Taneční tábor

Dance party, diskotéky, taneční battly...

Termín tábora1.1. až 1.1.1970

Místo konáníRS Růžená

ProgramVýuka všech tanečních stylů

Vhodné pro dětiHolky i kluky 10 - 17 let

Cena tábora 0,- Kč

Dance party, diskotéky, taneční battly, propracované choreografie, nadupané tréninky i nekonečná zábava! Protancuj léto pod vedením profesionálních instruktorů, kterým nejsou žádné taneční styly cizí. Inspirací nám budou nejlepší dance videa uplynulého roku. Zaměříme se jak na techniku tance, tak na prožitek a emoce, které jsou nedílnou součástí každého dechberoucího vystoupení. Je jedno, zda teprve začínáš nebo jsi už profík. Stačí mít to pravé nadšení a hudbu v těle, na ostatním zamakáme. Tančíme R´n B, MTV dance, hip-hop, break dance, new style, funky, elektric boogie a c-walk. Po náročných lekcích můžeš odpočívat s kámošema na místní pláži s parádním koupáním. Tenhle tábor je prostě jeden velký mejdan!

Taneční tábor

Ubytování a stravování

Ubytování je zajištěno v rekreačním středisku Růžená. K dispozici jsou chatky po 4 až 6 osobách. V chatičkách jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově.

Stravování plnou penzí + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

Dieta: Tábor v termínu 15.7. - 22.7. 2017 je vhodný také pro děti s PKU dietou (nutno uvést poznámku do přihlášky).

Poloha tábora

Tábor probíhá v rekreačním středisku Růžená, které se nachází v zapomenuté oblasti jižních Čech mezi městy Sedlec - Prčice a Milevsko na břehu rybníka Pařezitý, kde je zajištěno pohodové koupání. Rybník je dobře přístupný z pláže, která leží v bezprostřední blízkosti tábora. V areálu se nachází hřiště na volejbal a fotbal, okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě, koupání a sportovní vyžití.

Adresa:
Taneční tábor
RS Růžená
399 01 Milevsko

GPS souřadnice: 49.530728, 14.465922

Program

Parádní taneční akce pro holky i kluky, zkrátka pro všechny příznivce těchto tanečních stylů:

R´n B • MTV dance • hip-hop • break dance • new style • funky • elektric boogie • c-walk

Účastnit se mohou pokročilí tanečníci, ale také začátečníci - stačí jen zájem o tanec a pohyb.

Kromě výuky tance také běžné prázdninové aktivity: zábavné soutěže, sportovní a míčové hry, stolní tenis, koupání, týmové hry, výlety do okolí, diskotéky, táboráky...

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena

Cena zahrnuje

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování v chatkách, lůžkoviny, odborný a zdravotnický personál, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Nepodařilo se vyzvednout data z databáze. : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální př' at line 1
SELECT * FROM priplatky p LEFT JOIN mn_termin_priplatek t ON t.id_priplatky=p.id WHERE id_terminy IN () GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální příplatky', 'doprava', 'doprava', 'kroužky 1. týden', 'kroužky 2. týden') ASC, p.cena ASC