Silvi Marina

Léto na vlně pohody na pláži v Itálii

Termín tábora1.1. až 1.1.1970

Místo konáníSilvi Marina, Itálie

ProgramPobytový tábor u moře

Vhodné pro dětiHolky a kluky 7 - 18 let

Cena tábora 0,- Kč

Božská Itálie, to je země mnoha tváří. Vydej se s námi na bláznivou jízdu plnou nových zážitků a crazy dobrodružství. V Itálii si budeš občas připadat jako v potrhlé komedii a místní kulturu si zamiluješ. Čekají Tě kilometry dlouhé písečné pláže a celodenní dovádění u moře. Klidnější městečko Silvi Marina ve střední Itálii, s možností návštěvy Říma, se zlatavými plážemi a křišťálově čistým mořem je právem nazýváno „perlou adriatického pobřeží“. O parádní program se postarají naši akční vedoucí a oddíly budou samozřejmě rozděleny dle věku účastníků.

Silvi Marina

Ubytování a stravování

Ubytování: V rezidenci Kara nedaleko centra v klidné části Silvi Marina a v blízkosti veřejné pláže (do 200 m). Ubytování v apartmánech pro 4 - 6 osob se sprchou a WC. Všechny apartmány mají buď balkon, terasu.

Stravování: Plná penze včetně nápojů. Stravování probíhá v rezidenci (v místě ubytování). Česká kuchyně. Stravování v Itálii začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu obědem. Jídlo na cestu autobusem tam i zpět si zajišťuje každý účastník samostatně.

 

 

 

Poloha tábora

Letovisko Silvi Marina leží na jadranském pobřeží ve střední části Itálie, 50 km jižně od městečka San Benedetto, 20 km severně od přístavního města Pescara a cca 220 km severovýchodně od Říma. Městečko tvoří řady rezidenčních domů a vilek podél písčité pláže, promenády a spousta obchodů, obchůdků, barů, kaváren a restaurací. Nad Silvi Marina se zvedá pohoří Gran Sasso, které brání průniku studeného větru z vnitrozemí a vytváří jedinečné panorama.

Adresa:
Rezidence Kara
Via Bindi 3
Silvi Marina

GPS souřadnice: 42.548170, 14.122921

Program

Účastníci budou rozděleni do skupin podle věku a veškeré aktivity se konají pod dohledem zkušených vedoucích, kteří mají pro své týmy připravený program. Čeká vás koupání v moři, plážový volejbal, fotbal, sportovní a zábavné soutěže, procházky po městě, nákupy na trzích, diskotéky... Předem lze objednat výlety v místě pobytu (více info níže).

Vzhledem k ideální poloze domu, jeho okolí, plážím a sportovnímu vyžití, je tento tábor vhodný pro nejširší věkové rozpětí - tedy pro děti i teenagery. Účastníci tábora jsou rozděleni na děti (do 12 let) a teenagery (od 13 let) a to nejen v ubytování, ale i v oddílech.

Věková kategorie 7 - 12 let
Ideální pro všechny děti, které mají rády slunění, koupání v moři a zábavu ve vodě i na pláži. Tábor má předem připravený program a veškeré aktivity se konají po oddílech společně s vedoucím.

Věková kategorie 13 - 18 let
Akce je určena všem teenagerům, které už nebaví tábory pro malé děti a chtějí zažít pořádné prázdniny společně se svými vrstevníky u moře. Účastníci jsou rozděleni do skupinek, z nichž každá spolupracuje se svým vedoucím. Akci pro teenagery doporučujeme všem mladým lidem, kteří se již necítí být dětmi a nechtějí být neustále organizováni v oddílech a kteří chtějí alespoň částečně rozhodovat o svém programu, s požadavky rodičů na zajištění dozoru a kontroly jejich ne vždy "dospělých" nápadů.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena

Cena zahrnuje

Ubytování v rezidenci, stravování (plná penze + pitný režim), doprava zájezdovým autobusem, výchovný personál, program, zdravotník, cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku, DPH.

Cena nezahrnuje:
• Povinné místní poplatky ve výši 460,- Kč za osobu a pobyt.
• Povinnou vratnou kauci: 1.000,- Kč na úhradu případně vzniklých škod (kauce je splatná nejpozději 14 dní před nástupem na tábor).

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Nepodařilo se vyzvednout data z databáze. : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální př' at line 1
SELECT * FROM priplatky p LEFT JOIN mn_termin_priplatek t ON t.id_priplatky=p.id WHERE id_terminy IN () GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální příplatky', 'doprava', 'doprava', 'kroužky 1. týden', 'kroužky 2. týden') ASC, p.cena ASC