Biograd na Moru

Nekonečná pohodička v Chorvatsku

Termín tábora1.1. až 1.1.1970

Místo konáníBiograd na Moru, Chorvatsko

ProgramOddychovka na pláži

Vhodné pro dětive věku 7 až 18 let

Cena tábora 0,- Kč

Skvělý relaxační pobyt za dobrou cenu. Vzhledem k naprosto ideální poloze apartmánového domu, jeho okolí, plážím a sportovnímu vyžití, je tento tábor vhodný pro nejširší věkové rozpětí – tedy pro děti i teenagery. Účastníci pobytu jsou interně rozděleni na děti (do 12 let) a teenagery (od 13 let) a to nejen v ubytování, ale i v oddílech. Díky tomu mohou vedoucí lépe přizpůsobit táborový program a oddílové činnosti se tak stávají mnohem atraktivnější pro danou věkovou skupinu.

Biograd na Moru

Ubytování a stravování

Ubytování:
Apartaments Aldomar***, 2-4 lůžkové klimatizované apartmány (koupelna, toaleta, kuchyňka, lednička, televize-satelitní programy, balkon, připojení k WiFi, radio, vnitřní atrium).


Strava:
Plná penze včetně nápojů. Jídlo se podává přímo na penzionu, česká kuchyně.

Poloha tábora

Biograd na Moru – turistická metropole plná zábavy, čistého moře, nekonečných pláží, s pulzujícím turistickým ruchem. Městečko malebné krásy a přátelské atmosféry nabízí nejen pro naše dětské tábory početné restaurace, kavárny, taverny, disco cluby, obchody, trhy a jiné turistické zajímavosti. Pláže jsou většinou štěrkovité s betonovými platy nebo písčité s oblázky a pozvolným vstupem do moře.

GPS souřadnice: 43.925733, 15.459098

Program

Hlavní náplní tábora je samozřejmě koupání a slunění na Chorvatských plážích. Pro děti jsou také připraveny hry na zahradě vilky, u moře, na plážích a v nejbližším okolí tak, jak je zvykem na tuzemských táborech. To vše zábavnou formou a na zdravém mořském vzduchu.

Možnosti pro táborové výlety skýtá například přímořské město Zadar, městečko Pakoštane, Vranské jezero (přírodní rezervace), národní park Krka (vodopády, lanové mosty, projížďka parníkem, koupání ve sladké vodě), projížďka motorovou lodí kolem pobřeží. Táborové výlety nejsou v ceně poukazu. Čeká vás koupání v moři, plážový volejbal, fotbal, sportovní a zábavné soutěže, procházky po městě, nákupy na trzích, diskotéky… Na pláži se nachází volejbalové hřiště, tenisové kurty, vodní tobogan a skluzavka, půjčovny šlapadel, vodních skútrů a dalších atrakcí.

Pro teenagery, kteří si v dnešní době již většinu svého času chtějí organizovat sami, je zde právě v tomto ohledu program přizpůsoben. Účastníci jsou rozděleni do táborových skupinek, každá skupinka má svého vedoucího a s ním si domlouvá táborový program, činnost na jeden každý den. Přes den ve vysokých teplotách dávají děti přednost pobytu na pláži s možností zchlazení v moři. Večer pak přicházejí v úvahu procházky po pobřeží, výlet za západem slunce nad mořem, vycházky do centra městečka či návštěva diskotéky. Tábory u moře v Chorvatsku mají za úkol spojit nároky účastníků, kteří se již necítí býti dětmi a nechtějí hrát hry či být neustále organizováni v oddílech, s požadavky jejich rodičů na zajištění dozoru nad svými potomky a kontroly a regulace jejich ne vždy „dospělých“ nápadů.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena

Cena zahrnuje

V ceně tábora:
Ubytování, strava včetně nápojů, doprava, vedoucí, program, cestovní pojištění, pojištění CK.
V ceně tábora není:
Místní poplatky, velké výlety, jídlo do autobusu na cestu do Chorvatska, jídlo do autobusu na cestu z Chorvatska. Pojištění storna zájezdu.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Nepodařilo se vyzvednout data z databáze. : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální př' at line 1
SELECT * FROM priplatky p LEFT JOIN mn_termin_priplatek t ON t.id_priplatky=p.id WHERE id_terminy IN () GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální příplatky', 'doprava', 'doprava', 'kroužky 1. týden', 'kroužky 2. týden') ASC, p.cena ASC