LDT Doubrava - Můj první tábor

Týden plný zážitků pro nejmenší

Termín tábora8.7. až 15.7.2023

Místo konáníStará Říše

ProgramTýden plný zážitků pro nejmenší

Vhodné pro dětiod 5 do 8 let

Cena tábora 5.900,- Kč

Nedaleko hlubokého lesa, kterého obývají nejrůznější pohádkové bytosti, je pořádán táborový týden plný pohádek. Každý den na téma jiného večerníčku, nové zážitky a spousta nových zkušeností.

LDT Doubrava - Můj první tábor

Ubytování a stravování

Můj první tábor je tábor plný pohádek s režimem upraveným pro děti od 5 do 8 let. Každý den se malí táborníci ocitnou s nerůznějšími pohádkovými postavami a prožijí s nimi plno nových obrodružství. Za jeden týden děti získají mnoho nových zážitků, kamarádů a zkušeností. Na táboře vytváříme malé skupiny dětí, chceme se jim maximálně věnovat - nejen si tedy s malými táborníky hrát a podnikat nejrůznější dobrodružství, ale také dohlížet na vhodné oblečení, čištění zubů, plné bříško, čistý zadek a celkovou spokojenost. S dětmi si snažíme vytvořit kamarádský a důvěrný vztah, aby se nebáli kdykoliv a s čímkoliv přijít za svým vedoucím. Táborníky motivujeme k poobědovéme šlofíku, protože pak si tábor užijí ještě víc - nejsou protivní a jsou odpočatí a plní energie - i proto chodí spát okolo deváté hodiny a kdo chce tak ještě dříve. Ti kteří nejsou uanvení a odpočinout si nechtějí, neruší spící táborníky, protože hrají hry s vedoucími ve společenské místnosti. A samozřejmě před jakýmkoliv spinkáním čteme večerníčkovou pohádku. Bez té už si ani vedoucí tábor představit nedokáží. Jelikož je to první tábor pro malého táborníka, tak je to vlastně i první tábor pro rodiče, proto večer přidáváme na facebookovou skupinu fotky z táborového dění, abyste měli přehled. Přihlášku, další pořádané turnusy a informace o táboře i o vedoucích najdete na našich stránkách www.doubrava3.cz Ve stejném termínu a na stejném místě probíhá také Aktivně pohybový tábor, který je vhodný pro děti od 9 do 17 let. S táborníkem tak můžete poslat i staršího sourozence a mladší tak může mít dobrý pocit, že tam někde ten starší brácha nebo ségra je. Zároveň nějaký čas mohou trávit na táboře spolu.

Poloha tábora

Tábor pořádáme v rekreačním areálu Doubrava (Stará Říše 588 67) uprostřed zbývajících lesů Vysočiny.

GPS souřadnice: 49.1945236N, 15.5776303E

Program

 Můj první tábor je tábor plný pohádek s režimem upraveným pro děti od 5 do 8 let. Každý den se malí táborníci ocitnou s nerůznějšími pohádkovými postavami a prožijí s nimi plno nových obrodružství. Za jeden týden děti získají mnoho nových zážitků, kamarádů a zkušeností. Na táboře vytváříme malé skupiny dětí, chceme se jim maximálně věnovat - nejen si tedy s malými táborníky hrát a podnikat nejrůznější dobrodružství, ale také dohlížet na vhodné oblečení, čištění zubů, plné bříško, čistý zadek a celkovou spokojenost. S dětmi si snažíme vytvořit kamarádský a důvěrný vztah, aby se nebáli kdykoliv a s čímkoliv přijít za svým vedoucím. Táborníky motivujeme k poobědovéme šlofíku, protože pak si tábor užijí ještě víc - nejsou protivní a jsou odpočatí a plní energie - i proto chodí spát okolo deváté hodiny a kdo chce tak ještě dříve. Ti kteří nejsou uanvení a odpočinout si nechtějí, neruší spící táborníky, protože hrají hry s vedoucími ve společenské místnosti. A samozřejmě před jakýmkoliv spinkáním čteme večerníčkovou pohádku. Bez té už si ani vedoucí tábor představit nedokáží. Jelikož je to první tábor pro malého táborníka, tak je to vlastně i první tábor pro rodiče, proto večer přidáváme na facebookovou skupinu fotky z táborového dění, abyste měli přehled. 

Ve stejném termínu a na stejném místě probíhá také Aktivně pohybový tábor, který je vhodný pro děti od 9 do 17 let. S táborníkem tak můžete poslat i staršího sourozence a mladší tak může mít dobrý pocit, že tam někde ten starší brácha nebo ségra je. Zároveň nějaký čas mohou trávit na táboře spolu.

Přihlášku, další pořádané turnusy a informace o táboře i o vedoucích najdete na našich stránkách www.doubrava3.cz

 

Ještě máme volná místa!

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
8.7.-15.7.20235-8 let5.900,- KčVyprodáno

Cena zahrnuje

Cena táborného je 5.900Kč bez množstevní a věrnostní slevy. Bližší informace najdete na www.doubrava3.cz

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Odjezd, čas srazu, doprava

Doprava je individuální