Počítačový tábor

Práce na PC - gamesy, internet, software

Termín tábora1.1. až 1.1.1970

Místo konáníRS Varvažov, Písecko

ProgramZábava a práce na počítači

Vhodné pro dětiKluky a holky 9 - 17 let

Cena tábora 0,- Kč

Vezmi svůj comp a pojď se setkat s ostatními pařmeny a pařmenkami na dost příjemné prázdninové akcičce! Zahraješ si s novými kamarády své oblíbené hry, dozvíš se něco zajímavého o hardwaru a softwaru od starších machrů - ale taky si užiješ prázdniny v pěkném táboře u řeky v jižních Čechách. Naši bomba vedoucí Ti připraví zábavný program a nebudou Tě zbytečně prudit. Bude disko, pohoda a dost osobního volna... Volá tě vrčení harddisků a super PC tábor! Zapomeň tedy na vše nedigitální a hurá do Varvažova!

Počítačový tábor

Ubytování a stravování

Ubytování je zajištěno v chatkách po 3 až 6 osobách. V chatičkách jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově.

Stravování plnou penzí + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

Dieta: Tábor je vhodný také pro děti s bezlepkovou dietou (nutno uvést do přihlášky).

Poloha tábora

Tábor probíhá v rekreačním středisku Varvažov, které se nalézá v jižních Čechách na Písecku nedaleko Orlické přehrady, cca 7 km od Zvíkovského podhradí. Středisko leží v malebném údolí řeky Skalice v krásné přírodě uprostřed lesů. V areálu střediska se nachází přírodní koupaliště, hřiště na volejbal a fotbal. Okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě a sportovní vyžití v klidném, čistém prostředí...

Adresa:
Počítačový tábor
RS Spolana Varvažov
397 01 Písek

GPS souřadnice: 49.4327481, 14.1335786

Program

Hlavní náplň je zaměřena na práci s počítačem pro začátečníky i pokročilé uživatele - výuka je přizpůsobena znalostem účastníků. Pobyt dětí na táboře bude rozdělen do několika činností:

Výuka: hardware, software, internetová bezpečnost (prevence cyberšikany), uživatelské aplikace (textové, prezentační a webové editory), tvorba internetových stránek a základy internetových aplikací (dle pokročilosti účastníků PHP, HTML, CSS, Java skript), pro pokročilé individuální přístup ve výuce.

PC hry: množství hráčů využijeme pro sehrání kvalitních turnajů v ultimátních gamer legendách:

►  Warcraft III – Frozen Throne (strategie): Klasická legenda v rush strategiích. Přijď porovnat síly ve starých mapách Azerothu kde je smělost, rychlost a schopnost podstoupit rychlá rozhodnutí rozhodujícím faktorem o vítězství a prohře. Samozřejmě můžeš vyzvat ostatní ve spoustě dalších map jako je klasická DOTA či věžové obrany všeho druhu.

► Age of Empires II (strategie): Koho přestane bavit rush ve Wáru, vyzve spoluhráče k velkolepým bitvám v ultimátní hře AoE II. Přines si i trojku a ukaž, kdo je nejlepší stratég.
► Countre Strike 1.6 (střílečka): Terorists vs. counter-terorists – na tom prostě nenajdeš chybu. Klasická řežba mezi těmito frakcemi je jednou ze standardních táborových turnajů.

Diablo II – Lord of Destruction (rpg): Pro menší skupinky hráčů.

► Na řadu jistě přijde i mnoho „sólovek“ z tvého arzenálu. Předveď se co máš, ukaž jak válíš a pokud máš faktický talent, promítni všem na plátno, jak úspěšným zabijákem jsi v Assassin's Creed či jak se řídí opravdu rychlá auta v Need for Speed.

 

Táborové aktivity: Vedle práce na PC nebudou chybět ani klasické táborové aktivity: zábavné soutěže, sportovní a míčové hry, stolní tenis, koupání, týmové hry, výlety do okolí, diskotéky, táboráky... Táborníkům tak nebudou chybět v přiměřené míře ani pohybové činnosti.

 

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena

Cena zahrnuje

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování v chatkách, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, výtvarný materiál, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Nepodařilo se vyzvednout data z databáze. : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální př' at line 1
SELECT * FROM priplatky p LEFT JOIN mn_termin_priplatek t ON t.id_priplatky=p.id WHERE id_terminy IN () GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální příplatky', 'doprava', 'doprava', 'kroužky 1. týden', 'kroužky 2. týden') ASC, p.cena ASC