Herceg Novi

Tábor u moře pro malé i velké v Černé Hoře

Termín tábora1.1. až 1.1.1970

Místo konáníHerceg Novi, Černá Hora

ProgramPobyt u moře

Vhodné pro dětive věku 7 až 18 let

Cena tábora 0,- Kč

Objev krásu zapomenuté země! Černá Hora se nachází mezi Chorvatskem a Albánií a nebylo jí ubráno nic z půvabu jiných evropských destinací. Užiješ si nádherné písčité pláže, koupání v moři a hornaté panorama místní nedotčené přírody. Zábavu Ti zaručí spousta místních obchůdků, restaurací a diskoték. Naši super vedoucí se budou starat o Tvou celodenní pohodu a vychytaný program plný her a sportovních aktivit.

Herceg Novi

Ubytování a stravování

Apartmánový dům***, 2-3 lůžkové pokoje, 3-5 lůžkové apartmány se sociálním zařízením (klimatizace, televize, lednička, pračka, zařízená kuchyňská linka, WiFi, některé balkon / terasa).

Stravování je zajištěno plnou penzí včetně nápojů. Jídlo se podává přímo na apartmánu, česká kuchyně.

Poloha tábora

Herceg Novi je slunné město, které zaujme svoji čistotou. Je to město pomerančovníků, exotických květin, parků a zábavy, v severní části pobřeží Černé Hory. Nachází se u ústí Kotorského zálivu (jeden z 25 nejkrásnějších zálivů na světě).

Herceg Novi je turisty vyhledáváno zejména kvůli svému historickému centru a okolním plážím. Pláže Herceg Novi byly v roce 2007 oceněny Modrou vlajkou. Ta se uděluje za vysoký standard ochrany přírody, čistotu moře a pláží, kvalitní sanitární a bezpečnostní podmínky na plážích. Známé je i díky své soustavě parků a zahrad se stovkami subtropických rostlin, které sem po staletí přiváželi námořníci ze svých plaveb.

Ve městě a okolí najdeme přes dvacet pláží, velkých i malých, písčitých, skalních i oblázkových a téměř všechny mají dlouhý a pozvolný vstup do moře. Nechybí zde příjemné promenády lemované restauracemi, zábavními atrakcemi, obchůdky, krámky, diskotékami, kavárnami a jinými turistickými atrakcemi. Letní tábory v Herceg Novi jsou ideální volbou pro ty děti i teenagery, kteří chtějí prožít prázdniny v pěkném prostředí s krásným koupáním nedaleko centra rušného letoviska.

Město má také bohatou nabídku hodnotných muzeí. Mezi nejvýznamnější patří Námořní muzeum (Pomorski muzej) s modely starých lodí a různých námořnických potřeb a Vlastivědné muzeum (Zavičajni muzej). U muzea je botanická zahrada s více než 2000 středomořských, subtropických a tropických rostlin.

GPS souřadnice: 42.458627, 18.515414

Program

Letní tábory v Černé Hoře jsou určeny těm dětem, které chtějí strávit část prázdnin společně se svými vrstevníky odpočinkem u moře. Děti jsou rozděleny do táborových skupinek, z nichž každá spolupracuje se svým táborovým vedoucím. Denní program do značné míry závisí na tom, jak se skupinka se svým vedoucím domluví.

Kromě koupání v moři a slunění se jedná například o plážový volejbal, či fotbal, scrabble, šachy, velmi atraktivní projížďky na vodních skútrech, či procházky po městě, nákupy na trzích, diskotéku…

Letní tábory  u moře mají za úkol spojit nároky účastníků, kteří se již necítí býti dětmi a nechtějí hrát hry či být neustále organizováni v táborových oddílech a kteří chtějí alespoň částečně rozhodovat o svém programu, s požadavky jejich rodičů na zajištění dozoru nad svými potomky a kontroly a regulace jejich ne vždy „dospělých“ nápadů.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena

Cena zahrnuje

V ceně tábora: Ubytování, strava, doprava, vedoucí, zdravotník, program, připojení k WiFi, cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku.
V ceně tábora není: Místní poplatky, táborové výlety, jídlo a pití do autobusu na cestu do Černé Hory a zpět.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Nepodařilo se vyzvednout data z databáze. : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální př' at line 1
SELECT * FROM priplatky p LEFT JOIN mn_termin_priplatek t ON t.id_priplatky=p.id WHERE id_terminy IN () GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální příplatky', 'doprava', 'doprava', 'kroužky 1. týden', 'kroužky 2. týden') ASC, p.cena ASC