Letní CAMP – Avengers, termín: 29.7.-12.8.2023

Zažijte nezapomenutelné léto s oblíbenými superhrdiny jako je Iron Man, Spiderman, Hulk, Thor, Black Widow, Kapitán Amerika, nebo třeba Strážci galaxie.

Termín tábora29.7. až 12.8.2023

Místo konáníJeseníky - Nové Heřminovy

ProgramCelotáborová hra: Avengers

Vhodné pro dětiDěti 6-16 let

Cena tábora 6.980,- Kč

Znáte Avengers, nejlepší superhrdinský tým všech dob? Jsou to neohrožení supráci s úžasnými schopnostmi, kteří chrání svět před nebezpečím. Nyní však stojí před velkou hrozbou. Titán Thanos a jeho stoupenci ohrožují svým zlověstným plánem osud všehomíra. Staňte se superhdiny a superhrdinkami a pomozte Avengers zachránit svět.

Letní CAMP – Avengers, termín: 29.7.-12.8.2023

Ubytování a stravování

Tábořiště se nachází v obci Nové Heřminovy cca 7 km od města Bruntál. Tábořiště je zasazeno do malébné přírody Jeseníků. V bezprostřední blízkosti tábora je les, který často využíváme v táborovém programu. Táborem protéká řeka, kde se v horkých letních dnech rádi koupeme. Děti jsou ubytovány ve dvoulůžkových stanech s podsadou. Dále máme k dispozici vyhřívaný srub s kuchyní a jídelnou, kde máme teplé zázemí pro deštivé dny a projektor na promítání i vybavení na diskotéky. Dále využíváme chatu se zázemím na ošetřovnu. Pro děti je v blízkosti stanů k dispozici  v noci osvětlené splachovací WC a umývárny s pitnou vodou. Samozřejmostí je velké hřiště a ohniště. Na tuto táborovou základnu jezdíme již řadu let, jelikož nám umožňuje zachovat tradiční ráz a kouzlo stanových táborů a maximální kontakt s přírodou a zároveň poskytuje komfortní zázemí, odpovídající našim hygienickým i organizačním požadavkům. Tábořiště je připojeno k elektrické síti, z kapacitních důvodů však nelze dětem dobíjet mobily ani jinou elektroniku.

Všelijaké čerstvé dobroty nám v kuchyni 5x denně připravují šikovní kuchaři. Naše táborová strava je poctivá, chutná a samozřejmě vyvážená a zdravá, s dostatkem ovoce a zeleniny. Pokud mají děti hlad třeba ještě před spaním, je možnost i druhé lehčí večeře – např. pečivo s pomazánkou. Stejně tak, pokud dítě některou položku z jídelníčku nejí, snažíme se nabídnout alternativu, aby měly děti vždy plná bříška a úsměv na tváři. Děti mají nepřetržite k dispozici nápoje – čaj nebo vodu s ovocným sirupem.

Ukázkový jídelníček:

snídaně: variace pečiva s pomázánkou, šunkou, sýrem a zeleninou
svačina: vodní meloun
oběd: drůbeží vývar s nudlemi, kuře na paprice s těstovinami, kompot
svačina: celozrnný perníček s medem
večeře: domácí pizza

 

 

Poloha tábora

GPS souřadnice:

Program

Znáte Avengers, nejlepší superhrdinský tým všech dob? Jsou to neohrožení supráci s úžasnými schopnostmi, kteří chrání svět před nebezpečím.
Nyní však stojí před velkou hrozbou. Titán Thanos a jeho stoupenci ohrožují svým zlověstným plánem osud všehomíra. Staňte se superhdiny a superhrdinkami a pomozte Avengers zachránit svět.
Těšit se můžete na úžasný program inspirovaný světem MARVEL, superhrdinský výcvik pod vedením legendárních hrdinů nebo putování vesmírem. Zažijte nezapomenutelné léto s oblíbenými superhrdiny jako je Iron Man, Spiderman, Hulk, Thor, Black Widow, Kapitán Amerika, nebo třeba Strážci galaxie.
Podaří se nám společně posbírat kameny nekonečna, dříve než Thanosovi, a zachránit svět?
Suprové dobrodružství se blíží….

Děti se mohou těšit na pestrý program s tématikou Avengers. Na programu si dáváme velmi záležet, chceme, aby si děti z tábora odnesly maximum zážitků, všestranně se rozvíjely a radovaly se od rána do večera. Program pečlivě vymýšlíme celý rok a vyrábíme si vlastní rekvizity i autorské hry. Program je uzpůsoben malým i větším a potěší srdce každého táborníka. Celým táborem nás provádí poutavý příběh a děj ze světa Marvel. Děti čekají nejrůznější výzvy a putování po planetách z MARVEL UNIVERSE. Ráno začínáme originálními rozcvičkami, kdy se protáhneme, cvičíme jógu, nebo třeba tančíme se superhrdiny a táborovými kamarády. V dopoledním a odpoledním programu se děti seznámí s oblíbenými superhrdiny, čekají je tematické scénky, spousta her a pohybových aktivit, tvoření, luštění nejrůznějších tajných zpráv a šifer. Po večeři zpíváme s kytarou u táborového ohně, promítáme si filmy nebo třeba tancujeme na diskotéce. Tajemná atmosféra po setmění je ideální pro dobrodružné noční hry a také stezku odvahy. Pro děti chystáme také každoročně speciální program jako překvapení (loni například 3 skákací hrady) a celodenní výlet.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
29.7.-12.8.20236-16 let6.980,- KčVyprodáno

Cena zahrnuje

Cena 6 980 Kč zahrnuje:

  • doprava autobusem z Ostravy tam i zpět
  • ubytování v dvoulůžkových stanech s podsadou
  • kvalitní strava 5 x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře)
  • pitný režim (24 hod dostupné nápoje)
  • celodenní pestrý program pro děti
  • atrakce a nadstandardní program (např.skákací hrady)
  • výlety
  • odměny, dárky a rekvizity ke hrám
  • dozor zkušených vedoucích
  • přítomnost lékaře/zdravotníka
  • noční ostraha

  Někteří zaměstnavatelé či zdravotní pojišťovny přispívají na dětské tábory, rádi vám vystavíme potřebné potvrzení k vyřízení příspěvku.

  Pokud má vaše dítě speciální dietní opatření např. intoleranci na lepek, laktózu apod., neváhejte nás kontaktovat, jsme schopni pro vaše dítě jídelníček za příplatek po předchozí domluvě adekvátně přizpůsobit. O závažných alergiích (např. na bodnutí hmyzem nebo u potravinových alergií) jsou rodiče povinni nás předem informovat, možnosti pobytu vašeho dítěte na letním táboře s vámi rádi prodiskutujeme.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Odjezd, čas srazu, doprava

Doprava dětí je zajištěna autobusem s odjezdem z Ostravy, bližší informace k odjezdu budou zaslány rodičům přihlášených dětí e-mailem a zveřejněny na našem webu v průběhu jara. Po předchozí domluvě je možnost dovézt dítě přímo do tábořiště na adresu LDT Nové Heřminovy, 79201 Bruntál.