Kdo přežije NENA

Zábavná CTH na téma televizního pořadu Survivor

Termín tábora20.7. až 29.7.2023

Místo konáníTZ Zábrodí

ProgramHlavní myšlenkou je tábor, co nejblíže podobný k televiznímu pořadu Survivor.

Vhodné pro dětiholky a kluky od 11 let

Cena tábora 3.900,- Kč

Pro všechny děti, které nás znají nebo chtějí poznat :-) Naše nejlepší táborové hry. Klasický dětský tábor, avšak bez nejmenších dětí, jimž je třeba uzpůsobovat program.

Kdo přežije NENA

Ubytování a stravování

Nově vybudovaná táborová základna je v provozu 3. sezónu. Nachází se v Královéhradeckém kraji u obce Zábrodí kousek od CHKO Broumovsko. Těšit se můžete na čisté podsadové stany uprostřed krásné louky mezi dvěma lesíky. Zájemci mohou mít zážitek z posezení u ohně v teepee. Jídelnu tvoří mimo jiné velký otevřený vojenský stan s dostatkem míst pro všechny. Ten se za špatného počasí může rychle změnit na krytý společenský prostor. Toalety jsou v samostatné pevné buňce. K dispozici je dále velký sprchový stan se sprchovými kouty a teplou vodou pro všechny. Pitná voda z vodovodního řádu v celém táboře. V blízkém okolí je možnost koupání v Brodském rybníce či výlet na rozhlednu Signál.

Informace k letnímu táboru Kdo přezije NENA

 

Poloha tábora

GPS souřadnice:

Program

Hlavní myšlenkou je tábor, co nejblíže podobný k televiznímu pořadu Survivor, díky kterému můžete získat nezapomenutelné zážitky z této soutěže, které se jinak nejde zúčastnit.

Děti si užijí různé promakané soutěže, hry o imunitu, kmenové rady a spoustu dalších aktivit. Mimo různé výzvy nás čeká nejedna venkovní diskotéka. Společně se také vydáme na výlet do nedalekého Náchoda.

Hry budou probíhat v lese i na loukách za světla nebo tmy. Na děti čekají barevné šátky, tvorba vlajky jejich kmene a spousta zábavy.

Přihláška na tábor Kdo přežije NeNa

 

 

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
20.7.-29.7.202311-16 let3.900,- KčVyprodáno

Cena zahrnuje

V ceně kromě ubytování, stravy a programu je také:

  • úrazové pojištění
  • výlet včetně případného vstupného a dopravy
  • fotky z probíhajícího tábora
  • táborový pohled na památku
  • cestovní náklady spojené s případným ošetřením u lékaře

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Odjezd, čas srazu, doprava

Společná doprava na tábor ze pěti nástupních míst. Z Olomouce nebo z Prahy se společně vlakem dopravíme do Pardubic. Po domluvě je možné přistoupit po trase. V Pardubicích na nás bude čekat soukromý autobus, který všechny odveze do tábora. Přistoupit je možné v Hradci Králové a Náchodě.

Děti můžete také samozřejmě dovést sami až do tábora.