LDT Ptáček

Klasický dětský tábor. Přijeďte se vydovádět.

Termín tábora15.7. až 28.7.2023

Místo konáníCvikov

ProgramKlasický pobytový tábor v chatkách

Vhodné pro dětiPředškoláky a žáky základních škol

Cena tábora 7.000,- Kč

Klasický pobytový tábor v chatkách na úpatí Lužických hor, plný soutěží, her a procházek v lese. Přijeďte se vydovádět :) V průběhu tábora mají všichni táborníci mnoho možností, jak získat táborové mince Ptáčníky, které předposlední den tábora smění za různé užitečnosti na táborové burze. Té předchází průvod v maskách ve městě, a i masky jsou odměňovány Ptáčníky. Aktuální informace (včetně obsazenosti) vždy na https://www.ldt-ptacek.info/

LDT Ptáček

Ubytování a stravování

Ubytování je v chatkách po 6 tábornících. Vaříme si sami a jídlo je jak od maminky. Strava je celodenní - snídaně, přesnídávka, oběd, svačina a večeře. Často se k dispozici i druhá večeře :) Pitný režim je též pro celý děn zajištěn.

Poloha tábora

Dům dětí a mládeže Cvikováček  
Českoslovencké Armády  195
471 54 Cvikov  –   Cvikov I

GPS souřadnice: 50,77373°, 14,63098°

Program

Již několik let pleteme náramky z padákové šňůry, které vám jejich nošením budou tábor stále připomínat. Máme k dispozici bazén a dojíždí za námi potápěč, se kterým se můžete zkusit potopit s použitím dýchacího přístroje až na dno bazénu. Nechybí tu diskotéky, ani stezka odvahy či posezení u táboráku s opečeným buřtem. Okolní prostředí je ideální na procházky, hry a zážitky. Každý rok zažíváme něco jiného. Aktuální informace (včetně obsazenosti) vždy na https://www.ldt-ptacek.info.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
15.7.-28.7.20235-15 let7.000,- KčVyprodáno

Cena zahrnuje

Ubytování, celodenní strava + pitný režim

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Odjezd, čas srazu, doprava

Příjezd: sobota 15. 7. 2023 od 16:00 hod. do 18:00 hod. Nejezděte dříve, táborníci nebudou přijati. Příjezd je individuální, rodiče předají dítě přímo na adrese tábora.

Odjezd: pátek 28. 7. 2023 od 10:00 hod. do 12:00 hod. převzetí dětí rodiči. Vyzvedněte děti včas, musíme uvolnit tábor.