LDT Doubrava - Můj první tábor

Termín táboraVýběr z více turnusů

Místo konáníStará Říše

ProgramTýden plný zážitků pro nejmenší

Vhodné pro dětipředškoláky

Cena tábora 4.890,- Kč

Přihlášky vyplňujte na www.doubrava3.cz, místo pro nového táborníka se vždy najde. Nedaleko hlubokého lesa, kterého obývají nejrůznější pohádkové bytosti, je pořádán táborový týden plný pohádek. Každý den na téma jiného večerníčku. Setkáme se s bludičkami i s lesním skřítem Doubbym a jeho rodinou. Táborový program je sestaven tak, aby byl i pro ty nejmenší co nejpohodlnější, plný legrace a her, bezpečný a bez plakání. Program pro předškoláky je navíc obohacen o malou přípravu hrou do školy. Ideální pro holky a kluky ve věku 5-8 let, které jedou na tábor poprvé a nebo chtějí jet na kratší dobu či si udělat rozlučku s kamarádem ze školky.

LDT Doubrava - Můj první tábor

Ubytování a stravování

V budovách se nacházejí sprchy s teplou vodou a splachovací záchody, bydlet budeme ve čtyř a pětilůžkových pokojích s ložním prádlem. Při nepříznivém počasí využijeme společenské místnosti a stravovat se budeme ve velké jídelně, kde se o naše bříška postarají zkušené kuchařky. K aktivitám využijeme stoly na stolní tenis, několik venkovních hřišť na fotbal, volejbal, basketbal a baseball a samozřejmě les, který začíná už pod táborem. Kdyby někoho (snad ne!) postihla nějaká nemoc nebo se stal úraz, postará se o něj zdravotník na své zdravotce. K prožití té pravé táborové atmosféry vybízí i dvě velká ohniště, kde to po setmění zavoní opečenými špekáčky a uši upoutá zpěv táborníků v doprovodu kytary. A když nám vyjde pravé letní počasí, oblečeme plavky a vyrazíme k bazénu nebo k nedalekému rybníku. Více o nás a fotek pro představu najdete na našem webu www.doubrava3.cz

Poloha tábora

Rekreační areál Doubrava (588 67 Stará Říše)

GPS souřadnice: 49.1945236N, 15.5776303E

Program

 

Protože se jedná o malé děti, tak pobyt přizpůsobujeme právě jim. Stejně tak délku pobytu, která by měla být tak akorát. Děti jsou podle věku (častěji ale individuálně podle chování atd.) rozděleni do oddílů, kde na ně dohlíží vedoucí a praktikant. Režim dne je přizpůsobený tak, aby se děti zabavily a zároveň si dostatečně odpočaly. Na hygienu se intenzivně dohlíží stejně tak jako na oblékání a stravování. Pro malé táborníky je tu samozřejmě i vyškolený zdravotník. Každý den bude na téma jedné z večerníčkových pohádek.

 

Více o nás včetně přihlášky na jdete na www.doubrava3.cz

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
9.7.-16.7.20225-8 let4.890,- KčVyprodáno
9.7.-16.7.20225-8 let4.890,- KčVyprodáno

Cena zahrnuje

Ubytování, stravování, pitný režim, zdravotnický dozor, vedoucí, vybavení,... Zkrátka už nic doplácet nebudete

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Odjezd, čas srazu, doprava

Doprava je individuální