Bezva tábor Miličín

Náš dětský tábor nabízí od každého trochu. Spolu s vedoucími budou děti řešit různé záhady a užívat si hry a dobrodružství v lese i v táboře. Děti si tu určitě vytvoří nezapomenutelné zážitky a nové kamarády.

Termín tábora15.7. až 5.8.2023

Místo konáníTáborová osada Miličín

ProgramProgram našeho tábora je připravený s láskou!

Vhodné pro dětiděti od 6-17 let

Cena tábora 10.590,- Kč

Tábor, kde najdete od každého trochu. Vaše děti si tu užijí spousta zábavy, nadupaný program, ale i relaxaci u rybníka či v lese. S vedoucími budou děti řešit různé záhady, které jsou spjaté s celotáborovou hrou, ale užijí si i sportovní aktivity, radovánky u vody a výlety do okolních míst.

Bezva tábor Miličín

Ubytování a stravování

TYP UBYTOVÁNÍ:

Chatky se 4 lůžky, pro starší děti stany s podsadou se 2 lůžky

 

CENA TÁBORA ZAHRNUJE:

Stravu 6x denně, pitný režim, cestovné z Prahy (Modřany) a zpět, ubytování, profesionální výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, exkluzivní celotáborový program

Poloha tábora

Táborová osada Miličín se nachází v malebné krajině uprostřed lesů a rybníků, na rozhraní středních a jižních Čech, v nadmořské výšce téměř 500 metrů nad mořem u tajemné hory Grybla. Necelých 70 km od hlavního města se rázem ocitnete ve zcela jiném světě, plném příběhů, které si zde sami tvoříme. 

GPS souřadnice:

Program

Náš táborový program je vymyšlený tak, aby se děti na táboře nenudili. Nad programem strávíme spoustu času, abychom udělali dětem radost a další rok se k nám vrátili. Obsahuje spoustu aktivit, které se jsou námi vymyšlené, takže je nenajdete nikde jinde.

 

Během dne mají děti oddílové programy, které jsou vymyšlené jejich vedoucími. Jsou tedy předem promakané, předem připravené a i naučné.

 

Další zajímavou aktivitou na našem táboře je celotáborová hra, která je každý rok jiná. Děti mezi sebou soutěží a poznávají se. Celotáborovou hru se snažíme vždy pojmout velmi netradičně a proto jsme již měli třeba Hvězdnou bránu, Hunger Games, Nekonečný příběh, Hollywood a další...

 

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
15.7.-5.8.20236-17 let10.590,- KčVyprodáno

Cena zahrnuje

Stravu 6x denně, pitný režim, cestovné z Prahy (Modřany) a zpět, ubytování, profesionální výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, exkluzivní celotáborový program

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Odjezd, čas srazu, doprava

Odjezd z Prahy