Oropesa del Mar

Príma pobyt na španělských plážích pro teenagery

Termín tábora1.1. až 1.1.1970

Místo konáníOropesa del Mar, Španělsko

ProgramVálečka na pláži s kámošema

Vhodné pro dětidospívající od 13 let

Cena tábora 0,- Kč

Chceš si užít letní tábor s vrstevníky na břehu moře? Nebaví Tě táborové bojovky v lese, morseovka a mladší sourozenci? Pak temperamentní Španělsko čeká jen na Tebe! Tenhle letní tábor totiž není pro děti, ale pouze pro teenagery od 13 do 18 let. Naši mladí a akční vedoucí vytvoří různorodý, ale hlavně zábavný program a nabídnou zážitky, na které budete dlouho vzpomínat. Čeká Tě nejen koupání a plážový volejbal, ale také kreativní aktivity, strategické hry, procházky po městě, místní trhy a nebude chybět ani skvělá španělská kuchyně.

Oropesa del Mar

Ubytování a stravování

Velmi prostorné apartmány pro 4-6 osob s dvoulůžkovými pokoji (1-2 dvoulůžkové ložnice + dvoulůžkový obývací pokoj), sociálním zařízením, kuchyní, terasou/balkonem. Hotel je umístěn 150 m od pláže.

Adresa: Španělsko - Oropesa del Mar, Calle Tenerife

Stravování: Plná penze 3x denně + nápoje k jídlu. Ostatní nápoje si hradí každý účastník sám. Stravování je zajištěno v nedaleké místní restauraci formou bufetu (španělská kuchyně). Stravování ve Španělsku začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu obědem. Jídlo na cestu autobusem tam i zpět si zajišťuje každý účastník samostatně.

Poloha tábora

Oropesa del Mar je typické malé středomořské městečko ležící na pobřeží Pomerančovníkového květu - Costa del Azahar. Nachází se ve valencijské oblasti v provincii Castellón 275 km jižně od Barcelony a 90 km severně od Valencie, v kraji nazývaném též Levante. Poloha městečka zaručuje výborné klimatické podmínky, ideální pro strávení skvělých prázdnin. Rozlehlé písčité pláže mají pozvolný vstup do moře a pro svou vysokou kvalitu byly vyznamenány Evropskou unií. Město má pěknou historickou i moderní část s množstvím restaurací, obchůdků, diskoték...

GPS souřadnice: 40.096348, 0.146587

Program

Tábory pro teenagery jsou rozděleny do táborových skupinek, z nichž každá spolupracuje se svým táborovým vedoucím. Denní program do značné míry závisí na tom, jak se táborová skupinka se svým vedoucím domluví. Kromě koupání v moři a slunění se jedná například o plážový volejbal, či fotbal, scrabble, šachy, velmi atraktivní projížďky na vodních skútrech po moři, chodit po cestičkách pod horami a těšit se z výhledu na rozlehlé pomerančové sady lemované mořem. Zajít si k majáku, cítit mořský vánek a kochat se nádhernými pohledy na Středozemní moře, nákupy na trzích, diskotéku…

Pro teenagery, kteří nechtějí strávit celý pobyt jen na mořských plážích, je připraven jednodenní výlet do sladkovodního parku v Benicasimu spojený s prohlídkou španělského kláštera Karmelitánů. Tábory pro teenagery mají za úkol spojit nároky táborových účastníků, kteří se již necítí býti dětmi a nechtějí hrát hry či být neustále organizováni v táborových oddílech a kteří chtějí alespoň částečně rozhodovat o svém programu, s požadavky jejich rodičů na zajištění dozoru nad svými potomky a kontroly a regulace jejich ne vždy „dospělých“ nápadů.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena

Cena zahrnuje

Cena zahrnuje: Ubytování v apartmánech, stravování - včetně nápojů k jídlu, doprava zájezdovým autobusem, výchovný personál, program, zdravotník, cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:  Výlety, jídlo na cestu autobusem tam i zpět - zajistí si každý účastník sám. Počítejte, prosím, s tmto výdajem v rámci kapesného.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Nepodařilo se vyzvednout data z databáze. : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální př' at line 1
SELECT * FROM priplatky p LEFT JOIN mn_termin_priplatek t ON t.id_priplatky=p.id WHERE id_terminy IN () GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální příplatky', 'doprava', 'doprava', 'kroužky 1. týden', 'kroužky 2. týden') ASC, p.cena ASC