LDT Doubrava - Survivor

Termín táboraVýběr z více turnusů

Místo konáníStará Říše

Program9 nezapomenutelných dní

Vhodné pro děti

Cena tábora 5.800,- Kč

Přihlášky vyplňujte na www.doubrava3.cz, místo pro nového táborníka se vždy najde. Na odlehlém místě, uprostřed zbývajících lesů Vysočiny se koná kmenové klání. Každý kmen se svým šátkem a vlajkou hraje o přežití a sbírá imunity v nejrůznějších soutěžích. Hra umí zaskočit i toho nejzkušenějšího táborníka. Nikdy si nemůžeš být stoprocentně jist svojí přítomností v kmeni. Myslíš si, že jsi v něčem nej nebo naopak ne? Pojeď to s námi zjistit, hra Survivor tě jistě překvapí! 5. ročník hry Survivor plné soutěží logických i sportovních na motivy televizní soutěže Survivor či Robinsonův ostrov! Tato celotáborovka má u dětí velký úspěch a to jak u velkých tak i u těch nejmenších.

LDT Doubrava - Survivor

Ubytování a stravování

V budovách se nacházejí sprchy s teplou vodou a splachovací záchody, bydlet budeme ve čtyř a pětilůžkových pokojích s ložním prádlem. Při nepříznivém počasí využijeme společenské místnosti a stravovat se budeme ve velké jídelně, kde se o naše bříška postarají zkušené kuchařky. K aktivitám využijeme stoly na stolní tenis, několik venkovních hřišť na fotbal, volejbal, basketbal a baseball a samozřejmě les, který začíná už pod táborem. Kdyby někoho (snad ne!) postihla nějaká nemoc nebo se stal úraz, postará se o něj zdravotník na své zdravotce. K prožití té pravé táborové atmosféry vybízí i dvě velká ohniště, kde to po setmění zavoní opečenými špekáčky a uši upoutá zpěv táborníků v doprovodu kytary. A když nám vyjde pravé letní počasí, oblečeme plavky a vyrazíme k bazénu nebo k nedalekému rybníku. Více o nás a fotek pro představu najdete na našem webu www.doubrava3.cz

Poloha tábora

Rekreační areál Doubrava (Stará Říše 588 67)

GPS souřadnice: 49.1945236N, 15.5776303E

Program

Na odlehlém místě, uprostřed zbývajících lesů Vysočiny se koná kmenové klání. Každý kmen se svým šátkem a vlajkou hraje o přežití a sbírá imunity v nejrůznějších soutěžích. Hra umí zaskočit i toho nejzkušenějšího táborníka. Nikdy si nemůžeš být stoprocentně jist svojí přítomností v kmeni. Myslíš si, že jsi v něčem nej nebo naopak ne? Pojeď to s námi zjistit, hra Survivor tě jistě překvapí! 5. ročník hry Survivor plné soutěží logických i sportovních na motivy televizní soutěže Survivor či Robinsonův ostrov! Tato celotáborovka má u dětí velký úspěch a to jak u velkých tak i u těch nejmenších.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
22.7.-31.7.20225-17 let5.800,- KčVyprodáno
22.7.-31.7.20225-17 let5.800,- KčVyprodáno

Cena zahrnuje

5.800,- pro nové táborníky

Ubytování, stravování, pitný režim, zdravotnický dozor, vedoucí, vybavení,... Zkrátka už nic doplácet nebudete

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Odjezd, čas srazu, doprava

Doprava je individuální