LDT Doubrava - Survivor

6. ročník legendární soutěže

Termín tábora15.7. až 22.7.2023

Místo konáníStará Říše

ProgramSurvivor

Vhodné pro dětiod 5 do 17 let

Cena tábora 5.900,- Kč

Tábor Survivor je vhodný pro děti od 5 do 17 let. Jedná se o klasický tábor s celotáborovou hrou na motivy legendární televizní soutěže Survivor nebo Robinsonův ostrov, kterou si s námi každoročně užívají i ti nejmenší.

LDT Doubrava - Survivor

Ubytování a stravování

Táborníci jsou ubytováni na budovách ve čtyř a pětilůžkových pokojích s ložním prádlem, na chodbách se nacházejí splachovací toalety a sprchy. Stravování probíhá šestkrát denně v jídelně, kde se o bříška všech účastníků starají zkušené kuchařky, které dokáží spolu se zdravotníkem připravit a dohléhnout i na kdejaké diety. K aktivitám využíváme stoly na stolní tenis, několik venkovních hřišť na fotbal, volejbal, basketbal a baseball a samozřejmě les, který začíná už pod táborem. Při nepříznivém počasí využíváme společenské místnosti. Kdyby někoho (snad ne!) postihla nějaká nemoc nebo se stal úraz, postará se o něj zkušený zdravotník na své zdravotce. K prožití té pravé táborové atmosféry vybízí i dvě velká ohniště, kde to po setmění zavoní opečenými špekáčky a uši upoutá zpěv táborníků v doprovodu kytary. A když nám vyjde pravé letní počasí, oblečeme plavky a vyrazíme k bazénu nebo k nedalekému rybníku.

Více o nás a o táboře včetně fotek najdete na našem webu www.doubrava3.cz

Poloha tábora

Tábor pořádáme v rekreačním areálu Doubrava (Stará Říše 588 67) uprostřed zbývajících lesů Vysočiny.

GPS souřadnice: 49.1945236N, 15.5776303E

Program

Na odlehlém místě, uprostřed zbývajících lesů Vysočiny se koná kmenové klání. Každý kmen se svým šátkem a vlajkou hraje o přežití a sbírá imunity v nejrůznějších soutěžích. Hra umí zaskočit i toho nejzkušenějšího táborníka. Nikdy si nemůžeš být stoprocentně jist svojí přítomností v kmeni. Myslíš si, že jsi v něčem nej nebo naopak ne? Pojeď to s námi zjistit, hra Survivor tě jistě překvapí! 5. ročník hry Survivor plné soutěží logických i sportovních na motivy televizní soutěže Survivor či Robinsonův ostrov! Tato celotáborovka má u dětí velký úspěch a to jak u velkých tak i u těch nejmenších.

Přihlášku, další pořádané turnusy a informace o táboře i o vedoucích najdete na našich stránkách www.doubrava3.cz

 

Ještě máme volná místa!

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
15.7.-22.7.20235-17 let5.900,- KčVyprodáno

Cena zahrnuje

Cena táborného je 5.900Kč bez množstevní a věrnostní slevy. Bližší informace najdete na www.doubrava3.cz

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Odjezd, čas srazu, doprava

Doprava je individuální