LDT Doubrava - Aktivně pohybový tábor

Týden plný tradičních i netradičních her

Termín tábora8.7. až 15.7.2023

Místo konáníStará Říše

ProgramTýden plný tradičních i netradičních her

Vhodné pro dětiod 9 do 17 let

Cena tábora 5.900,- Kč

Tábor je určen starším dětem ve věku 9-17 let, nezáleží na dosavadních sportovních (ne)zkušenostech. Existuje celá řada her a sportů, ve kterých hraje míč, nebo podobný předmět, důležitou úlohu. Náš program se zaměřuje na známé míčové, netradiční a jiné pohybové hry. Účastníci si vyzkoušejí různé druhy sportů, her a jejich modifikací, přizpůsobené jejich věku, schopnostem a dovednostem. Apelujeme na pozitivní vnímání kamarádů ve skupině, vzájemnou úctu a rozvoj týmového vnímání hry. Zlepšení v jednotlivých herních dovednostech vede k větší sebedůvěře a pozitivnímu vnímání hry jako celku. Není důležité, abychom z každého dokázali vychovat prvotřídního herního génia, ale aby účastníci pochopili zásady hry jako takové.

LDT Doubrava - Aktivně pohybový tábor

Ubytování a stravování

Táborníci jsou ubytováni na budovách ve čtyř a pětilůžkových pokojích s ložním prádlem, na chodbách se nacházejí splachovací toalety a sprchy. Stravování probíhá šestkrát denně v jídelně, kde se o bříška všech účastníků starají zkušené kuchařky, které dokáží spolu se zdravotníkem připravit a dohléhnout i na kdejaké diety. K aktivitám využíváme stoly na stolní tenis, několik venkovních hřišť na fotbal, volejbal, basketbal a baseball a samozřejmě les, který začíná už pod táborem. Při nepříznivém počasí využíváme společenské místnosti. Kdyby někoho (snad ne!) postihla nějaká nemoc nebo se stal úraz, postará se o něj zkušený zdravotník na své zdravotce. K prožití té pravé táborové atmosféry vybízí i dvě velká ohniště, kde to po setmění zavoní opečenými špekáčky a uši upoutá zpěv táborníků v doprovodu kytary. A když nám vyjde pravé letní počasí, oblečeme plavky a vyrazíme k bazénu nebo k nedalekému rybníku.

Více o nás a o táboře včetně fotek najdete na našem webu www.doubrava3.cz

Poloha tábora

Tábor pořádáme v rekreačním areálu Doubrava (Stará Říše 588 67) uprostřed zbývajících lesů Vysočiny.

GPS souřadnice: 49.1945236N, 15.5776303E

Program

Aktivně pohybový tábor je vhodný pro děti od 9 do 17 let, které baví pohyb nebo zkoušet nové aktivity. Tábor není jen pro sportovce, ale pro dětí, které baví být aktivní. Program se zaměřuje na tradiční i netradiční druhy sportů a her, které jsou vždy přizpůsobeny věku, schopnostem a dovednostem jednotlivých táborníků. Na táboře klademe velký důraz na pozitivní vnímání ostatních účastníků ve skupině, vzájemnou úctu, týmového ducha a hlavně férovost. Zároveň se jedná o klasický tábor, kde si večer u ohně opečeme špekáčky, zazpíváme a v případě příznivého počasí zažijeme i noc pod širákem.

Ve stejném termínu a na stejném místě probíhá také Můj první tábor, který je vhodný pro děti od 5 do 8 let. S táborníkem tak můžete poslat i mladšího sourozence a mladší tak může mít dobrý pocit, že tam někde ten starší brácha nebo ségra je. Zároveň nějaký čas mohou strávit na táboře spolu.

Přihlášku, další pořádané turnusy a informace o táboře i o vedoucích najdete na našich stránkách www.doubrava3.cz

 

Ještě máme volná místa!

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
8.7.-15.7.20239-17 let5.900,- KčVyprodáno

Cena zahrnuje

Cena táborného je 5.900Kč bez množstevní a věrnostní slevy. Bližší informace najdete na www.doubrava3.cz

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Odjezd, čas srazu, doprava

Doprava je individuální