Herecká a filmová škola

Výuka divadelního a filmového herectví

Termín tábora1.1. až 1.1.1970

Místo konáníRS Růžená

ProgramVýuka herectví, práce u filmu

Vhodné pro děti9 až 18 let

Cena tábora 0,- Kč

Další ročník herecké a filmové školy je konečně tady! Týden nabitý úžasnými zážitky a rozmanitými workshopy, které budou zaměřené na divadelní herectví, improvizaci či pantomimu. Z práce u filmu se naučíš hraní na kameru, vyzkoušíš si role za kamerou - režii, scénář, masky a kostýmy a pro nadšence je připraven program technická práce u filmu, kde budeš pracovat na střihu, speciálních efektech, zeleném plátně a grafice. Ukážeme ti, jak pracovat s trémou a nervozitou před samotným vystoupením, zvýšíš si sebevědomí a vyjadřovací schopnosti. V průběhu tábora vzniknou dvě divadelní představení a bude natočeno několik autorských filmů. Zavítej s námi na prkna, která znamenají svět!

Herecká a filmová škola

Ubytování a stravování

Ubytování je zajištěno v rekreačním středisku Růžená. K dispozici jsou chatky po 4 až 6 osobách. V chatičkách jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově.

Stravování plnou penzí + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

Poloha tábora

Tábor probíhá v rekreačním středisku Růžená, které se nachází v zapomenuté oblasti jižních Čech mezi městy Sedlec - Prčice a Milevsko na břehu rybníka Pařezitý, kde je zajištěno pohodové koupání. Rybník je dobře přístupný z pláže, která leží v bezprostřední blízkosti tábora. V areálu se nachází hřiště na volejbal a fotbal, okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě, koupání a sportovní vyžití.

Adresa:
Herecká a filmová škola
RS Růžená
399 01 Milevsko

GPS souřadnice: 49.530728, 14.465922

Program

Hlavní programovou náplň tvoří výuka herectví. Pobyt je určen nejen pro začátečníky, ale také pro děti, které se již herectví věnují a sami navštěvují nějaký dramatický kroužek. Program je složen ze tří specializovaných dílen. Již při přihlašování na tábor si zvolíš, kterou z dílen chceš navštěvovat přednostně, co tě nejvíce zajímá. Mimo svůj zvolený program si budeš moci vybrat z široké nabídky dalších workshopů. Tři hlavní specializované dílny jsou:

 1. divadelní herectví a improvizace
  základní herecké dovednosti a základní herecká průprava, budování sebevědomí a kreativního myšlení, spolupráce na jevišti, práce s textem, řeč těla a další
 2. tvůrčí práce u filmu
  jak se tvoří námět a scénář, správná hra na kameru, filmový zvuk a hudba, práce s kamerou
  Závěrem společně natočíme krátkometrážní film!
 3. technická práce u filmu
  střih, správná délka záběru, jak docílit plynulosti filmu, práce na zeleném plátně, filmové efekty a reportérská práce, marketing...

Upozornění: Doporučujeme vzít s sebou vlastní kameru nebo fotoaparát s možností natáčení videosekvencí (pro dílnu č.2). A pro dílnu č. 3 ještě notebook pro zpracování natočeného materiálu. (Pokud nebudou přístroje používány, zůstanou v úschově u vedoucích tábora.)

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena

Cena zahrnuje

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování v chatkách, lůžkoviny, odborný a zdravotnický personál, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Nepodařilo se vyzvednout data z databáze. : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální př' at line 1
SELECT * FROM priplatky p LEFT JOIN mn_termin_priplatek t ON t.id_priplatky=p.id WHERE id_terminy IN () GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální příplatky', 'doprava', 'doprava', 'kroužky 1. týden', 'kroužky 2. týden') ASC, p.cena ASC