Bezva tábor Miličín

Termín tábora16.7. až 6.8.2022

Místo konáníTáborová osada Miličín

ProgramNáš dětský tábor nabízí od každého trochu. Celý pobyt budeme spolu s vedoucími řešit různé záhady a užívat si hry a dobrodružství v lese i v táboře. Oddílový program, táborák, diskotéka a všechno to "

Vhodné pro dětiděti od 6-17 let

Cena tábora 8.290,- Kč (původně 8.290,- Kč)

Náš tábor je určen pro děti všech věkových skupin, které rády tráví čas v přírodě. Nabízíme od každého trochu, takže se tu děti nenudí a každý den zažívají nová dobrodružství. Kdo bude chtít, může zkusit spoustu netradičních her a sportů. Zveme tedy Vaše děti na nezapomenutelné léto plné zábavy.

Bezva tábor Miličín

Ubytování a stravování

Ubytování je v chatách pro 4 a ve stanech pro 2 osoby.K vybavení tábora patří soc.zařízení, ošetřovna, klubovna, jídelna atd.

Strava: Plná penze + dopolední a odpolední svačina, druhá večeře, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě. Máme vlastní kuchyňský personál.

Poloha tábora

Táborová osada Miličín se nachází v malebné krajině uprostřed lesů a rybníků, na rozhraní středních a jižních Čech, v nadmořské výšce téměř 500 metrů nad mořem u tajemné hory Grybla. Necelých 70 km od hlavního města se rázem ocitnete ve zcela jiném světě, plném příběhů, které si zde sami tvoříme. Místo je jako stvořené pro milovníky krásné přírody, sportu, táborových her a nových zážitků. K dispozici jsou 2 hřiště na volejbal a travnaté hřiště na fotbal (softball). Rybník, který je součástí tábora, umožňuje koupání a další vodní hry(využití lodí), včetně prostoru pro malé děti (neplavce). Další možnost koupání je ve 2 dalších rybnících, které jsou nedaleko od tábora.

GPS souřadnice: 49,58197°, 14,68039°

Program

Náš tábor je koncipován tak, aby si ho každé dítě na nejvíc užilo. Nabízíme nadupaný program plný netradičních her, sportů a příběhů. Nejsme ale tábor, který hodí dětem míč a řekne jim, ať si jdou hrát. Vymýšlíme dětem spoustu zajímavých her, které jsou plné zábavy a naučí děti spolupracovat. Díky každodenní spolupráci v týmech si vytvoří i nová přátelská pouta.

Dále nabízíme oddílové programy, které jsou promakané, předem připravené a materiálně zajištěné. Každý oddíl zažívá jiný program, takže se děti nikdy nenudí. 

Každý rok vymýšlíme celotáborovou hru, která je určena k odpočinutí od oddílového programu. Celotáborovka umožňuje, aby děti mezi sebou soutěžily, poznávaly se a vytvářely nové vzpomínky, které Vám doma povypráví. Celotáborovku pojímáme velmi netradičně, a proto jsme již měli Hunger games, Hvězdnou bránu, Game of Thrones, Hollywood...

Do celotáborové hry dávají naši vedoucí všechno a doufají, že jako každý rok to bude kopec srandy. Přihlaste svoje děti, dokud máme stále volná místa!! 

 

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
16.7.-6.8.20226-17 let8.290,- Kč8.290,- KčVyprodáno

Cena zahrnuje

Cena: 8 290,- 

Stravu 6x denně, pitný režim, cestovné z Prahy (Modřany) a zpět, ubytování, profesionální výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, exkluzivní celotáborový program

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Odjezd, čas srazu, doprava

Doprava je již v ceně.

Místo odjezdu: Praha, Modřany

Další informace ohledně odjezdu budou upřesněny.