Ulcinj

Exotický tábor u moře v málo známé destinaci

Termín tábora1.1. až 1.1.1970

Místo konáníměsto Ulcinj, Černá Hora

ProgramPohoda u moře

Vhodné pro dětiHolky a kluky 7 - 18 let

Cena tábora 0,- Kč

Objev krásu zapomenuté země! Černá Hora se nachází mezi Chorvatskem a Albánií a nebylo jí ubráno nic z půvabu jiných evropských destinací. Užiješ si nádherné písčité pláže, koupání v moři a hornaté panorama místní nedotčené přírody. Zábavu Ti zaručí spousta místních obchůdků, restaurací a diskoték. Naši super vedoucí se budou starat o Tvou celodenní pohodu a vychytaný program plný her a sportovních aktivit.

Ulcinj

Ubytování a stravování

Ubytování se nachází ve čtvrti Gjerana ve vile se zahradou a apartmány po 3 až 5 osobách.  Každý apartmán je vybaven vlastním WC a sprchou. Od vily je to asi 10 min pěšky k Veliké pláži (písečná pláž), od centra města Ulcinj jsme vzdálení cca 15 min.

Ubytování mladých párů 15+
Mladé páry, kterým už bylo 15 let, mohou být ubytovány společně na pokoji !
Jedinou podmínkou je písemný souhlas obou rodičů.

Stravování:
Plná penze včetně nápojů. Stravování probíhá v místě ubytování. Česká kuchyně.

Stravování v Černé Hoře začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu obědem. Jídlo na cestu autobusem tam i zpět si zajišťuje každý účastník samostatně.

 

Poloha tábora

Ulcinj je nejjižnějším městem na černohorském pobřeží. Ulcinj a jeho okolí patří mezi nejdůležitější turistické oblasti v Černé Hoře. Kromě starobylých památek a zachovalé přírody sem návštěvníky lákají hlavně ideální podmínky pro letní pobyty u moře, 217 slunečních dní v roce a průměrná teplota 26 °C.

Z památek stojí za zmínku rozlehlý Ulcinski Grad na mysu mezi dvěma zátokami, který po staletí sloužil jako obrana proti komukoli, kdo zatoužil na město zaútočit. Přímo ve městě se nachází asi 600 m dlouhá Malá pláž, která se vyznačuje velmi pozvolným klesáním do moře a je lemována promenádou s množstvím restaurací, barů a kaváren. Jihovýchodně od města se až k ústí řeky Bojany táhne Velká pláž dlouhá téměř 13 km a široká až 100 m. Její písek je velmi jemný a díky vysokému obsahu jódu a dalších prvků má léčivé účinky.

GPS souřadnice: 41.923664, 19.204599

Program

Účastníci budou rozděleni do skupin podle věku a veškeré aktivity se konají po oddílech společně s vedoucím. Čeká vás koupání v moři, plážový volejbal, fotbal, sportovní a zábavné soutěže, procházky po městě, nákupy na trzích, diskotéky... Předem lze objednat výlety v místě pobytu (více info níže).

Vzhledem k ideální poloze domu, jeho okolí, plážím a sportovnímu vyžití, je tento tábor vhodný pro nejširší věkové rozpětí - tedy pro děti i teenagery. Účastníci tábora jsou rozděleni na děti (do 12 let) a teenagery (od 13 let) a to nejen v ubytování, ale i v oddílech.

Věková kategorie 7 - 12 let
Ideální pro všechny děti, které mají rády slunění, koupání v moři a zábavu ve vodě i na pláži. Tábor má předem připravený program a veškeré aktivity se konají po oddílech společně s vedoucím. Věkový průměr dětských oddílů je 10,4 roku.

Věková kategorie 13 - 18 let
Akce je určena všem teenagerům, které už nebaví tábory pro malé děti a chtějí zažít pořádné prázdniny společně se svými vrstevníky u moře. Účastníci jsou rozděleni do skupinek, z nichž každá spolupracuje se svým vedoucím. Akci pro teenagery doporučujeme všem mladým lidem, kteří se již necítí být dětmi a nechtějí být neustále organizováni v oddílech a kteří chtějí alespoň částečně rozhodovat o svém programu, s požadavky rodičů na zajištění dozoru a kontroly jejich ne vždy "dospělých" nápadů. Věkový průměr teenagerských oddílů je 14,8 roku.

Vyberte termín tábora

Termín Věk dětí Hlavní vedoucíCena

Cena zahrnuje

Cena zahrnuje:
Ubytování, plnou penzi + pitný režim, cestovní pojištění, dopravu klimatizovaným autobusem, výchovný personál, zdravotníka, program, pojištění CK proti úpadku, DPH.

Cena nezahrnuje:
• Povinné místní poplatky ve výši 460,- Kč za pobyt.
• Výlety - nabídka výletů v místě pobytu s možností rezervace předem.
• Jídlo na cestu autobusem tam i zpět - zajistí si každý účastník sám.
  Počítejte, prosím, s tímto výdajem v rámci kapesného.

Pojištění:
Cestovní pojištění je v ceně pobytu a zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění léčebných výloh, úrazu s následkem smrti nebo trvalé invalidity (do výše 100.000,- Kč), náhlého onemocnění, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru a pojištění nechtěně způsobené škody.

Příplatky

K základní ceně tábora můžete přiobjednat tyto atrakce, výlety či vylepšené služby:

Nepodařilo se vyzvednout data z databáze. : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální př' at line 1
SELECT * FROM priplatky p LEFT JOIN mn_termin_priplatek t ON t.id_priplatky=p.id WHERE id_terminy IN () GROUP BY p.id ORDER BY FIELD(p.druh,'pojištění','atrakce', 'speciální příplatky', 'doprava', 'doprava', 'kroužky 1. týden', 'kroužky 2. týden') ASC, p.cena ASC