Tábor ZARU

Dobrodružný tábor, kde zažiješ spoustu srandy a zábavy, poznáš nové lidi a spoustu se toho přiučíš.

Termín táboraVýběr z více turnusů

Místo konáníMasarykův tábor YMCS - Soběšín

ProgramTábor na kterém zažiješ mnoho legrace a zažiješ spoustu dobrodružství.

Vhodné pro dětiDěti od 5 let do 18 let

Cena tábora 5.290,- Kč

Tábor ZARU

Ubytování a stravování

Tvým novým domovem se na týden stanou útulné sruby, které budeš sdílet s několika dalšími táborníky. Naskytne se ti tak hned od začátku skvělá příležitost navázat nová přátelství. Po dobu celého tvého pobytu pro tebe bude pětkrát denně zajištěna strava v jídelně areálu. Stravování se nemusíš bát ani v případě, že bys měl nějakou dietu. Kuchaři se o vše postarají a dokážou vyhovět úplně všem tým přáním.

 

Poloha tábora

 YMCA - Soběšín

Vzhledem k velkému zájmu jsme se rozhodli zvýšit i počet turnusů, a tak jsme museli rozšířit i nabídku kempů. První polovina turnusů se tak uskuteční v pohádkovém prostředí Masarykova tábora YMCA - Soběšín. Areál se nachází na okraji řeky Sázavy a nachází se v něm dvě obrovská hřiště a spousta dalších prostor přesně vyhovujících pro naše táborové hry. 

 

 

GPS souřadnice: 49.794811, 14.981487

Program

Můžeš se těšit nejen na klasické táborové hry, ale i na aktivity, které jinde nezažiješ. Jako je například naše vodní skluzavka anebo bazén, který přijde v horkých letních dnech opravdu vhod. Ti odvážnější pak dokonce dostanou možnost hrát i paintball. Dny budou poté zakončeny nejen společnými táboráky, tak jak se na každý správný tábor sluší a patří, ale také letním kinem, diskotékou nebo stezkou odvahy.

 

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
9.7.-15.7.20235-18 let5.290,- KčVyprodáno
15.7.-22.7.20235-18 let5.290,- KčVyprodáno

Cena zahrnuje

Ubytování a stravné. 

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Odjezd, čas srazu, doprava