LDT Albrechtice 2022

Tradiční stanový tábor pro děti 6-14 let

Termín tábora3.7. až 16.7.2022

Místo konáníAlbrechtice (obec Drahonice, okres Strakonice)

ProgramCelotáborová hra - odhalení téma na začátku tábora

Vhodné pro dětiDěti 6 - 14 let včetně (s dokončenou 1. třídou ZŠ)

Cena tábora 0,- Kč

Tradiční zážitkový tábor pro děti 6-14 let se spaním v podsadových stanech, propracovanou celotáborovou hrou, učením se novým dovednostem a překonáváním sebe sama., propracovanou celotáborovou hrou, učením se novým dovednostem a překonáváním sebe sama.táborový kruh.

LDT Albrechtice 2022

Ubytování a stravování

Ubytování je v podsadových stanech (dřevěné stěny, podlaha a postele, překryté nepromokavou plachtou).  Naše trvalá táborová základna je na uzavřené louce na kraji lesa u rybníka. Tvoří ji dřevěná kuchyně s jídelnou, sklípek, sklad, sprcha, umývárna a táborový kruh. Stravování je zajištěno vlastní kuchyní 5x denně s trvalým přístupem k nápojům.

Poloha tábora

Albrechtice (obec Drahonice, okres Strakonice)

Naše trvalá táborová základna je na uzavřené louce na kraji lesa u rybníka. 

GPS souřadnice: 49.2005697, 14.1050031

Program

Jsou to dva týdny v přírodě v podsadových stanech, bez elektřiny a s koupáním v rybníce, které si s nadšením užíváme. Chuť a nadšení se snažíme přenášet i na účastníky tábora. Každý rok připravujeme novou celotáborovou hru a mícháme pro naše táborníky kombinaci adrenalinových zážitků, výzev pro odvahu a zkoušky umu. To vše společně, budujeme smysl pro fair play, týmového ducha a respekt k přírodě.

Naše trvalá táborová základna je na uzavřené louce na kraji lesa u rybníka. Tvoří ji dřevěná kuchyně s jídelnou, sklípek, sklad, sprcha, umývárna a táborový kruh.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
3.7.-16.7.20226-14 let0,- KčVyprodáno

Cena zahrnuje

4 300 Kč (sleva 1 500 Kč pro sourozence).

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Odjezd, čas srazu, doprava

Preferována je vlastní (individuální) doprava. Z místní části obce - Albrechtice - je trasa značena směrovkami až k tábořišti.