Pevnost Boyard

Mise pro odvážené dobrodruhy

Termín tábora1.1. až 1.1.1970

Místo konáníRS Růžená

ProgramPro odvážné kluky a holky

Vhodné pro děti10 až 17 let

Cena tábora 0,- Kč

Máš v sobě pořádný kus odvahy? Baví Tě výzvy a jen tak něčeho se nezalekneš? Pak vstup do tajuplné pevnosti Boyard, která skýtá mnoho nečekaných nástrah. Budeš plnit množství obtížných a dobrodružných úkolů. Tvým posláním bude nalezení všech klíčů, které Ti pomohou dostat se k truhle s podkladem. Podaří se Ti rozluštit tajemné indicie stařičkého otce Fura a vydat ze sebe maximum? Pokud to dokážeš, čeká na Tebe zlatý poklad pevnosti Boyard!

Pevnost Boyard

Ubytování a stravování

Ubytování je zajištěno v rekreačním středisku Růžená. K dispozici jsou chatky po 4 až 6 osobách (pro menší děti), stany s podsadou a postelí (pro starší mládež). V chatičkách i stanech jsou k dispozici pokrývky a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově.

Stravování plnou penzí + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

Garance ubytování v chatce:
Na tomto táboře můžete svým dětem zajistit garanci ubytování v chatce. Je-li Vaše dítě starší osmi let a chcete mít úplnou jistotu, že bude ubytováno v chatce, zvolte při přihlašování tento příplatek - cena garance je 490,- Kč. (Děti do osmi let jsou ubytovány v chatce automaticky a bez příplatku.)

Poloha tábora

Tábor probíhá v rekreačním středisku Růžená, které se nachází v zapomenuté oblasti jižních Čech mezi městy Sedlec - Prčice a Milevsko na břehu rybníka Pařezitý, kde je zajištěno pohodové koupání. Rybník je dobře přístupný z pláže, která leží v bezprostřední blízkosti tábora. V areálu se nachází hřiště na volejbal a fotbal, okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě, koupání a sportovní vyžití.

Adresa:
Pevnost Boyard
RS Růžená
399 01 Milevsko

GPS souřadnice: 49.530728, 14.465922

Program

Celotáborová hra na námět slavné soutěže Pevnost Boyard.

Všichni účastníci budou rozděleni do jednotlivých týmů. Každý den budete v týmu řešit složité úkoly, podstupovat sportovní a vědomostí soutěže, které prověří individuální schpopnosti každého, ale také posílí týmového ducha. Hlavním posláním je nalezení všech klíčů, které vedou k truhle s podkladem.

Vedle napínavých soutěží nezapomeneme ani na relax při běžných prázdninových aktivitách: sportovní a míčové hry, stolní tenis, koupání, týmové hry, výlety do okolí, diskotéky, táboráky...

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena

Cena zahrnuje

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, odborný a zdravotnický personál, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Nepodařilo se vyzvednout data z databáze. : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální př' at line 1
SELECT * FROM priplatky p LEFT JOIN mn_termin_priplatek t ON t.id_priplatky=p.id WHERE id_terminy IN () GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální příplatky', 'doprava', 'doprava', 'kroužky 1. týden', 'kroužky 2. týden') ASC, p.cena ASC