malou princeznu. Stejně jako každý rok čeká holčičky plno kreativních a umělecky zaměřených aktivit. Holčičí tábor je ta pravá akce pro jemné dívčí duše na letní prázdniny !!

Holčičí tábor

Ubytování a stravování

Ubytování je zajištěno v chatkách po 3 až 6 osobách. V chatičkách jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově.

Stravování plnou penzí + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

Dieta: Tábor v termínu 5.8. - 12.8. 2017 je vhodný také také pro dívky s bezlepkovou dietou (nutno uvést poznámku do přihlášky).

Poloha tábora

Tábor probíhá v rekreačním středisku Varvažov, které se nalézá v jižních Čechách na Písecku nedaleko Orlické přehrady, cca 7 km od Zvíkovského podhradí. Středisko leží v malebném údolí řeky Skalice v krásné přírodě uprostřed lesů. V areálu střediska se nachází přírodní koupaliště, hřiště na volejbal a fotbal. Okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě a sportovní vyžití v klidném, čistém prostředí...

Adresa:
Holčičí tábor
RS Spolana Varvažov
397 01 Písek

GPS souřadnice: 49.4327481, 14.1335786

Program

Letos se ponoříme do příběhu statečné indiánské princezny Pocahontas a budeme se snažit společně s ní zvládnout všechny nástrahy divoké přírody. Jemnost indiánské princezny vyjádříme v tanci či jiném uměleckém vyjádření. Budeme hýřit barvami při kreativních aktivitách a společně si vyrobíme řadu doplňků s indiánskou tematikou. Všechny zážitky zachytíme v táborovém deníčku, který si slečny dotvoří dle své fantazie. Nebudou chybět další táborové aktivity, hry, pobyt v přírodě či zpívání u táboráku.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena

Cena zahrnuje

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování v chatkách, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, pomůcky a materiál, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Nepodařilo se vyzvednout data z databáze. : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální př' at line 1
SELECT * FROM priplatky p LEFT JOIN mn_termin_priplatek t ON t.id_priplatky=p.id WHERE id_terminy IN () GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální příplatky', 'doprava', 'doprava', 'kroužky 1. týden', 'kroužky 2. týden') ASC, p.cena ASC