Zlaté Písky

Luxusní pobyt u moře v Bulharsku

Termín tábora1.1. až 1.1.1970

Místo konáníZlaté písky, 20 km od Varny

ProgramVálečka u moře

Vhodné pro dětive věku 7 až 18 let

Cena tábora 0,- Kč

Pokud Tě nelákají velké skupinové zájezdy a raději si užíváš zábavu v menší partě stejně naladěných přátel, pak je pro Tebe a Tvé kamarády Bulharsko tou správnou volbou! Bulharské Zlaté písky jsou navíc absolutní novinkou letošního léta. Každodenní program se ponese v pohodovém duchu a vždy bude přizpůsoben momentální náladě všech zúčastněných.

Zlaté Písky

Ubytování a stravování

Ubytování je zajištěno ve 3 hvězdičkovém hotelu, který je harmonicky zasazen do zdejší krásné okolní zeleně. Pokoje po 2-4 lůžkách, všechny klimatizované. Součástí hotelu je venkovní bazén s lehátky a slunečníky. Místní apartmány s vlastním sociálním zařízením poskytují dostatečný komfort pro chvíle oddychu po horkých dnech strávených na pláži. Hotel je vzdálen cca 10 minut chůze od pláže. 

Stravování je zajištěno formou all inclusive - strava i nápoje jsou v ceně tábora. Bufetové snídaně, obědy i večeře se podávají v hotelu. Strava začíná večeří a končí snídaní!

Poloha tábora

Zlaté Písky patří mezi nejznámější přímořská bulharská letoviska, které je často označováno za Perlu Černého moře. Město se nachází jen 17 km od Varny. Okrově zlaté 4 kilometry dlouhé písečné pláže a nádherně zelené zalesněné okolí dodává místu neopakovatelnou atmosféru. Kousek od města lze navštívit rozsáhlý přírodní park nebo horké minerální prameny. Pozvolný vstup do moře, dlouhé pěší kolonády, množství pizzerií, taveren a diskoték, nepřeberné možnosti sportovního vyžití a čilý kulturní ruch jsou předpokladem pro ideálně strávenou dovolenou. Děti jistě nadchne i možnost zajít si na místní zábavní atrakce jako jsou kolotoče, houpačky, elektrická autíčka či trampolíny. Celé městečko pak lze projet motorovým vláčkem.

GPS souřadnice: 43.282642, 28.044351

Program

Tento tábor je určen dětem a teenagerům, které nebaví dětské hry a rádi si svůj volný čas i zábavu organizují sami. Vedoucí zde působí jako starší dozor a kamarád v jedné osobě, který mladé účastníky nijak neomezuje, ale zároveň dokáže jasně stanovit hranice.

Spolu s vedoucími se tak můžete jen slunit a koupat na místní krásné pláži s jemným zlatavým pískem nebo trávit čas u bazénu Vašeho hotelu, hrát beach volejbal, šachy či scrabble, prohánět se po moři na vodních skútrech, procházet se po městě či místních trzích nebo vyrazit večer na diskotéku. Záleží jen na Vás, co budete chtít podnikat! Jsou to přeci Vaše prázdniny...

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena

Cena zahrnuje

V ceně tábora: Ubytování, strava, doprava, vedoucí, zdravotník, program, cestovní pojištění (kromě pojištění storna), pojištění CK proti úpadku.
V ceně tábora není: Výlety, jídlo a pití do autobusu na cestu do Bulharska a zpět. Pojištění stornování zájezdu ze strany klienta.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Nepodařilo se vyzvednout data z databáze. : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální př' at line 1
SELECT * FROM priplatky p LEFT JOIN mn_termin_priplatek t ON t.id_priplatky=p.id WHERE id_terminy IN () GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální příplatky', 'doprava', 'doprava', 'kroužky 1. týden', 'kroužky 2. týden') ASC, p.cena ASC