Mluvíme anglicky!

Veselý týden s jazykovkou se srdcem

Termín tábora1.1. až 1.1.1970

Místo konáníČížice u Plzně

ProgramAnglická konverzace zábavně

Vhodné pro dětive věku 6 až 15 let

Cena tábora 0,- Kč

Hledáte letní tábor pro své dítě, který ho skutečně nadchne a navíc se něco naučí? Tak to jste na správném místě! Na táborech se známou plzeňskou jazykovkou se srdcem zažijete krásné chvíle plné zábavy, radosti ze sebe sama, začnete si věřit a především se naučíte mluvit anglicky. Ať už jste úplní začátečníci, anebo pokročilí machři, s táborem Perfect World ztratíte jakýkoli ostych z mluvení, který jste snad doposud měli... Rozsáhlé zkušenosti lektorů soukromé školy jsou zárukou rychlých pokroků v konverzaci a také příjemného průběhu výuky.

Mluvíme anglicky!

Ubytování a stravování

Maximální počet dětí na tomto táboře je 10 účastníků. Tábor je tedy koncipován jako nadstandardní jak z hlediska programového, tak i z hlediska ubytování.

Děti budou bydlet v krásné chatě uprostřed lesů mezi Čižicemi a Nebílovy nedaleko Plzně, a to ve dvou pokojích po šesti dětech (dívky a chlapci spí odděleně).

Děti se budou stravovat výhradně z domácích, čerstvě připravovaných pokrmů a to 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře).

K dispozici jim budou toalety, samozřejmě teplá sprcha a venkovní bazén.

 

Poloha tábora

Tábor s angličtinou Perfect World se koná v lesích nedaleko obce Čížice, která leží ve vyhledávané rekreační oblasti na soutoku řeky Úhlavy a Lipského potoka. Krásná lesnatá příroda nabízí spoustu možností pro rozmanité hry. Najdeme zde zatopené granodioritové lomy a buližníkovou skálu Kozí kámen. Oblast leží mezi Tlustou horou, Štáhlavem a Malincem.

GPS souřadnice: 49.648334, 13.398032

Program

Tábor pro děti je tábor pro všechny děti ve věku od 6 do 15 let, které mají rádi přírodu a kamarády. Je zastřešený celotáborovu hrou, díky které se Vaše dítě naučí pracovat s ostatními, respektovat je, a mít rádo samo sebe. Každý den je plný pohybu, kreativity, smysluplného učení a dobrého jídla, na jehož přípravě se podílí i samy děti. Naše dětské tábory pro nás představují jedno z nejkrásnějších období celého roku, protože děti díky nim udělají opravdový pokrok ve své angličtině, začnou si věřit a odjíždí s úsměvem na rtech. A to hřeje u srdce nejen rodiče, ale i nás!

Pravidelný program se bude skládat z rozcvičky, sportovních a vědomostních her, kreativních aktivit, zpívání u táborového ohně, celotáborové hry a výuky angličtiny. Lekce angličtiny probíhají každý den. Mimo lekce, kde se děti budou učit angličtinu hravým a zábavným způsobem, bude angličtina součástí v podstatě všech táborových aktivit. Vaše dítě může být na jakékoli jazykové úrovni.  Účastníci budou rozděleni do 3 družstev právě podle své úrovně, a bude odborně postaráno jak o jejich pocit spokojenosti, tak o další rozvoj jejich (nejen jazykových) schopností.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena

Cena zahrnuje

Cena jazykového zahrnuje: Ubytování, stravování, veškerý program a výuku angličtiny, péči lektorů i hlavního vedoucího, případnou péči táborového zdravotníka, ceny za celotáborovou soutěž, certifikát za absolvování lekcí angličtiny, DPH.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Nepodařilo se vyzvednout data z databáze. : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální př' at line 1
SELECT * FROM priplatky p LEFT JOIN mn_termin_priplatek t ON t.id_priplatky=p.id WHERE id_terminy IN () GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální příplatky', 'doprava', 'doprava', 'kroužky 1. týden', 'kroužky 2. týden') ASC, p.cena ASC