LDT Medlov

SPTH pořádá pravý stanový dětský tábor pro děti ve věku od 6-ti do 15-ti let v termínu 2.7. – 15.7.2023 v tábořišti Medlov (Fryšava pod Žákovou horou).

Termín tábora2.7. až 15.7.2023

Místo konáníFryšava pod Žákovou horou 23, 592 04 Fryšava pod Žákovou horou

ProgramCelotáborová hra

Vhodné pro dětiod 6ti do 15ti let

Cena tábora 4.750,- Kč

Nabízíme dětem tradiční tábor v moderním stylu. Učíme je ke vztahu k přírodě, vyzkouší si u nás věci, které jsou pro ně normálně nedostupné. Celý tábor soutěží v celotáborové hře (téma tábora), která je pro každý rok jiná. Pro letošní rok se podíváme do Animovaného světa. O vaše děti se u nás stará školený personál s letitými zkušenostmi - včetně zdravotníků a kuchařů. Většina vedoucích začala na tábor jezdit ještě když byli děti a rádi jezdí dál.

LDT Medlov

Ubytování a stravování

Děti jsou ubytovány ve stanech s dřevěnou podsadou a s vyvýšenou postelí. Všechny stany mají pogumované celty. Kapacita stanu je pro dvě děti.

V tábořišti je elektřina, pitná voda, sprchy, umývárny a splachovací záchody. 

Kvůli tomu, že si všechna jídla vaříme sami na naší polní kuchyni, tak jsme schopni zajistit pobyt i pro děti, které mají stravovací diety - např. jsme schopni vařit zcela bez lepku. V případě diet je lepší se informovat předem přes email nebo telefonní číslo. Vše posuzujeme individuálně po konzultaci se zdravotníkem a hlavním kuchařem.

Děti mají stravu 6x denně z toho jsou vždy dvě hlavní jídla (oběd a večeře) teplé. 

Poloha tábora

Náš tábor pořádáme na okraji lesa u rybníka Medlov. Splňujeme veškerá státní nařízení spojená s pořádáním zotavovacích akcí pro děti.

Vzhledem k poloze tábořiště (CHKO Ždárské Vrchy) jsme obklopeni nádhernými rozlehlými lesy, které se vydáváme každý den prozkoumávat. 

Nedaleko tábořiště je velký koupatelný rybník Medlov, který využíváme jak ke koupání, tak i k plavbě na lodičkách (kánoiích). 

GPS souřadnice: 49,61913, 16,05165

Program

Nabízíme dětem tradiční tábor v moderním stylu. Učíme je ke vztahu k přírodě, vyzkouší si u nás věci, které jsou pro ně normálně nedostupné. Celý tábor soutěží v celotáborové hře (téma tábora), která je pro každý rok jiná. Pro letošní rok se podíváme do Animovaného světa.

Každý den se snažíme vymýšlet nový program tak, aby děti co nejvíce bavil. Jsme hodně ovlivněni počasím, takže se program může často měnit, ale snažíme se nabídnout během každého dne nějakou bojovku a kolečko, kde si děti vyzkouší různé disciplíny. 

Ve volném čase nabízíme možnost svést se na lodičkách, vyzkoušet si střelbu (luk, kuš, vzduchovka, airsoftka, vrhací nože a sekery, oštěp, a další) ke kterým se děti běžně nedostanou. Je možné si zahrát i volejbal na hřišti (které je hned v tábořišti), či si zahrát fotbal. Pro hudebně nadané děti hraje každý den ve společenském stanu kytara se zpěvem, kde je možnost se přidat s hudebním nástrojem. 

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
2.7.-15.7.20236-15 let4.750,- KčVyprodáno

Cena zahrnuje

Základní cena: 4.750 Kč 

Nabízíme slevu pro sourozence ve výši 20%.

Žádné další poplatky si neúčtujeme.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Odjezd, čas srazu, doprava

Dopravu pro své dítě/děti si každý zajišťuje sám.