LDT Doubrava - Aktivně pohybový tábor

Termín táboraVýběr z více turnusů

Místo konáníStará Říše

ProgramTýden plný tradičních i netradičních her

Vhodné pro děti

Cena tábora 4.990,- Kč

Přihlášky vyplňujte na www.doubrava3.cz, místo pro nového táborníka se vždy najde. Tábor je určen starším dětem ve věku 9-17 let, nezáleží na dosavadních sportovních (ne)zkušenostech. Existuje celá řada her a sportů, ve kterých hraje míč, nebo podobný předmět, důležitou úlohu. Náš program se zaměřuje na známé míčové, netradiční a jiné pohybové hry. Účastníci si vyzkoušejí různé druhy sportů, her a jejich modifikací, přizpůsobené jejich věku, schopnostem a dovednostem. Apelujeme na pozitivní vnímání kamarádů ve skupině, vzájemnou úctu a rozvoj týmového vnímání hry. Zlepšení v jednotlivých herních dovednostech vede k větší sebedůvěře a pozitivnímu vnímání hry jako celku. Není důležité, abychom z každého dokázali vychovat prvotřídního herního génia, ale aby účastníci pochopili zásady hry jako takové.

LDT Doubrava - Aktivně pohybový tábor

Ubytování a stravování

V budovách se nacházejí sprchy s teplou vodou a splachovací záchody, bydlet budeme ve čtyř a pětilůžkových pokojích s ložním prádlem. Při nepříznivém počasí využijeme společenské místnosti a stravovat se budeme ve velké jídelně, kde se o naše bříška postarají zkušené kuchařky. K aktivitám využijeme stoly na stolní tenis, několik venkovních hřišť na fotbal, volejbal, basketbal a baseball a samozřejmě les, který začíná už pod táborem. Kdyby někoho (snad ne!) postihla nějaká nemoc nebo se stal úraz, postará se o něj zdravotník na své zdravotce. K prožití té pravé táborové atmosféry vybízí i dvě velká ohniště, kde to po setmění zavoní opečenými špekáčky a uši upoutá zpěv táborníků v doprovodu kytary. A když nám vyjde pravé letní počasí, oblečeme plavky a vyrazíme k bazénu nebo k nedalekému rybníku. Více o nás a fotek pro představu najdete na našem webu www.doubrava3.cz

Poloha tábora

Rekreační areál Doubrava (Stará Říše 588 67)

GPS souřadnice: 49.1945236N, 15.5776303E

Program

Tábor je určen starším dětem ve věku 9-17 let, nezáleží na dosavadních sportovních (ne)zkušenostech. Existuje celá řada her a sportů, ve kterých hraje míč, nebo podobný předmět, důležitou úlohu. Náš program se zaměřuje na známé míčové, netradiční a jiné pohybové hry. Účastníci si vyzkoušejí různé druhy sportů, her a jejich modifikací, přizpůsobené jejich věku, schopnostem a dovednostem. Apelujeme na pozitivní vnímání kamarádů ve skupině, vzájemnou úctu a rozvoj týmového vnímání hry. Zlepšení v jednotlivých herních dovednostech vede k větší sebedůvěře a pozitivnímu vnímání hry jako celku. Není důležité, abychom z každého dokázali vychovat prvotřídního herního génia, ale aby účastníci pochopili zásady hry jako takové.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
9.7.-16.7.20229-17 let4.990,- KčVyprodáno
9.7.-16.7.20229-17 let4.990,- KčVyprodáno

Cena zahrnuje

4990,-

Ubytování, stravování, pitný režim, zdravotnický dozor, vedoucí, vybavení,... Zkrátka už nic doplácet nebudete

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Odjezd, čas srazu, doprava

Doprava je individuální