Airsoftový tábor Morava

Střílečka pro příznivce bojových akcí

Termín tábora8.8. až 15.8.2015

Místo konáníVeverská Bítýška, okres Brno-venkov

ProgramAkční tábor pro příznivce airosftu

Vhodné pro dětikluky i holky 10 - 17 let

Cena tábora 4.490,- Kč

Opravdová bitva v terénu pro skutečné střelce, které nudí náhražky nábojů v podobě barevných kuliček. Tady se střílí maketami reálných zbraní a to už je ten pravý adrenalin! Máš dost odvahy stát se součástí vojenské jednotky? Naši nejlepší military instruktoři pro Tebe mají připravenou propracovanou válečnou hru. Na Tvém týmu bude vymyslet správnou strategii boje, vypátrat a zneškodnit ležení protivníka a rozdat si to v nelítostných bitvách v okolních lesích...

Airsoftový tábor Morava

Ubytování a stravování

Ubytování: Chaty pro 4-5 osob. V chatách jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Suché WC, sprchy, teplá voda na hlavní budově.

Stravování je zajištěno plnou penzí - probíhá v jídelně pevné budovy, jídlo z talířů a po celou dobu je zajištěn i pitný režim účastníků.

 

 

Poloha tábora

Táborová základna leží na břehu řeky Svratky v romantickém lesnatém údolí cca 2 km od jihomoravské obce Veverská Bítýška (cca 20 km severozápadně od Brna). Přilehlé okolí nabízí ideální prostor pro airsoftové bitvy - hluboké lesy, odlehlé mýtiny, členité louky...

GPS souřadnice: 49.2893217, 16.4192042

Program

Airsoftové bitvy tvoří důležitou část programové náplně. Po stránce výbavy a herní náplně je program zajištěn koncesovanou firmou, kde klademe důraz na důsledné dodržování bezpečnostních pravidel při hrách. Každý účastník dostane zapůjčeno kompletní vybavení pro hru = airsoftová zbraň, zásobník s municí, ochranná maska. Všechny zbraně jsou uzamčeny v muničním skladu a vydávají se pouze na airsoftovou herní část nebo nácvik. V ceně pobytu je započítáno střelivo v plném rozsahu (tj. spotřeba v rozsahu základního výcviku + 1 plný zásobník na každý herní den). Další střelivo nad uvedený rámec je možno dokoupit na místě. Doporučené kapesné určené na munici je cca 250,- Kč až 500,- Kč.

Vlastní zbraň: účastníkům je dovoleno si vzít na tábora vlastní zbraň, které se oficiálně prodávají na našem trhu. Úsťová rychlost zbraně bude podléhat schválení naší koncesovanou firmou. Všechny zbraně jsou uzamčeny v muničním skladu a vydávají se pouze na airsoftovou herní část nebo nácvik.

Upozornění: v případě, že místo ochranné masky bude chtít účastník používat ochranné brýle (své vlastní či zdarma zapůjčené) je nutný písemný souhlas rodičů, který účastník nebo rodič odevzdá instruktorovi při odbavení (ochranné brýle musí splňovat evropskou normu EN166 a americkou normu ANSIZ-47). Dále je doporučeno mít sebou na tábor polní láhev.

Další aktivity: orientace v terénu a na mapě, uzlování, základy sebeobrany, základy vojenské taktiky, základní nauka o zbraních a bezpečnostní pravidla při jejich používání. Noční nestřílecí hry ("bojovky" beze zbraní), táboráky, noční hlídky.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena
8.8.-15.8.201510-17 letJan Skoták4.490,- KčObjednat

Cena zahrnuje

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Brna a zpět, ubytování, lůžkoviny, odborný a zdravotnický personál, airsoftové zbraně včetně základní munice, ochranné pomůcky, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

pojištění

 • Povinné pojištění 100 Kč

  Povinné pojištění

  Na tábory s akční tematikou je pojištění účastníka povinné. Pojištění zajišťuje CK a je automaticky doplněno k základní ceně tábora. Pojištění se vztahuje na celou dobu konání pobytu a zahrnuje: Pojištění úrazu s následkem smrti nebo trvalé invalidity (do výše 100.000,- Kč), pojištění léčebných výloh, náhlého onemocnění, pojištění storno poplatku, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru a pojištění nechtěně způsobené škody.

doprava

 • Vlastní doprava 0 Kč

  Vlastní doprava

  Pokud plánujete, že dítě přivezete sami přímo na místo konání tábora, zvolte, prosím, tento způsob dopravy.

 • Autobusem z Brna 0 Kč

  Autobusem z Brna

  Doprava na tábor je zajištěna kvalitními zájezdovými autobusy. Doprava z Brna je již zahrnuta v ceně.

Odjezd, čas srazu, doprava

Doprava na tábor je zajištěna kvalitními zájezdovými autobusy. Doprava z Brna zahrnuta v ceně.

Odjezdové místo:

 • Benešova ulice
 • staré autobusové nádraží naproti hotelu Grand
 • odjezd na tábor ve 14.00 hod. (sraz na místě ve 13.30 hod.)
 • návrat z tábora v 11.00 hod. (na stejné místo)

Poznámky a speciální pokyny

Airsoftové zbraně:
Zbraně Vám budou zapůjčeny na místě pobytu. Všechny zbraně jsou zajišťovány, seřizovány a kontrolovány odbornou firmou a jsou uzamčeny v muničním skladu a vydávají se pouze na airsoftovou herní část nebo nácvik. Jedná se o elektrické makety reálných zbraní (stejný rozměr i váha jako reálná předloha) s možností plně automatické střelby - každá zbraň má dva mody: jednotlivé rány / dávka.

Doplnění:
O děti se po celou dobu pobytu stará řádně vyškolený táborový personál včetně profesionálního zdravotníka.
Příspěvek odborů (FKSP) je možný u všech termínů do celé výše ceny tábora.
Místa a časy odjezdů a podrobné informace k pobytům najdete v pokynech k zájezdu, které obdržíte provedení objednávky.